Zwyrodnienie stawów (artroza)

Artroza stawów i leczenie za pomocą magnetoterapii Biomag

Charakterystyka programu: program "zwyrodnienie stawów" służy do wpływania na bolesne stany w degeneracyjnych zmianach tkanek - kości, chrząstek i więzadeł.

 

 

 

Cel aplikacji magnetoterapii

Celem aplikacji jest złagodzenie bólu i wspieranie procesów regeneracyjnych i gojących. Aplikować w stanie ostrym a po złagodzeniu przejść do długookresowego stosowania medical programu.

Wykorzystanie magnetoterapii

Program "zwyrodnienie stawów" łączy działanie przeciwbólowe z zakresami programu medical. Posiada silniejsze działanie przeciwbólowe i zachowuje frekwencje prowadzące do wazodylatacji i poprawy mikrokrążenia. Aplikacje prowadzą do stopniowej stymulacji gojenia i regeneracji uszkodzonych tkanek przy jednoczesnym łagodzeniu bólu. W trybie klinicznym dodaliśmy częstotliwości do 50 Hz w celu mocniejszej stymulacji procesów gojenia. Korzystamy z niego, by wpłynąć na stany bólowe w degeneracyjnych zmianach w stawach.

Zmiany degeneracyjne w zwyrodnieniu stawów początkowo uszkadzają chrząstkę stawową, w następstwie czego na uszkodzonych obrzeżach dotkniętego stawu tworzą się wyrostki. Wtórnie mogą zostać uszkodzone również więzadła i tkanki miękkie wokół stawu. Uszkodzenie prowadzi do zniekształcenia stawów, ograniczenia ruchomości i bólu. Choroba najczęściej atakuje kolana, biodra i stawy ramienne. Do rozwoju choroby przyczynia się starzenie się, wrodzone zmiany stawów, zmiany pourazowe, przeciążenia, wpływy metaboliczne itp. 

Magnetoterapia w zwyrodnieniu stawów. Zadaj pytanie!

Chcesz wiedzieć więcej o stosowaniu magnetoterapii w zwyrodnieniu stawów? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące stosowania pulsującego pola na tego typu schorzenia.

Pola oznaczone * są obowiązkowe.