Obrzęk - działanie przeciwobrzękowe

Obrzęk i leczenie za pomocą magnetoterapii Biomag

Charakterystyka programu "Obrzęk - działanie przeciwobrzękowe": przyspieszenie przemiany materii po aplikacji magnetoterapii pulsacyjnej o niskiej częstotliwości marki Biomag umożliwia szybsze wchłanianie się obrzęków oraz jednocześne działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe. Aplikatory urządzenia Biomag® umieszcza się na napuchniętej okolicy ciała (np. przy zwichniętej kostce) i po kilkakrotnych, 30-45-minutowych stymulacjach można osiągnąć wyraźne ustąpienie obrzęku i bólu. Działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne przynosi dobre efekty również w przypadku nieżytu górnych dróg oddechowych, zapalenia zatok, zapaleniach dziąseł, w katarach siennych itp.

Aplikacje magnetoterapii

W celu przyspieszenia wchłaniania się obrzęków stosujemy miejscowo na zmianę częstotliwości przeciwbólowe 4-6 Hz i wazodylatacyjne 10-25 Hz - dla poprawy mikrokrążenia.

Magnetoterapia a szybsze wchłanianie się obrzęków

Chcesz wiedzieć więcej o stosowaniu magnetoterapii w celu przyspieszenia wchłaniania się obrzęków? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące stosowania pulsującego pola na tego typu dolegliwościach.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.