Ból podbicia i kostek, obrzęki kostek, stany po urazach

Edytor: | 2. stycznia 2019

Charakterystyka bólu i obrzęków podbicia i kostek: w większości są to silne bóle ograniczające pełne obciążenie i ruchomość kończyny. Najczęściej boli tylko jeden stęp, ale czasem mogą boleć obydwa stępy. Bóle są odczuwane jako kłucie lub uderzenie. Przeważnie dotyczy to sportowców w przypadku przeciążenia stępu. Do innych przyczyn należy neuropatia cukrzycowa, choroba niedokrwienna kończyn dolnych, zapalenia ścięgien, płaskostopie, niewygodne obuwie itp

Wykorzystanie magnetoterapii

Leczenie jest celowane zgodnie z przyczyną, ale w jego skład wchodzi zawsze ograniczenie obciążenia i łagodzenie bólu. Pulsacyjna magnetoterapia o niskiej częstotliwości znajduje zastosowanie poprzez działanie przeciwbólowe, wazodylatacyjne, przeciwobrzękowe i regeneracyjne.

Doświadczenie pacjenta

Zrobiła mi się narośl nad kostką. Była dość bolesna, doszło do operacji. Na początku korzystania z magnezu noga bolała mnie jeszcze bardziej, ale po 3 tygodniach ból ustąpił.

Leona Reková, Ronov nad Doubravou

Pożyczyliśmy magnezy dla naszej rodziny na obrzęki nóg, rąk i bóle karku. Byliśmy bardzo zadowoleni.

Małżeństwo Novotnych, Žďár nad Sázavou

Po złamaniu goleni i zdjęciu gipsu oraz po kilkumiesięcznej rehabilitacji zostałem ze zesztywniałą, obrzmiałą i bolącą kostką. Po kupnie urządzenia do magnetoterapii ból ustąpił. Urządzenie pomaga całej rodzinie.

Hana Hobzová, Sázava

Aplikacje magnetoterapii

W pierwszej kolejności złagodzić ból poprzez aplikacje niskich częstotliwości 2-10 Hz. W okresie rekonwalescencji stymuluje się gojenie poprzez wyższe częstotliwości 65-79 Hz. W przypadku przyczyn niedokrwiennych jako pierwszą należy stosować częstotliwość 36-44 Hz.

Możesz leczyć te choroby

  • Żylaki
  • Artroza stawów kolanowych
  • Choroba niedokrwienna kończyn dolnych (niedokrwistość)
  • Wrzody bercowe
  • Owrzodzenie podudzi (wrzody bercowe) – proces gojenia
  • Bolesne ostrogi piętowe

Magnetoterapia a ból i obrzęki podbicia i kostek – Zadaj pytanie!

Chcesz wiedzieć więcej o stosowaniu magnetoterapii na bóle i obrzęki podbicia i kostek? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące stosowania pulsującego pola na tego typu schorzenia.

Zákazník

Pola oznaczone* są obowiązkowe.

reCAPTCHA
Zasady ochrony danych osobowychUzupełniające informacje o przetwarzaniu danych osobowych