Skuteczność leczenia przy pomocy aparatów Biomag wynosi ponad 77 %

Według badań przeprowadzonych w latach 2012 i 2013 na 1 266 pacjentach przy średniej liczbie 12 aplikacji na jednego pacjenta skuteczność magnetoterapii pulsacyjnej Biomag wynosi 77 %.

Powszechnie wiadomo, że z wyższą liczbą aplikacji rośnie również skuteczność terapii.

Według statystyk najczęstszym powodem aplikacji terapii urządzeniami Biomag są bóle stawów (patrz wykres powyżej).

Magnetoterapia Biomag leczy i pomaga przy wielu problemach zdrowotnych

Więcej badań klinicznych według wskazań >>

Dodatkowo do oceny i badań klinicznych, które znajdują się na tej stronie, przygotowaliśmy również dodatkową sekcję, w której można znaleźć najnowsze badania kliniczne, w których oceniano wpływ pulsującego pola magnetycznego na ludzkie zdrowie. Sekcja jest podzielona według wskazań, dzięki czemu można łatwo znaleźć efekty leczenia terapią magnetyczną bezpośrednio do Twoich problemów zdrowotnych. Sekcja będzie regularnie uzupełniana najnowszymi badaniami z tej dziedziny, które mogą zostać wysłane automatycznie e-mailem na Twój adres.

Nowy Magazyn badań klinicznych Biomag

Jesteś zainteresowany badaniami klinicznymi o magnetoterapii pulsującej? Czy wiedziałeś, że tą metodą o wysokim potencjale leczniczym, zajmują się naukowcy z całego świata? Nowy magazyn badań klinicznych Biomag przyniesie Ci regularnie do e-mailu jasno opracowane informacje o ponad 70 prac naukowych, które koncentrują się na lecznicze działanie magnetoterapii pulsującej w wielu dziedzinach medycyny.
Chcesz otrzymać za darmo najnowszy Magazyn badań klinicznych Biomag na Twój e-mail? Zarejestruj się za darmo tutaj.

Treść uprzednio wydanych numerów można przeczytać tutaj.

Badania kliniczne nad efektami megnetoterapii - zadaj nam pytanie!

Zainteresowały Cię badania kliniczne nad efektami magnetoterapii? Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat oraz na temat tego, jak magnetoterapia Biomag może pomóc Tobie? Zwróć się do nas! Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania.