Łysienie (wypadanie włosów)

Edytor: | 2. stycznia 2019

Charakterystyka łysienia (wypadanie włosów): za łysienie uważa się patologiczne ogniskowe wypadanie lub całkowitą utratę włosów. Może to być spowodowane przez zmiany hormonalne, stres, wpływy toksyczne oraz mechaniczne i choroby skóry. Oprócz zmian w zwyczajach żywieniowych terapeutycznie wykorzystuje się hamowanie dihydrotestosteronu i inne metody prowadzące do poprawy ukrwienia skóry głowy oraz ogólnej detoksykacji ciała.

Stosowanie magentoterapii

Magnetoterapia pulsacyjna o niskiej częstotliwości poprzez wyraźny wpływ na rozszerzenie naczyń włosowatych i przedwłosowatych stimuluje mikrokrążenie utlenowanej krwi i składników odżywczych w odsłoniętej skórze głowy oraz stwarza lepsze warunki dla wzrostu nowych włosów.
Dla ogólnego zwiększenia efektu odpowiednia jest ponadto aplikacja na obszar wątroby w celu wsparcia detoksykacji oraz kuracja pitna w postaci picia namagnetyzowanej wody, która ma większą zdolność do rozpuszczania i odprowadzania metabolitów z tkanek.


Aplikacja magnetoterapii na łysienie (wypadanie włosów):
na owłosioną część głowy – programy wazodylatacyjne (36-44 Hz) przy użyciu solenoidu, na obszar wątroby – program medical przy użyciu aplikatora płaskiego.

Magnetoterapia a łysienie (wypadanie włosów). Zadaj pytanie!

Zainteresowały Cię pozytywne efekty magnetoterapii w leczeniu lub profilaktyce łysienia? Chcesz wiedzieć więcej o stosowaniu magnetoterapii w tego rodzaju dolegliwościach? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące stosowania pulsującego pola na wypadanie włosów.

Zákazník

Pola oznaczone* są obowiązkowe.

reCAPTCHA
Zasady ochrony danych osobowychUzupełniające informacje o przetwarzaniu danych osobowych