Cellulit - przedstawia zalecane leczenie

Edytor: | 14. lutego 2020
Celulitida - popis diagnózy
Zdjęcie: Cellulit

Hledáte řešení zdravotních problémů?

Zeptejte se nás

Charakterystyka programu „cellulit”: cellulit prowadzi do zaburzeń w obrębie włókien elastycznych i kolagenowych i utraty sprężystości oraz pogorszenia jakości skóry. Dochodzi do odkładania tłuszczu w tkance podskórnej i ograniczenia mikrokrążenia utlenowanej krwi. W następstwie powstają zmiany zwyrodnieniowe tkanki łącznej, zmiany zwłóknieniowe, na skórze powstaje „pomarańczowa skórka”. Zaburzenie mikrokrążenia prowadzi do dalszego odkładania się metabolitów i stopniowego uszkadzania krążenia limfy. Największe skłonności do cellulitu mają kobiety, które cierpią na zaparcia, z zaburzeniami funkcji wątroby i nerek, z zaburzeniami krążenia krwi i limfy. Wykazano związek między występowaniem żylaków i cellulitem. Leczenie żylaków powinno poprzedzać leczenie cellulitu. Na chorobę u kobiet mają wpływ poza złymi nawykami żywieniowymi i brakiem ruchu również zmiany hormonalne oraz palenie.

Wykorzystanie magnetoterapii

W przypadku cellulitu magnetoterapia pulsacyjna o niskiej częstotliwości poprzez poprawę mikrokrążenia utlenowanej krwi usprawnia dopływ tlenu do eksponowanego obszaru i wraz z działaniem detoksykacyjnym wspomaga usuwanie metabolitów ze skóry i tkanki podskórnej. W efekcie wzmacnia się skóra i poprawia jej jakość. Ten efekt jest wykorzystywany nie tylko w walce z cellulitem, ale także ze zmarszczkami. Zalecamy zastosowanie programów wazodylatacyjnych i programów gojąco-stymulacyjnych na dany obszar. Przyjmowane płyny należy uzupełnić o namagnetyzowaną wodę i ewentualnie wykorzystać również aplikację na obszar wątroby w celu wsparcia detoksykacji całego organizmu.

Aplikacje magnetoterapii

Aplikujemy częstotoliwości wazodylatacyjne i stymulacyjne (50-81 Hz) przy użyciu płaskiego aplikatora lub solenoidu na dany obszar skóry i wątroby. Można stosować na zmianę z częstotliwościami 26-44 Hz.

Magnetoterapia z opatentowaną technologią pola pulsującego 3D Biomag. Jak to działa?

Podstawową zasadą działania terapii pola pulsującego 3D Biomag jest generowanie impulsów elektromagnetycznych. Impulsy te przenikają przez tkanki, aby dostać się do miejsca wymagającego aplikacji. Charakteryzują się właściwymi parametrami biotropowymi (np. frekwencją, kształtem, intensywnością), które zostały opracowane specjalnie z myślą o konkretnych problemach zdrowotnych.

W celu określenia terapii opartej na stosowaniu impulsów elektromagnetycznych wykorzystuje się ogólny termin magnetoterapia pulsacyjna (po angielsku określana zazwyczaj jako PEMF).

Opatentowana technologia 3D Biomag dodatkowo zapewnia dokładniejszy i stabilny kształt impulsów oraz ich wyższą moc, dzięki czemu impulsy mogą oddziaływać z różnych stron. Mamy więc do czynienia z całkowicie nową i unikatową technologią medyczną na rynku.

Działanie terapii 3D marki Biomag - przedstawia doktor Peter Bednarčík

Efekty terapii pulsacyjnej - badania naukowe

Pozytywne efekty aplikacji pulsującego pola magnetycznego (PEMF) potwierdzają badania kliniczne, przeprowadzane przez autorytety w renomowanych instytucjach. Przegląd najnowszych badań znajduje się na niniejszej stronie. Skontaktuj się z nami, aby łatwiej zorientować się w opracowaniach naukowych.

Na naszym oddziale aplikacje pulsującego pola magnetycznego są wykorzystywane bardzo efektywnie. Podoba nam się to, że możemy korzystać zarówno z gotowych programów, jak i tworzyć własne. Urządzenie jest niewielkie, łatwe w obsłudze i bardzo wydajne.

Uniwersytecki Szpital Kliniczny Na Bulovce w Pradze – Oddział Rehabilitacji

Terapię pulsującym polem magnetycznym stosujemy w naszym uzdrowisku już od ponad 10 lat. Z urządzeń Biomag korzystamy zarówno w procesie rehabilitacji, jak i podczas zabiegów uzdrowiskowych. Połączenie magnetoterapii z innymi metodami rehabilitacji przynosi bardzo dobre rezultaty, ponieważ dochodzi do sumowania się działania (działanie przeciwbólowe, przeciwobrzękowe, odprężające i efekt rozluźnienia napięcia mięśniowego).

Uzdrowisko Bělohrad

Z urządzeń jesteśmy zadowoleni. Pozytywnie oceniamy również obsługę aplikatorów i efekty leczenia. Pacjenci chwalą sobie efekty terapii. Częstotliwość użycia to około 50 aplikacji w tygodniu.

Szpital Miejski im. Masaryka w Jilemnicy

Chyba w połowie kwietnia 2007 rozpoczęłam leczenie celulitu. Pierwsze efekty zaobserwowałam już po 4-6 aplikacjach, skóra zrobiła się gładsza i wgłębienia płytsze. Bardzo się z tego cieszę, bo efekt jest zdecydowanie widoczny.

Agata K., Dąbrovy Górniczej

Regularnie korzystam z programu Regeneracja i Celulit. Jestem bardzo zadowolona.

Karin Císařová, Karlovy Vary

Dodatkowe informacje: Wyniki terapii mogą być różne i nie zawsze muszą odpowiadać opisanym doświadczeniom.

Lekarza i inni klienci stosują terapię pulsacyjną Biomag również w przypadku:

  • Cukrzycy
  • Bólów kręgosłupa
  • Owrzodzeń żylakowych
  • Wysokiego ciśnienia
  • Zespołu cieśni nadgarstka
  • Choroby zwyrodnieniowej stawów
  • Innych dolegliwości

Zrób rezerwację i wypróbuj urządzenie do terapii pulsacyjnej 3D Biomag – aktualnie w promocyjnej cenie

Zrób rezerwację i wypróbuj urządzenie do terapii pulsacyjnej 3D Biomag – aktualnie w promocyjnej cenie.

Firma Biomag oferuje za pośrednictwem swoich partnerów możliwość wypróbowania urządzeń do terapii pulsacyjnej 3D Biomag w całej Polsce.

Naszym celem jest, by każdy mógł osobiście wypróbować urządzenia w warunkach domowych oraz doświadczyć działania terapii pulsacyjnej 3D Biomag. Koszty takiej usługi to zazwyczaj około 840 zł, na 14 dni. 

Skorzystaj z okazji i wypróbuj jedno darmowe zastosowanie terapii pulsacyjnej 3D marki Biomag bezpośrednio u nas lub u najbliższego partnera. W obrębie Warszawy skorzystaj z bezpłatnej wizyty domowej lub przyjdź do naszego gabinetu. Teraz całkowicie za darmo!

 

Zákazník

Pola oznaczone* są obowiązkowe.

reCAPTCHA
Zasady ochrony danych osobowychUzupełniające informacje o przetwarzaniu danych osobowych