Bóle zębów

Edytor: | 2. stycznia 2019

Charakterystyka bólów zębów: bóle zębów należą do bardzo częstych dolegliwości, spowodowanych przez uszkodzenie zęba (próchnica, odłamanie kawałka zęba), uszkodzenia szkliwa, stan zapalny nerwów zębowych, uszkodzenie tkanek miękkich (zapalenie dziąseł, paradontoza), kamień nazębny. Ból może promieniować z miejsca uszkodzenia do innych części głowy. W pierwszej kolejności w wypadku bólu zębów ważne jest przeprowadzenie zabiegu stomatologicznego.

Stosowanie magnetoterapii

Magnetoterapia pulsacyjna o niskiej częstotliwości w fazie ostrej będzie stanowić uzupełnienie leczenia przeciwbólowego, a po interwencji lekarskiej przyspieszy wchłanianie obrzęku, zapalenia i gojenie. Nie aplikować w przypadku krwawienia z zębodołu po usunięciu zęba.

Doświadczenie pacjenta

Z tego urządzenia jestem zadowolona. Używam go w domu do leczenia stawów, bólu zębów, kręgosłupa, czasem nawet bólów miesiączkowych.S

Zlatuše Zajíčková, Frýdek-Místek

Cierpiałam na intensywny ból kolan, mam artrozę. Po intensywnym leczeniu "Biomagem" ból zaczął się zmniejszać, a następnie zniknął. Urządzenie pomogło też na katar, przeziębienie i ból zębów.

Paní Pavlíková, Havířov

Przetestowałam magnetoterapię na stawy i zapalenie zębów. Efekt świetny. Mąż na ostrogę - ból ustąpił. Magnetoterapia ma szerokie zastosowanie, czujemy się żwawsi i mamy więcej chęci do życia.

Blanka Petrášová, Diváky

Aplikacje magnetoterapii

W pierwszej kolejności łagodzimy ból poprzez aplikację niskich częstotliwości 4-6 Hz a w okresie rekonwalescencji stymulujemy gojenie większymi częstotliwościami 65-79 Hz. Odpowiedni jest mały aplikator (przede wszystkim na ostre bóle) lub solenoid.

Możesz leczyć te choroby

  • Bóle głowy
  • Bóle zębów
  • Bóle nerwu trójdzielnego
  • Neurodegeneracyjna choroba mózgu, rdzenia kręgowego
  • Stany po udarze mózgu
  • Bóle kręgosłupa szyjnego

Magnetoterapia a bóle zębów. Zadaj pytanie!

Chcesz wiedzieć więcej o stosowaniu magnetoterapii na bóle głowy? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące stosowania pulsującego pola na dolegliwości tego typu.

Zákazník

Pola oznaczone* są obowiązkowe.

Zasady ochrony danych osobowychUzupełniające informacje o przetwarzaniu danych osobowych