Bóle fantomowe

Edytor: | 2. stycznia 2019

Charakterystyka bólów fantomowych: bóle fantomowe to dolegliwości bólowe w tej części ciała, która została amputowana. Występują nawet u jednej trzeciej osób po amputacji i są trudne w leczeniu. Zaleca się stosować magnetoterapię pulsacyjną o niskiej częstotliwości marki Biomag w częstotliwościach przeciwbólowych 2-3x dziennie w obszarach odpowiednich segmentów kręgosłupa i ewentualnie również na głowę.

Wykorzystanie magnetoterapii

Bóle w kikucie nie zawsze są bólami fantomowymi, a ich przyczyną może być złe ukrwienie, podrażnienie nerwów itp. Konieczne jest specjalistyczne badanie internistyczne i neurologiczne oraz leczenie zgodnie ze stwierdzoną przyczyną. Na bóle w kikucie znów aplikujemy częstotliwości przeciwbólowe 2-10 Hz, a później na zmianę z wazodylatacyjnymi.

Doświadczenie pacjenta

Z urządzeń Biomag korzystam już 10 lat na bóle karku i lędźwi. Z urządzenia korzysta też żona po amputacji nogi. Biomag polecam wszystkim znajomym.

Vincet Gula, Tábor

Jestem po amputacji obu nóg. Bóle fantomowe miewałem dość często, zwłaszcza na zmianę pogody. Biomag mi pomógł.

Tibor Rábek, Zahor

Aplikacje magnetoterapii

Na faktyczne bóle fantomowe aplikujemy pulsacyjną magnetoterapię o niskiej częstotliwości marki Biomag w częstotliwościach przeciwbólowych 2-10 Hz i długofalowo w celu ustąpienia bólu 2-25 Hz. Aplikujemy dziennie w obszarze występowania bólu oraz w odpowiednich obszarach kręgosłupa przy użyciu solenoidu i  aplikatora płaskiego.

Możesz leczyć te choroby

  • Stopa cukrzycowa
  • Operacja stawu biodrowego (także endoproteza), sztuczny staw
  • Ból podbicia i kostek, obrzęki kostek, stany po urazach
  • Żylaki
  • Wrzody bercowe
  • Artrozy stawów biodrowych

Magnetoterapia a bóle fantomowe. Zadaj pytanie!

Chcesz wiedzieć więcej o stosowaniu magnetoterapii na bóle fantomowe? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące stosowania pulsującego pola na tego typu schorzenia.

Zákazník

Pola oznaczone* są obowiązkowe.

Zasady ochrony danych osobowychUzupełniające informacje o przetwarzaniu danych osobowych