Bóle poamputacyjne

Bóle poamputacyjne i leczenie za pomocą magnetoterapii Biomag

Charakterystyka bólów poamputacyjnych: bóle poamputacyjne występują w kikucie, który powstaje po amputacji kończny a bóle fantomowe to dolegliwości bólowe w tej części ciała, która została amputowana.

 

 

Cel aplikacji magnetoterapii

Aplikacje magnetoterapii na bóle poamputacyjne mają na celu złagodzenienie i zwiększenie szansy na całkowite zniknięcie bólu.

Stosowanie magnetoterapie

Bóle poamputacyjne to ból z kikucie a bóle fantomowe to dolegliwości bólowe w tej części ciała, która została amputowana. Występują nawet u jednej trzeciej osób po amputacji i są trudne w leczeniu.

Aplikacje magnetoterapii

Zaleca się stosowanie magnetoterapię pulsacyjną o niskiej częstotliwości firmy Biomag w częstotliwościach przeciwbólowych i wazodylatacyjnych 2-3 x dziennie w obszarach odpowiednich segmentów kręgosłupa i miejscowo na kikut przy pomocy solenoidu i aplikatora płaskiego.

Przyczyną bólów w kikucie może być nienajlepsze krążenie, podrażnienia nerwów itp. Koniecznym jest specjalistyczne badanie neurologiczne i leczenie przyczynowe. Na ból aplikujemy naprzemiennie frekwencje przeciwbólowe i wazodylatacyjne.

Magnetoterapia a bóle poamputacyjne. Zadaj pytanie!

Chcesz wiedzieć więcej o stosowaniu magnetoterapii na bóle po amputacji kończyny? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące stosowania pulsującego pola na tego typu schorzenia.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.