Bóle poamputacyjne

Edytor: | 2. stycznia 2019

Charakterystyka bólów poamputacyjnych: bóle poamputacyjne występują w kikucie, który powstaje po amputacji kończny a bóle fantomowe to dolegliwości bólowe w tej części ciała, która została amputowana.

Cel aplikacji magnetoterapii

Aplikacje magnetoterapii na bóle poamputacyjne mają na celu złagodzenienie i zwiększenie szansy na całkowite zniknięcie bólu.

Doświadczenie pacjenta

Z urządzeń Biomag korzystam już 10 lat na bóle karku i lędźwi. Z urządzenia korzysta też żona po amputacji nogi. Biomag polecam wszystkim znajomym.

Vincet Gula, Tábor

Jestem po amputacji obu nóg. Bóle fantomowe miewałem dość często, zwłaszcza na zmianę pogody. Biomag mi pomógł.

Tibor Rábek, Zahor

Stosowanie magnetoterapie

Bóle poamputacyjne to ból z kikucie a bóle fantomowe to dolegliwości bólowe w tej części ciała, która została amputowana. Występują nawet u jednej trzeciej osób po amputacji i są trudne w leczeniu.

Możesz leczyć te choroby

  • Zaburzenia ukrwienia kończyn górnych (choroba niedokrwienna kończyn górnych)
  • Zespół Raynauda
  • Łokieć tenisisty
  • Artroza stawu barkowego
  • Zespół bolesnego barku
  • Bóle poamputacyjne

Aplikacje magnetoterapii

Zaleca się stosowanie magnetoterapię pulsacyjną o niskiej częstotliwości firmy Biomag w częstotliwościach przeciwbólowych i wazodylatacyjnych 2-3 x dziennie w obszarach odpowiednich segmentów kręgosłupa i miejscowo na kikut przy pomocy solenoidu i aplikatora płaskiego.

Przyczyną bólów w kikucie może być nienajlepsze krążenie, podrażnienia nerwów itp. Koniecznym jest specjalistyczne badanie neurologiczne i leczenie przyczynowe. Na ból aplikujemy naprzemiennie frekwencje przeciwbólowe i wazodylatacyjne.

Magnetoterapia a bóle poamputacyjne. Zadaj pytanie!

Chcesz wiedzieć więcej o stosowaniu magnetoterapii na bóle po amputacji kończyny? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące stosowania pulsującego pola na tego typu schorzenia.

Zákazník

Pola oznaczone* są obowiązkowe.

Zasady ochrony danych osobowychUzupełniające informacje o przetwarzaniu danych osobowych