Program INDYWIDUALNY

Program Indywidualny - indywidualne nastawienie magnetoterapii Biomag

Charakterystyka programu INDYWIDUALNY (program individual): program, który umożliwia ręczne ustawienie dowolnej aplikowanej częstotliwości w trypie UŻYTKOWNIK i w trybie KLINIK, kształtu impulsu i innych parametrów w zakresie, jak pozwala urządzenie.

 

 

Cel aplikacji magnetoterapii

Celem aplikacji jest umożliwienie użytkownikowi indywidualnego ustawienia a pacjentowi wybranie najkorzystniejszego pasma częstotliwości z optymalizacją parametrów.

Wykorzystanie magnetoterapii

Program INDYWIDUALNY w trybie UŻYTKOWNIK umożliwia wybór częstotliwości od 1 Hz do 81 Hz a w trybie KLINIK aż do 162 Hz. W ten sposób poszerzyliśmy możliwości stosowania w działaniu indywidualnym. Funkcja NAKŁADANIE CZĘSTOTLIWOŚCI działa w obu trybach i podlega ustawieniom.

Program specjalny o nazwie INDYWIDUALNY ma szerokie zastosowanie, ponieważ przy pomocy ustawień można przywoływać wszystkie wbudowane programy oraz tworzyć wiele nowych. Pełne spektrum możliwości programu najprawdopodobniej najbardziej doceni doświadczony użytkownik a z maksymalnie wielu ustawień skorzysta fizjoterapeuta, który na podstawie swoich długoletnich doświadczeń oraz po ocenie reakcji pacjenta na poprzednie aplikacje będzie mógł skomponować swój własny program i modyfikować go tak, by leczenie pacjenta dało jak najlepsze efekty. Z wykorzystaniem programu możemy aplikować magnetoterapię na bóle o każdym podłożu, na schorzenia zapalne, metaboliczne, degeneracyjne, dolegliwości funkcjonalne, choroby neurologiczne i psychiatryczne. Z programu korzystamy również profilaktycznie u sportowców i osób starszych w celu ogólnej stymulacji organizmu.

Magnetoterapia a program indywidulany

Chcesz wiedzieć więcej o stosowaniu magnetoterapii w programie indywidualnym? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące stosowania pulsującego pola w tego typu programie.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.