Medical program

Medical program - magnetoterapia Biomag

Charakterystyka medical programu: uniwersalny program z automatycznie zmieniającą się częstotliwością - od łagodących po stymulujące programy.

 

 

 

 

Cel aplikacji

Medical program jest odpowiedni do aplikacji w przypadku długotrwałych chorób przewlekłych, gdzie pożądane jest łagodzenie bólu oraz stymulacja gojenia i regeneracji. Właściwy do długofalowej terapii podtrzymującej po ograniczeniu ostrych objawów chorobowych, np. zwyrodnieniowe i zapalne choroby stawów, usprawnienie metabolizmu w tkankach dotkniętych cukrzycą, przewlekłe stany zapalne tkanek i narządów.

Wykorzystanie aplikacji

Uniwersalny program zawierający częstotliwości przeciwbólowe, spazmolityczne i wazodylatacyjne. Możemy z niego korzystać w większości wskazań typowych dla magnetoterapii pulsacyjnej o niskiej częstotliwości, nawiązując do wcześniejszych aplikacji programu „stany bólowe". Można go stosować długookresowo w schrzeniach przewlekłych - w remisji i profilaktycznie.

Korzystamy z niego często w przypadku pacjentów z większa liczbą schorzeń, u których może wystąpić silniejsza reakcja adaptacyjna na wyższe frekwencje a jednocześnie nie chcemy aplikować tylko częstotliwości przeciwbólowych.

Magnetoterapia a medical program. Zadaj pytanie!

Chcesz wiedzieć więcej o stosowaniu medical program w magnetoterapii? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące stosowania pulsującego pola w takich frekwencjach.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.