Przed masażem

Przygotowanie ciała przed masażem za pomocą magnetoterapii Biomag

Charakterystyka programu "przed masażem": program jest przeznaczony do przygotowania organizmu do masażu i innych rehabilitacyjnych technik manualnych.

 

 

 

 

Cel aplikacji magnetoterapii

Celem aplikacji magnetoterapii przed masażem jest uzyskanie lepszego ukrwienia tkanek, wypłukania metabolitów, rozluźnienia skurczonych i przykurczonych mięśni oraz optymalnie przygotowanie do masażu, który znacznie poprawi i wzmocni cały efekt.

Wykorzystanie magnetoterapii

Łagodzenie bólu i rozluźnienie przykurczy mięśniowych przed masażem wyraźnie wzmocni efekt samego masażu oraz sprawi, że masaż będzie dla pacjenta przyjemniejszy. Poprzez stosowanie magnetoterapii pulsacyjnej o niskiej częstotliwości marki Biomag uzyskujemy szybsze usuwanie kwaśnych produktów przemiany materii, które następuje dzięki zwiększonej aktywności dyhydrogenazy mleczanowej i lepszej dyfuzji utlenowanej krwi. Dochodzi również do wyraźnego spowolnienia przewodzenia nerwowego, co wpływa na rozluźnienie mięśni. Przeciwbólowy i miorelaksacyjny efekt magnetoterapii wykorzystujemy do łagodzenia bólu, rozluźniania mięśni szkieletowych i obniżenia napięcia mięśniowego. Taki zabieg świetnie przygotowuje ciało do masażu. Działanie sprawdza się zarówno w przypadku pacjentów cierpiących na bóle pleców i kończyn, jak i sportowców po ciężkim treningu lub wyczynie. 

Aplikacje magnetoterapii

Przed masażem aplikujemy miejscowo, na określony obszar frekwencje przeciwbólowe i spazmolityczneaplikatorem odpowiednim do miejsca masażu.

Wykorzystanie magnetoterapii przed masażem. Zadaj pytanie!

Chcesz wiedzieć więcej o stosowaniu magnetoterapii przed masażem? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące stosowania pulsującego pola na tego typu schorzenia.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.