Medical program

Edytor: | 2. stycznia 2019

Charakterystyka medical programu: uniwersalny program z automatycznie zmieniającą się częstotliwością – od łagodących po stymulujące programy.

Cel aplikacji

Medical program jest odpowiedni do aplikacji w przypadku długotrwałych chorób przewlekłych, gdzie pożądane jest łagodzenie bólu oraz stymulacja gojenia i regeneracji. Właściwy do długofalowej terapii podtrzymującej po ograniczeniu ostrych objawów chorobowych, np. zwyrodnieniowe i zapalne choroby stawów, usprawnienie metabolizmu w tkankach dotkniętych cukrzycą, przewlekłe stany zapalne tkanek i narządów.

Doświadczenie pacjenta

Jestem po operacji serca i kolana. Po rocznym używaniu urządzenia, 2 razy dziennie po 30 minut, mogę chodzić bez kul a przede wszystkim mogłam zrezygnować z leku, który szkodził wątrobie. Nie czuję takiego zmęczenia, związanego z sercem.

Marie Staroštíková, Beňov

Na dnę aplikuję "medical program". Nie spowodował całkowitego wyleczenia, ale działa przeciwbólowo.

Jiří Šuchman, Studená

Około rok temu kupiliśmy wasze urządzenie i mogę stwierdzić, że i mnie i żonie pomaga w problemach zdrowotnych. Chodzi przede wszystkim o bóle kręgosłupa i żylaki, które mają charakter trwały, i kwestie przejściowe jak np. ból głowy czy nadgarstka.

Karel Kratochvíl, Humpolec

Wykorzystanie aplikacji

Uniwersalny program zawierający częstotliwości przeciwbólowe, spazmolityczne i wazodylatacyjne. Możemy z niego korzystać w większości wskazań typowych dla magnetoterapii pulsacyjnej o niskiej częstotliwości, nawiązując do wcześniejszych aplikacji programu „stany bólowe”. Można go stosować długookresowo w schrzeniach przewlekłych – w remisji i profilaktycznie.

Korzystamy z niego często w przypadku pacjentów z większa liczbą schorzeń, u których może wystąpić silniejsza reakcja adaptacyjna na wyższe frekwencje a jednocześnie nie chcemy aplikować tylko częstotliwości przeciwbólowych.

Możesz leczyć te choroby

  • Program INDYWIDUALNY
  • Wazodylatacja – poprawa ukrwienia
  • Osteoporoza i osteochondroza
  • Miorelaksacja – rozluźnienie mięśni szkieletowych
  • Obrzęk – działanie przeciwobrzękowe
  • Relaksacja

Magnetoterapia a medical program. Zadaj pytanie!

Chcesz wiedzieć więcej o stosowaniu medical program w magnetoterapii? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące stosowania pulsującego pola w takich frekwencjach.

Zákazník

Pola oznaczone* są obowiązkowe.

reCAPTCHA
Zasady ochrony danych osobowychUzupełniające informacje o przetwarzaniu danych osobowych