Angina, chrypka, zapalenie górnych dróg oddechowych

Edytor: | 2. stycznia 2019

Charakterystyka: przeziębienie, katar i inne niepowikłane zapalenia górnych dróg oddechowych stanowią wszędzie na świecie główną przyczynę chorób zakaźnych. Katar, zapalenie spojówek i inne nieżyty, zwłaszcza te, których przyczyną są ludzkie rinowirusy, stwarzają ryzyko poważnych powikłań. U dzieci są to najczęściej zapalenia ucha środkowego, zapalenia zatok, zaostrzenie spastycznego zapalenia oskrzeli, astma i mukowiscydoza z zajęciem dolnych dróg oddechowych. Zakażenia wywołane przez rinowirusy są poważne przede wszystkim u osób w podeszłym wieku, po przeszczepach, u noworodków i małych dzieci. Liczne nowe metody lecznicze zakażeń rinowirusowych nie przynosiły w praktyce pożądanych efektów na zakażenia HRV (w przeciwieństwie do efektów testów laboratoryjnych).

Stosowanie magnetoterapii

Aplikacje pulsacyjnej magnetoterapii o niskiej częstotliwości marki Biomag mogą korzystnie wpłynąć na wiele objawów choroby – przede wszystkim na obrzęki śluzówek. Ponadto przyspieszają odnowę rzęsek nabłonka migawkowego, rozszerzają drogi oddechowe i łagodzą stan zapalny.

Doświadczenie pacjenta

Z urządzenia korzystam codziennie. Moja mam też, która leczy się na osteoporozę i astmę oskrzelową. Czasem stosujemy aplikacje na przeziębienie, oskrzela i bóle głowy.

Jana Machalová, Bučovice

Z urządzenia regularnie korzystam w przypadku zmęczenia, podczas uprawiania sportu, na bóle głowy, szyjnego odcinka kręgosłupa oraz na przeziębienie.

Jiří Šidlo, Děpoltovice

Cierpiałam na intensywny ból kolan, mam artrozę. Po intensywnym leczeniu "Biomagem" ból zaczął się zmniejszać, a następnie zniknął. Urządzenie pomogło też na katar, przeziębienie i ból zębów.

Paní Pavlíková, Havířov

Aplikacje magnetoterapii

W przypadku kataru, anginy i chrypki w pierwszej kolejności aplikujemy 2-25 Hz na obszar szyi i głowy, odpowiedni aplikator to solenoid.

Możesz leczyć te choroby

  • Bóle stawu skroniowo-żuchwowego
  • Angina, chrypka, zapalenie górnych dróg oddechowych
  • Bóle głowy
  • Paradontoza
  • Stwardnienie rozsiane – SM
  • Bóle nerwu trójdzielnego

Magnetoterapia a zapalenie górnych dróg oddechowych. Zadaj pytanie!

Chcesz wiedzieć więcej o stosowaniu magnetoterapii na zapalenie górnych dróg oddechowych (chrypka, katar, przeziębienie)? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące stosowania pulsującego pola na tego typu schorzenia.

Zákazník

Pola oznaczone* są obowiązkowe.

reCAPTCHA
Zasady ochrony danych osobowychUzupełniające informacje o przetwarzaniu danych osobowych