Program INDYWIDUALNY

Edytor: | 14. lutego 2020
Volba individual - popis
Zdjęcie: Program INDYWIDUALNY

Szukasz rozwiązania problemów zdrowotnych?

Zapytaj nasa

Charakterystyka programu INDYWIDUALNY (program individual): program, który umożliwia ręczne ustawienie dowolnej aplikowanej częstotliwości w trypie UŻYTKOWNIK i w trybie KLINIK, kształtu impulsu i innych parametrów w zakresie, jak pozwala urządzenie.

Cel aplikacji magnetoterapii

Celem aplikacji jest umożliwienie użytkownikowi indywidualnego ustawienia a pacjentowi wybranie najkorzystniejszego pasma częstotliwości z optymalizacją parametrów.

Wykorzystanie magnetoterapii

Program INDYWIDUALNY w trybie UŻYTKOWNIK umożliwia wybór częstotliwości od 1 Hz do 81 Hz a w trybie KLINIK aż do 162 Hz. W ten sposób poszerzyliśmy możliwości stosowania w działaniu indywidualnym. Funkcja NAKŁADANIE CZĘSTOTLIWOŚCI działa w obu trybach i podlega ustawieniom.

Program specjalny o nazwie INDYWIDUALNY ma szerokie zastosowanie, ponieważ przy pomocy ustawień można przywoływać wszystkie wbudowane programy oraz tworzyć wiele nowych. Pełne spektrum możliwości programu najprawdopodobniej najbardziej doceni doświadczony użytkownik a z maksymalnie wielu ustawień skorzysta fizjoterapeuta, który na podstawie swoich długoletnich doświadczeń oraz po ocenie reakcji pacjenta na poprzednie aplikacje będzie mógł skomponować swój własny program i modyfikować go tak, by leczenie pacjenta dało jak najlepsze efekty. Z wykorzystaniem programu możemy aplikować magnetoterapię na bóle o każdym podłożu, na schorzenia zapalne, metaboliczne, degeneracyjne, dolegliwości funkcjonalne, choroby neurologiczne i psychiatryczne. Z programu korzystamy również profilaktycznie u sportowców i osób starszych w celu ogólnej stymulacji organizmu.

Magnetoterapia z opatentowaną technologią pola pulsującego 3D Biomag. Jak to działa?

Podstawową zasadą działania terapii pola pulsującego 3D Biomag jest generowanie impulsów elektromagnetycznych. Impulsy te przenikają przez tkanki, aby dostać się do miejsca wymagającego aplikacji. Charakteryzują się właściwymi parametrami biotropowymi (np. frekwencją, kształtem, intensywnością), które zostały opracowane specjalnie z myślą o konkretnych problemach zdrowotnych.

W celu określenia terapii opartej na stosowaniu impulsów elektromagnetycznych wykorzystuje się ogólny termin magnetoterapia pulsacyjna (po angielsku określana zazwyczaj jako PEMF).

Opatentowana technologia 3D Biomag dodatkowo zapewnia dokładniejszy i stabilny kształt impulsów oraz ich wyższą moc, dzięki czemu impulsy mogą oddziaływać z różnych stron. Mamy więc do czynienia z całkowicie nową i unikatową technologią medyczną na rynku.

Działanie terapii 3D marki Biomag - przedstawia doktor Peter Bednarčík

Efekty terapii pulsacyjnej - badania naukowe

Pozytywne efekty aplikacji pulsującego pola magnetycznego (PEMF) potwierdzają badania kliniczne, przeprowadzane przez autorytety w renomowanych instytucjach. Przegląd najnowszych badań znajduje się na niniejszej stronie. Skontaktuj się z nami, aby łatwiej zorientować się w opracowaniach naukowych.

Na naszym oddziale aplikacje pulsującego pola magnetycznego są wykorzystywane bardzo efektywnie. Podoba nam się to, że możemy korzystać zarówno z gotowych programów, jak i tworzyć własne. Urządzenie jest niewielkie, łatwe w obsłudze i bardzo wydajne.

Uniwersytecki Szpital Kliniczny Na Bulovce w Pradze – Oddział Rehabilitacji

Terapię pulsującym polem magnetycznym stosujemy w naszym uzdrowisku już od ponad 10 lat. Z urządzeń Biomag korzystamy zarówno w procesie rehabilitacji, jak i podczas zabiegów uzdrowiskowych. Połączenie magnetoterapii z innymi metodami rehabilitacji przynosi bardzo dobre rezultaty, ponieważ dochodzi do sumowania się działania (działanie przeciwbólowe, przeciwobrzękowe, odprężające i efekt rozluźnienia napięcia mięśniowego).

Uzdrowisko Bělohrad

Z urządzeń jesteśmy zadowoleni. Pozytywnie oceniamy również obsługę aplikatorów i efekty leczenia. Pacjenci chwalą sobie efekty terapii. Częstotliwość użycia to około 50 aplikacji w tygodniu.

Szpital Miejski im. Masaryka w Jilemnicy

Miałem arytmię serca, chorobę wieńcową, jestem po 5 zawałach. Serce szwankowało, przyjmowałem 23 tabletki dziennie. Rozpocząłem magnetoterapię z 3 aplikacjami dziennie i obecnie nie biorę prawie żadnych leków a rytm serca wyraźnie się poprawił.

Pan Pavlík, Havířov

Cierpiałam na intensywny ból kolan, mam artrozę. Po intensywnym leczeniu "Biomagiem" ból zaczął się zmniejszać, a następnie zniknął. Urządzenie pomogło też na katar, przeziębienie i ból zębów.

Paní Pavlíková, Havířov

Dodatkowe informacje: Wyniki terapii mogą być różne i nie zawsze muszą odpowiadać opisanym doświadczeniom.

Lekarza i inni klienci stosują terapię pulsacyjną Biomag również w przypadku:

 • Cukrzycy
 • Bólów kręgosłupa
 • Owrzodzeń żylakowych
 • Wysokiego ciśnienia
 • Zespołu cieśni nadgarstka
 • Choroby zwyrodnieniowej stawów
 • Innych dolegliwości

Zrób rezerwację i wypróbuj urządzenie do terapii pulsacyjnej 3D Biomag – aktualnie w promocyjnej cenie

Zrób rezerwację i wypróbuj urządzenie do terapii pulsacyjnej 3D Biomag – aktualnie w promocyjnej cenie.

Firma Biomag oferuje za pośrednictwem swoich partnerów możliwość wypróbowania urządzeń do terapii pulsacyjnej 3D Biomag w całej Polsce.

Skorzystaj z okazji i wypróbuj jedno darmowe zastosowanie terapii pulsacyjnej 3D marki Biomag bezpośrednio u nas lub u najbliższego partnera. Teraz całkowicie za darmo!

Zákazník

Zostaw proszę swoje dane kontaktowe naszemu specjaliście

Możesz wypróbować jedną aplikację bez żadnych zobowiązań

 • ✓ Uzyskasz wszystkie informacje na temat produktu
 • ✓ Specjalista przeprowadzi wywiad, oceni Twój stan zdrowia
 • ✓ Pomoże Ci wybrać najbardziej odpowiednie urządzenie
 • Umożliwia wypróbowanie i ewentualnie zorganizuje zamówienie urządzenia

Pola oznaczone* są obowiązkowe.

reCAPTCHA
Zasady ochrony danych osobowychUzupełniające informacje o przetwarzaniu danych osobowych