Kniha Zdraví a magnetoterapie BiomagZatwierdzona przez producenta książka “Zdrowie i magnetoterapia marki Biomag®” udzieli wszelkich fachowych informacji. Będzie Ci towarzyszyć od pierwszego zastosowania po profesjonalne aplikacje magnetoterapii pulsacyjnej Biomag®. Z przejrzyście opracowanej treści można dowiedzieć się, jak osiągnąć najlepszy efekt w warunkach domowych i w dużych, wyspecjalizowanych ośrodkach zdrowia. Ta książka to najlepsze kompendium wiedzy o magnetoterapii pulsacyjnej, jaką wydał Biomag®.

Teoretyczne podstawy magnetoterapii i właściwości zdrowotne – część A

Niniejsza część książki skupia się przede wszystkim na teorii i podstawowych pojęciach związanych z polem magnetycznym. Można się tu dowiedzieć, jakie są różnice między poszczególnymi polami magnetycznymi, jak również uzyskać informacje na temat urządzeń, które wykorzystują do leczenia pulsacyjne pole magnetyczne i inne metody fizykalne. Działania terapeutyczne niskich częstotliwości pulsującego pola magnetycznego są opisane w zakończeniu niniejszego wprowadzenia.

Możliwości zastosowania i najnowsze wyniki badań – część B

W tej części książki w jasny sposób zostały opisane poszczególne miejsca aplikacji do zastosowania pulsacyjnego pola magnetycznego. Pojedyncze punkty aplikacji są poglądowo przedstawione schemacie ludzkiego ciała tak, aby można było w prosty i szybki sposób ustalić diagnozę i część ciała do aplikacji.

Opis przypadków klinicznych – część C

W niniejszej części MUDr. Peter Bednarčík, CSc. i jego zespół wyjaśnia i opisuje zastosowanie magnetoterapii pulsacyjnej Biomag® na prawdziwych przypadkach. W ten sposób książka dostarcza cennych informacji o tym, kiedy i w jakich warunkach można stosować tę popularną metodę rehabilitacyjną. Zwraca tu również uwagę na istotne informacje potrzebne przed rozpoczęciem pierwszej aplikacji.

Doświadczenie użytkowników indywidualnych i zakładów opieki zdrowotnej – część D

Zadowolenie i zdrowie to zawsze najcenniejsze nagrody. Firma Biomag® – długoletni producent najnowocześniejszych urządzeń do magnetoterapii pulsacyjnej, podzieliła się doświadczeniami swoich klientów. Ta część książki jest zbiorem opowieści użytkowników, które są uzupełnione komentarzem lekarza. Wiedza specjalistów jest tutaj również opracowania w formie grafów i statystyk, które przedstawiają efekty leczenia za pomocą magnetoterapii pulsacyjnej Biomag®.

Podumowanie i zalecenia – część E

Ostatnia część książki koncentruje się na podsumowaniu właściwości terapeutycznych magnetoterapii pulsacyjnej o niskiej częstotliwości oraz na zaleceniu innych źródeł informacji, które można uzyskać na temat terapii. Na samym końcu książki znajduje się szeroki indeks wskazań. Wykaz jest przygotowany w taki sposób, aby książka mogła służyć jako szybkie źródło informacji, jak również praktyczny poradnik dla użytkownika magnetoterapii pulsacyjnej Biomag®.

Cena książki w czeskiej, hiszpańskiej lub angielskiej wersji językowej wynosi 380 CZK z VAT.

Książkę można zamówić przez poniższy formularz.

Zajrzyj do książki

Zákazník

Zostaw proszę swoje dane kontaktowe naszemu specjaliście

Możesz wypróbować jedną aplikację bez żadnych zobowiązań

  • ✓ Uzyskasz wszystkie informacje na temat produktu
  • ✓ Specjalista przeprowadzi wywiad, oceni Twój stan zdrowia
  • ✓ Pomoże Ci wybrać najbardziej odpowiednie urządzenie
  • Umożliwia wypróbowanie i ewentualnie zorganizuje zamówienie urządzenia

Pola oznaczone* są obowiązkowe.

reCAPTCHA
Zasady ochrony danych osobowychUzupełniające informacje o przetwarzaniu danych osobowych