Ból podbicia i kostek, obrzęki kostek, stany po urazach

Edytor: | 2. stycznia 2019

Charakterystyka bólu i obrzęków podbicia i kostek: w większości są to silne bóle ograniczające pełne obciążenie i ruchomość kończyny. Najczęściej boli tylko jeden stęp, ale czasem mogą boleć obydwa stępy. Bóle są odczuwane jako kłucie lub uderzenie. Przeważnie dotyczy to sportowców w przypadku przeciążenia stępu. Do innych przyczyn należy neuropatia cukrzycowa, choroba niedokrwienna kończyn dolnych, zapalenia ścięgien, płaskostopie, niewygodne obuwie itp

Wykorzystanie magnetoterapii

Leczenie jest celowane zgodnie z przyczyną, ale w jego skład wchodzi zawsze ograniczenie obciążenia i łagodzenie bólu. Pulsacyjna magnetoterapia o niskiej częstotliwości znajduje zastosowanie poprzez działanie przeciwbólowe, wazodylatacyjne, przeciwobrzękowe i regeneracyjne.

Doświadczenie pacjenta

Po złamaniu goleni i zdjęciu gipsu oraz po kilkumiesięcznej rehabilitacji zostałem ze zesztywniałą, obrzmiałą i bolącą kostką. Po kupnie urządzenia do magnetoterapii ból ustąpił. Urządzenie pomaga całej rodzinie.

Hana Hobzová, Sázava

Zrobiła mi się narośl nad kostką. Była dość bolesna, doszło do operacji. Na początku korzystania z magnezu noga bolała mnie jeszcze bardziej, ale po 3 tygodniach ból ustąpił.

Leona Reková, Ronov nad Doubravou

Pożyczyliśmy magnezy dla naszej rodziny na obrzęki nóg, rąk i bóle karku. Byliśmy bardzo zadowoleni.

Małżeństwo Novotnych, Žďár nad Sázavou

Aplikacje magnetoterapii

W pierwszej kolejności złagodzić ból poprzez aplikacje niskich częstotliwości 2-10 Hz. W okresie rekonwalescencji stymuluje się gojenie poprzez wyższe częstotliwości 65-79 Hz. W przypadku przyczyn niedokrwiennych jako pierwszą należy stosować częstotliwość 36-44 Hz.

Możesz leczyć te choroby

  • Bolesne ostrogi piętowe
  • Artroza stawów kolanowych
  • Ból podbicia i kostek, obrzęki kostek, stany po urazach
  • Choroba niedokrwienna kończyn dolnych (niedokrwistość)
  • Choroba niedokrwienna kończyn
  • Bóle fantomowe

Magnetoterapia a ból i obrzęki podbicia i kostek – Zadaj pytanie!

Chcesz wiedzieć więcej o stosowaniu magnetoterapii na bóle i obrzęki podbicia i kostek? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące stosowania pulsującego pola na tego typu schorzenia.

Zákazník

Pola oznaczone* są obowiązkowe.

Zasady ochrony danych osobowychUzupełniające informacje o przetwarzaniu danych osobowych