Jaskra

Edytor: | 2. stycznia 2019

Charakterystyka jaskry: w przypadku jaskry dochodzi do uszkodzenia aksonów komórek siatkówki oraz ubytków w polu widzenia, co może prowadzić do ślepoty.

Do uszkodzenia przyczynia się w głównej mierze zwiększone ciśnienie śródgałkowe, zmniejszona perfuzja gałki ocznej i wynikające z tego zaburzenie w krążeniu płynu śródocznego. Uszkodzenie może także powstać w przypadku normotonii. W każdym przypadku dochodzi do zaburzenia aksoplazmatycznego przepływu w aksonach, co prowadzi do obrzęku i uszkodzenia nerwów. Inne czynniki ryzyka to nadciśnienie, cukrzyca, predyspozycje genetyczne, krótkowzroczność, choroby naczyń.

Stosowanie magnetoterapii

Magnetoterapia pulsacyjna o niskiej częstotliwości firmy Biomag korzystnie wpływa na istotną poprawę mikrocyrkulacji w eksponowanych tkankach poprzez dylatację naczyń włosowatych i przedwłosowatych. W ten sposób poprawia podaż utlenowanej krwi i substancji odżywczych oraz wydalanie metabolitów, poprawia także krążenie w oczodole. Działanie gojące i stymulacyjne oraz zwiększony obrót metaboliczny i efekt przeciwzapalny łagodzą uszkodzenie nerwu wzrokowego i korzystnie wpływają również w zaburzeniu funkcji pręcików siatkówki.

Doświadczenie pacjenta

Urządzeń i aplikatorów Biomag nie muszę swoim bliskim reklamować, z biegiem czasu każdy przekonał się sam. Wszyscy go polubili ze względu na łatwość użycia i oszczędność czasu. W prospektach samodzielnie informacyjnych wyszukali kolejne zastosowania.

Jan Šrotíř, Vyškov

Z urządzenia Biomag jesteśmy zadowoleni, o czy świadczy fakt, że korzystamy z niego codziennie. Polecam je każdemu, bo im wcześniej w początkach choroby zacznie się z niego korzystać, tym łatwiej jest łagodzić objawy lub całkowicie je zlikwidować.

František Zeman, Semily

Aplikacje magnetoterapii

W wypadku karkry aplikację rozpoczniemy od programów wazodylatacyjnych 2-25 Hz i stopniowo przechodzimy do 36-44 Hz przy użyciu solenoidu.

Możesz leczyć te choroby

  • Bóle głowy
  • Łysienie (wypadanie włosów)
  • Zespół i choroba Menière’a
  • Paradontoza
  • Niedoczynność tarczycy – obniżone wydzielanie hormonów tarczycy
  • Szumy uszne

Magnetoterapia a jaskra. Zadaj pytanie!

Chcesz wiedzieć więcej o stosowaniu magnetoterapii na jaskrę? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące stosowania pulsującego pola na tego typu schorzenia.

Zákazník

Pola oznaczone* są obowiązkowe.

reCAPTCHA
Zasady ochrony danych osobowychUzupełniające informacje o przetwarzaniu danych osobowych