Poprawa sprawności seksualnej

Edytor: | 2. stycznia 2019

Poprawę sprawności seksualnej pod wpływem magnetoterapii pulsacyjnej badał na 105 mężczyznach, cierpiących na zaburzenia, zespół rosyjskich lekarzy prowadzonych przez I. I. Gorpinchenka (1995).

Ten podwójnie ślepy, kontrolowany techniką placebo eksperyment kliniczny badał wpływ słabych impulsów magnetycznych na mężczyzn cierpiących na różne zaburzenia funkcji seksualnych, w tym upośledzenie erekcji i przedwczesną ejakulację. W badaniu wykorzystano 3 różne stymulatory magnetyczne: Biopotenzor, Eros, Bioskan-1.

Wszyscy pacjenci nosili w okresie 3 tygodni jedno z trzech urządzeń. Wyniki wskazały na całkowite odnowienie sprawności seksualnej u 38% pacjentów korzystających z Biopotenzoru, u 31% z urządzenia Eros oraz u 36% w grupie wykorzystującej Bioskan-1. W grupie kontrolnej do całkowitego odnowienia funkcji doszło jedynie u 15% pacjentów.

Jednocześnie wyraźną poprawę stwierdzono u 42% pacjentów w grupie wykrzystującej Biopotenzor, u 39% w grupie z urządeniem Eros i u 47% w grupie korzystającej z Bioskan-1. W grupie kotrolnej tylko 18% pacjentów odczuło porównywalną zmianę.

Na podstawie wyników eksperymentu można więc z powodzeniem stwierdzić, że terapia magnetyczna oferuje o jedną trzecią wyższe prawdopodbieństwo powrotu sprawności seksualnej u niemal połowy pacjentów cierpiących na różnego rodzaju dysfunkcje.

Źródło: Gorpinchenko, I. I. (1995). Použití magnetických zařízení při léčbě sexuálních poruch u mužů, Lik Sprava (3-4), s. 95–97.

Wykorzystanie aparatów do magnetoterapii w leczeniu zaburzeń sprawności seksualnej u mężczyzn / Использование магнитных устройств в лечении сексуальных расстройств у мужчин

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/8819933

Skontaktuj się z nami przy pomocy poniższego formularza i sam przekonaj się, jakie efekty przynosi stosowanie opatentowanych urządzeń do magnetoterapii pulsacyjnej 3D marki Biomag.

Nasi konsultanci odpowiedzą tak szybko, jak to będzie możliwe i zaproponują rozwiązanie idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Powiązana diagnoza: Dysfunkcje seksualne u mężczyzn (zaburzenia erekcji)

Dowiedz się więcej o magnetoterapii: Zasada działania magnetoterapii pulsacyjnej (PEMF)