Detoksykacja organizmu

Edytor: | 2. stycznia 2019

Charakterystyka programu „detoksykacja organizmu”: Aplikacja magnetoterapii pulsacyjnej o niskiej częstotliwości prowadzi do detoksykacji (oczyszczenia) i wpływa na intensywność przemiany materii. Pulsacyjne pole magnetyczne niskiej częstotliwości przenika równomiernie przez eksponowaną tkankę, tzn. do każdej komórki, i wywołuje tu słabe prądy elektryczne. Dochodzi do zmian powierzchownych możliwości komórek, zmian przepuszczalności błon komórkowych, zwiększenia ukrwienia, utlenowania, podaży substancji odżywczych i lepszego usuwania zbędnych produktów przemiany materii z eksponowanych tkanek, co stanowi podstawowy element każdego procesu powrotu do zdrowia, a więc procesu detoksykacji. Szybsza przemiana materii, usunięcie i detoksykacja zbędnych produktów przemiany materii to początek wszystkich procesów gojenia i regeneracji. Przykładowo ekspozycja obszaru wątroby przy użyciu aparatu Biomag® stymuluje funkcje wątroby i przyspiesza oraz poprawia efektywność procesów detoksykacyjnych w całym organizmie.

Wykorzystanie magnetoterapii

Efekty miejscowe można osiągnąć poprzez przyłożenie aplikatora na problematyczny obszar – mięsień, staw, kręgosłup itp. Poprzez zastosowanie małego aplikatora można osiągnąć dzięki większej indukcji silniejsze działanie miejscowe, stosując aplikator z większą powierzchnią aplikacyjną poprzez niższą indukcję na całe ciało osiąga się intensywniejszy metobolizm. Detoksykacja przyniesie pozytywne rezultaty w wielu chorobach i stanach: w chorobach metabolicznych takich jak cukrzyca i dna mczanowa, w regeneracji tkanek po przebytych zakażeniach – zapalenie wątroby, mononukleoza, toksyczne uszkodzenie tkanek oraz w przypadku egzemów i innych wyprysków na skórze. W celu uzyskania dobrego efektu detoksykacyjnego konieczna jest odpowiednia podaż płynów. Efekt oczyszczający można wzmocnić poprzez picie namagnetyzowanej wody, która ma zwiększoną zdolność do rozpuszczania substancji i odprowadzania metabolitów z tkanek.

Doświadczenie pacjenta

Połknęłam mnóstwo leków przeciwbólowych, na wysokie ciśnienie i zapalenie wątroby. Po kupnie urządzenia Biomag, pojawiła się długo oczekiwana ulga. Ból jest znacznie mniejszy. Przestałem też brać leki na zapalenie watroby.

František Maňák, Karviná

Z urządzenia korzystam w celu regeneracji wątroby, 3-4 razy dziennie. Jestem bardzo zadowolona z efektów.

Anna Ondrejková, Banská Bystrica

Aplikacje magnetoterapii

W procesie detoksykacji organizmu aplikujemy codzienie na obszar brzucha i wątroby, częstotliwość 65-81 Hz oraz pijemy wodę  (tzw. namagnetyzowaną wodę) przygotowaną przy użyciu programu nr 31.

Możesz leczyć te choroby

  • Półpasiec
  • Zmęczenie mięśni
  • Stany pooperacyjne
  • Stany bólowe
  • Zapalenia – działanie przeciwzapalne
  • Choroba Alzheimera (tzw. Alzheimer)

Magnetoterapia w detoksykacji organizmu

Chcesz wiedzieć więcej o stosowaniu magnetoterapii w detoksykacji organizmu? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące stosowania pulsującego pola na tego typu schorzenia.

Zákazník

Pola oznaczone* są obowiązkowe.

reCAPTCHA
Zasady ochrony danych osobowychUzupełniające informacje o przetwarzaniu danych osobowych