Bóle poamputacyjne

Edytor: | 2. stycznia 2019

Charakterystyka bólów poamputacyjnych: bóle poamputacyjne występują w kikucie, który powstaje po amputacji kończny a bóle fantomowe to dolegliwości bólowe w tej części ciała, która została amputowana.

Cel aplikacji magnetoterapii

Aplikacje magnetoterapii na bóle poamputacyjne mają na celu złagodzenienie i zwiększenie szansy na całkowite zniknięcie bólu.

Doświadczenie pacjenta

Jestem po amputacji obu nóg. Bóle fantomowe miewałem dość często, zwłaszcza na zmianę pogody. Biomag mi pomógł.

Tibor Rábek, Zahor

Z urządzeń Biomag korzystam już 10 lat na bóle karku i lędźwi. Z urządzenia korzysta też żona po amputacji nogi. Biomag polecam wszystkim znajomym.

Vincet Gula, Tábor

Stosowanie magnetoterapie

Bóle poamputacyjne to ból z kikucie a bóle fantomowe to dolegliwości bólowe w tej części ciała, która została amputowana. Występują nawet u jednej trzeciej osób po amputacji i są trudne w leczeniu.

Możesz leczyć te choroby

  • Zespół bolesnego barku
  • Artroza stawu barkowego
  • Zespół Raynauda
  • Bóle poamputacyjne
  • Kanał nadgarstka
  • Zapalenie stawów nadgarstka i ręki

Aplikacje magnetoterapii

Zaleca się stosowanie magnetoterapię pulsacyjną o niskiej częstotliwości firmy Biomag w częstotliwościach przeciwbólowych i wazodylatacyjnych 2-3 x dziennie w obszarach odpowiednich segmentów kręgosłupa i miejscowo na kikut przy pomocy solenoidu i aplikatora płaskiego.

Przyczyną bólów w kikucie może być nienajlepsze krążenie, podrażnienia nerwów itp. Koniecznym jest specjalistyczne badanie neurologiczne i leczenie przyczynowe. Na ból aplikujemy naprzemiennie frekwencje przeciwbólowe i wazodylatacyjne.

Magnetoterapia a bóle poamputacyjne. Zadaj pytanie!

Chcesz wiedzieć więcej o stosowaniu magnetoterapii na bóle po amputacji kończyny? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące stosowania pulsującego pola na tego typu schorzenia.

Zákazník

Pola oznaczone* są obowiązkowe.

reCAPTCHA
Zasady ochrony danych osobowychUzupełniające informacje o przetwarzaniu danych osobowych