Cellulit

Edytor: | 2. stycznia 2019

Charakterystyka programu „cellulit”: cellulit prowadzi do zaburzeń w obrębie włókien elastycznych i kolagenowych i utraty sprężystości oraz pogorszenia jakości skóry. Dochodzi do odkładania tłuszczu w tkance podskórnej i ograniczenia mikrokrążenia utlenowanej krwi. W następstwie powstają zmiany zwyrodnieniowe tkanki łącznej, zmiany zwłóknieniowe, na skórze powstaje „pomarańczowa skórka”. Zaburzenie mikrokrążenia prowadzi do dalszego odkładania się metabolitów i stopniowego uszkadzania krążenia limfy. Największe skłonności do cellulitu mają kobiety, które cierpią na zaparcia, z zaburzeniami funkcji wątroby i nerek, z zaburzeniami krążenia krwi i limfy. Wykazano związek między występowaniem żylaków i cellulitem. Leczenie żylaków powinno poprzedzać leczenie cellulitu. Na chorobę u kobiet mają wpływ poza złymi nawykami żywieniowymi i brakiem ruchu również zmiany hormonalne oraz palenie.

Wykorzystanie magnetoterapii

W przypadku cellulitu magnetoterapia pulsacyjna o niskiej częstotliwości poprzez poprawę mikrokrążenia utlenowanej krwi usprawnia dopływ tlenu do eksponowanego obszaru i wraz z działaniem detoksykacyjnym wspomaga usuwanie metabolitów ze skóry i tkanki podskórnej. W efekcie wzmacnia się skóra i poprawia jej jakość. Ten efekt jest wykorzystywany nie tylko w walce z cellulitem, ale także ze zmarszczkami. Zalecamy zastosowanie programów wazodylatacyjnych i programów gojąco-stymulacyjnych na dany obszar. Przyjmowane płyny należy uzupełnić o namagnetyzowaną wodę i ewentualnie wykorzystać również aplikację na obszar wątroby w celu wsparcia detoksykacji całego organizmu.

Doświadczenie pacjenta

Regularnie korzystam z programu Regeneracja i Celulit. Jestem bardzo zadowolona.

Karin Císařová, Karlovy Vary

Chyba w połowie kwietnia 2007 rozpoczęłam leczenie celulitu. Pierwsze efekty zaobserwowałam już po 4-6 aplikacjach, skóra zrobiła się gładsza i wgłębienia płytsze. Bardzo się z tego cieszę, bo efekt jest zdecydowanie widoczny.

Agata K., Dąbrovy Górniczej

Aplikacje magnetoterapii

Aplikujemy częstotoliwości wazodylatacyjne i stymulacyjne (50-81 Hz) przy użyciu płaskiego aplikatora lub solenoidu na dany obszar skóry i wątroby. Można stosować na zmianę z częstotliwościami 26-44 Hz.

Możesz leczyć te choroby

  • Obrzęk – działanie przeciwobrzękowe
  • Zmęczenie mięśni
  • Regeneracja
  • Miorelaksacja – rozluźnienie mięśni szkieletowych
  • Detoksykacja organizmu
  • Przed masażem

Magnetoterapia a cellulit

Chcesz wiedzieć więcej o stosowaniu magnetoterapii w przypadku cellulitu? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące stosowania pulsującego pola na tego typu schorzenia.

Zákazník

Pola oznaczone* są obowiązkowe.

reCAPTCHA
Zasady ochrony danych osobowychUzupełniające informacje o przetwarzaniu danych osobowych