Detoksykacja organizmu

Detoksykacja organizmu za pomocą magnetoterapii Biomag

Charakterystyka programu "detoksykacja organizmu": Aplikacja magnetoterapii pulsacyjnej o niskiej częstotliwości prowadzi do detoksykacji (oczyszczenia) i wpływa na intensywność przemiany materii. Pulsacyjne pole magnetyczne niskiej częstotliwości przenika równomiernie przez eksponowaną tkankę, tzn. do każdej komórki, i wywołuje tu słabe prądy elektryczne. Dochodzi do zmian powierzchownych możliwości komórek, zmian przepuszczalności błon komórkowych, zwiększenia ukrwienia, utlenowania, podaży substancji odżywczych i lepszego usuwania zbędnych produktów przemiany materii z eksponowanych tkanek, co stanowi podstawowy element każdego procesu powrotu do zdrowia, a więc procesu detoksykacji. Szybsza przemiana materii, usunięcie i detoksykacja zbędnych produktów przemiany materii to początek wszystkich procesów gojenia i regeneracji. Przykładowo ekspozycja obszaru wątroby przy użyciu aparatu Biomag® stymuluje funkcje wątroby i przyspiesza oraz poprawia efektywność procesów detoksykacyjnych w całym organizmie.

Wykorzystanie magnetoterapii

Efekty miejscowe można osiągnąć poprzez przyłożenie aplikatora na problematyczny obszar – mięsień, staw, kręgosłup itp. Poprzez zastosowanie małego aplikatora można osiągnąć dzięki większej indukcji silniejsze działanie miejscowe, stosując aplikator z większą powierzchnią aplikacyjną poprzez niższą indukcję na całe ciało osiąga się intensywniejszy metobolizm. Detoksykacja przyniesie pozytywne rezultaty w wielu chorobach i stanach: w chorobach metabolicznych takich jak cukrzyca i dna mczanowa, w regeneracji tkanek po przebytych zakażeniach – zapalenie wątroby, mononukleoza, toksyczne uszkodzenie tkanek oraz w przypadku egzemów i innych wyprysków na skórze. W celu uzyskania dobrego efektu detoksykacyjnego konieczna jest odpowiednia podaż płynów. Efekt oczyszczający można wzmocnić poprzez picie namagnetyzowanej wody, która ma zwiększoną zdolność do rozpuszczania substancji i odprowadzania metabolitów z tkanek.

Aplikacje magnetoterapii

W procesie detoksykacji organizmu aplikujemy codzienie na obszar brzucha i wątroby, częstotliwość 65-81 Hz oraz pijemy wodę  (tzw. namagnetyzowaną wodęprzygotowaną przy użyciu programu nr 31. 

Magnetoterapia w detoksykacji organizmu

Chcesz wiedzieć więcej o stosowaniu magnetoterapii w detoksykacji organizmu? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące stosowania pulsującego pola na tego typu schorzenia.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.