Ból promieniujący od kręgosłupa piersiowego

Edytor: | 2. stycznia 2019

Charakterystyka bólu promieniującego z kręgosłupa piersiowego: najczęściej chodzi o neuropatię międzyżebrowa promieniującą z kręgosłupa piersiowego wzdłuż żeber, spowodowaną przez blokady stawów międzykręgowych i stawów żebrowo-kręgowych. Należy ją odróżnić od poważnych chorób narządów wewnętrznych, np. incydentów sercowych, chorób płuc, żołądka itp.

Wykorzystanie magnetoterapii

Podczas aplikacji pulsacyjnej magnetoterapii o niskiej częstotliwości wykorzystujemy głównie działanie przeciwbólowe, spazmolityczne i przeciwobrzękowe, które pomaga rozluźniać skurcze i łagodzić bóle w fazie ostrej. Aplikacje magnetoterapii mogą poprzedzać ćwiczenia rehabilitacyjne, manipulacyjne, masaże itp.

Doświadczenie pacjenta

Z urządzenia Biomag korzystałam na dolegliwości w lędźwiowym i piersiowym odcinku kręgosłupa z bardzo dobrym wynikiem. Przyniósł ulgę w bólu.

Krystýna Seibothová, Mikulášovice

Z urządzeń Biomag korzystam z powodu problemów z kręgosłupem - w odcinku szyjnym, piersiowym, krzyżowym i lędźwiowym. Operacja w odcinku lędźwiowym - rana pooperacyjna zdaniem lekarza prowadzącego szybko i dobrze zagojona.

Ladislav Melich, Velký Osek

Aplikacje magnetoterapii

W bólach promieniujących od kręgosłupa piersiowego polecamy w ostrym stanie powtarzanie ekspozycji przy użyciu płaskiego aplikatora lub dużego solenoidu w zakresie 4-40 Hz na kręgosłup piersiowy, a po ustąpieniu ostrych zaburzeń stosować zamiennie z programami o częstotliwości 10-50 Hz.

Możesz leczyć te choroby

  • Choroba niedokrwienna serca (choroba wieńcowa)
  • Ból promieniujący od kręgosłupa piersiowego
  • Zapalenie oskrzeli
  • Astma
  • Wysokie ciśnienie tętnicze (nadciśnienie)

Magnetoterapia a ból promieniujący od kręgosłupa piersiowego. Zadaj pytanie!

Chcesz wiedzieć więcej o stosowaniu magnetoterapii na bóle promieniujące z kręgosłupa piersiowego? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące stosowania pulsującego pola na tego typu schorzenia.

Zákazník

Pola oznaczone* są obowiązkowe.

reCAPTCHA
Zasady ochrony danych osobowychUzupełniające informacje o przetwarzaniu danych osobowych