Ból podbicia i kostek, obrzęki kostek, stany po urazach

Bóle podbicia i kostek i leczenie za pomocą magnetoterapii Biomag

Charakterystyka bólu i obrzęków podbicia i kostek: w większości są to silne bóle ograniczające pełne obciążenie i ruchomość kończyny. Najczęściej boli tylko jeden stęp, ale czasem mogą boleć obydwa stępy. Bóle są odczuwane jako kłucie lub uderzenie. Przeważnie dotyczy to sportowców w przypadku przeciążenia stępu. Do innych przyczyn należy neuropatia cukrzycowa, choroba niedokrwienna kończyn dolnych, zapalenia ścięgien, płaskostopie, niewygodne obuwie itp.

 

Wykorzystanie magnetoterapii

Leczenie jest celowane zgodnie z przyczyną, ale w jego skład wchodzi zawsze ograniczenie obciążenia i łagodzenie bólu. Pulsacyjna magnetoterapia o niskiej częstotliwości znajduje zastosowanie poprzez działanie przeciwbólowe, wazodylatacyjne, przeciwobrzękowe i regeneracyjne.

Aplikacje magnetoterapii

W pierwszej kolejności złagodzić ból poprzez aplikacje niskich częstotliwości 2-10 Hz. W okresie rekonwalescencji stymuluje się gojenie poprzez wyższe częstotliwości 65-79 Hz. W przypadku przyczyn niedokrwiennych jako pierwszą należy stosować częstotliwość 36-44 Hz.

Magnetoterapia a ból i obrzęki podbicia i kostek - Zadaj pytanie!

Chcesz wiedzieć więcej o stosowaniu magnetoterapii na bóle i obrzęki podbicia i kostek? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące stosowania pulsującego pola na tego typu schorzenia.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.

2013 © Karel Hrnčíř - Biomag  |   Webdesign & SEO: www.eStudio.cz