Liczba aplikacji magnetoterapii pulsacyjnej marki Biomag

Edytor: | 25. czerwca 2019

By osiągnąć oczekiwane efekty należy bezwzględnie przeprowadzić minimalną liczbę aplikacji i utrzymać ich regularność.

Lekarz przepisujący magnetoterapię pulsacyjną
Lekarz przepisujący magnetoterapię pulsacyjną

Obecnie uważa się, że czas aplikacji magnetoterapii powinien być dostosowany do poszczególnych przypadków. Czasem zaleca się powtarzanie aplikacji w długotrwałych cyklach.

Aplikację przeważnie wykonuje się 2 razy dziennie, w trudnych przypadkach może być wykonywana średnio 3 lub więcej razy dziennie. Odstęp pomiędzy apliakcjami powinien wynosić około 6 godzin.

Jeżeli jest to możliwe, nie należy przerywać magnetoterapii w sposób nagły, lecz stopniowo zwiększać odstępy między aplikacjami. W przypadku pacjentów z niskim ciśnieniem tętniczym zaleca się 20-minutowy odpoczynek po aplikacji.

Dla schorzeń krótkotrwałych zaleca się 20–30 aplikacji, jednak nie mniej niż 10.

Długotrwałe, regularne aplikacje zaleca się zwłaszcza w przypadkach stanów przewlekłych i doleczania. Przed zastosowaniem magnetoterapii należy upewnić się, że nie ma żadnych przeciwwskazań do aplikacji!

Liczba aplikacji magnetoterapii pulsacyjnej marki Biomag. Zadaj pytanie!

Zainteresowały Cię możliwości magnetoterapii pulsacyjnej marki Biomag? Chcesz dowiedzieć się więcej, jak magnetoterapia Biomag może pomóc Tobie? Zwróć się do nas. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania.