Bóle stawów

Edytor: | 2. stycznia 2019

Charakterystyka programu „ból stawów”: program jest przeznaczony do łagodzenia bólu stawów i torebek stawowych powstającego w wyniku procesów degeneracyjnych i zapalnych w tkankach. Ból stawów to jedno z podstawowych wskazań magnetoterapii pulsacyjnej.

Cel aplikacji magnetoterapii

Celem aplikacji magnetoterapii jest łagodzenie bólu, tłumienie stanów zapalnych i stwarzanie warunków do regeneracji.

Doświadczenie pacjenta

Bolały mnie plecy i kolano. Z magnetoterapii korzystam od roku. Mój stan się wyraźnie poprawił. Kolano już nie boli, plecy też już znacznie lepiej i mam mniejsze problemy z chodzeniem.

Anděla Vosmanská, Jaroslavice

Z Biomagu korzystaliśmy na ból pleców i stawów. Zawsze pomagał, ale aplikacji musi być więcej niż jedna. Pomógł i mi i mężowi.

Jitka Lipnerová, Tršice

Mam artrozę i osteoporozę. Codziennie aplikuję odpowiedni program na bolące miejsca. Wiem, że w wieku 65 lat nie będę mieć stawów jak młódka, ale minął czas, kiedy kładąc się spać nie wiedziałam, jak się ułożyć, żeby mnie nie rwało w biodrze.

Olga Tomečková, Orlová

Wykorzystanie magnetoterapii

W bólach stawów godzinowy program został wydłużony o wariant programu nr 3 – zwyrodnienia stawów. Z dłuższych okresów aplikacyjnych korzystamy w codziennym stosowaniu przy dotkliwych bólach stawów i torebek stawowych powstających  w wyniku procesów degeneracyjnych i zapalnych w tkankach. W trybie klinicznym dodaliśmy częstotliwości do 50 Hz w celu mocniejszej stymulacji procesów gojenia. Z programu korzystamy zazwyczaj w celu doleczenia po wcześniejszym złagodzeniu ostrych bólów stawów programem nr 1.

Możesz leczyć te choroby

  • Dna moczanowa
  • Ból – działanie przeciwbólowe – efekt analgetyczny
  • Łuszczyca
  • Polineuropatia
  • Cellulit
  • Miorelaksacja – rozluźnienie mięśni szkieletowych

Magnetoterapia w bólach stawów. Zadaj pytanie!

Chcesz wiedzieć więcej o stosowaniu magnetoterapii na bóle stawów? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące stosowania pulsującego pola na tego typu schorzenia.

Zákazník

Pola oznaczone* są obowiązkowe.

reCAPTCHA
Zasady ochrony danych osobowychUzupełniające informacje o przetwarzaniu danych osobowych