Niepłodność kobieca (po zapaleniu jajowodów)

Edytor: | 2. stycznia 2019

Charakterystyka niepłodności kobiecej: przebyte zapalenie jajowodów wiąże się w późniejszym okresie z najwyższym względnym ryzykiem wystąpienia niepłodności. U około jednej trzeciej kobiet badanych w kierunku niepłodności występują objawy wskazujące na nieprawidłowości w macicy lub jajowodach jako przyczyny niepłodności.
Niedrożne lub uszkodzone jajowody ograniczają płodność w ten sposób, że nie pozwalają na przedostanie się spermy do jajeczka lub uniemożliwiają przedostanie się jajeczka do macicy. Niepłodność tubularna może powstać także w następstwie zakażenia poaborcyjnego, poporodowych zakażeń macicy, zapaleń otrzewnej lub zabiegów chirurgicznych w obrębie jamy brzusznej.

Cel aplikacji magnetoterapii

W wypadku niepłodności kobiecej celem aplikacji pulsacyjnej magnetoterapii o niskiej częstotliwości marki Biomag jest działanie przeciwzapalne i gojące. Należy rozpocząć aplikację w odpowiednim czasie i konsekwentnie doleczać oraz zapobiegać ryzyku przejścia w stan przewlekły i tworzeniu się zrostów.

Doświadczenie pacjenta

Z urządzenia Biomag korzystamy w celu aplikacji na urazy sportowe - obrzęki kostek, kolan. Bardzo skuteczny na zaparcia. Przyspieszył gojenie poparzeń, używamy go też na cysty i zapalenie zatok. Podoba mi się też jego kompaktowość i praktyczność.

Šárka Černá, Stojice

Z tego urządzenia jestem zadowolona. Używam go w domu do leczenia stawów, bólu zębów, kręgosłupa, czasem nawet bólów miesiączkowych.S

Zlatuše Zajíčková, Frýdek-Místek

Aplikacje magnetoterapii

Polecami ekspozycje płaskim aplikatorem na obszar kręgosłupa lędźwiowego i krzyżowego oraz na podbrzusze częstotliwością 2-25 Hz.

Możesz leczyć te choroby

  • Przewlekła choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy
  • Zapalenie pęcherza moczowego
  • Zgaga
  • Stan po żółtaczce
  • Moczenie u dzieci (enureza)
  • Kolka nerkowa

Magnetoterapia a niepłodność kobieca po przejściu zapalenia jajowodów

Chcesz wiedzieć więcej o stosowaniu magnetoterapii w leczeniu niepłodności u kobiet? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące stosowania pulsującego pola na tego typu schorzenia.

Zákazník

Pola oznaczone* są obowiązkowe.

reCAPTCHA
Zasady ochrony danych osobowychUzupełniające informacje o przetwarzaniu danych osobowych