Program INDYWIDUALNY

Edytor: | 2. stycznia 2019

Charakterystyka programu INDYWIDUALNY (program individual): program, który umożliwia ręczne ustawienie dowolnej aplikowanej częstotliwości w trypie UŻYTKOWNIK i w trybie KLINIK, kształtu impulsu i innych parametrów w zakresie, jak pozwala urządzenie.

Cel aplikacji magnetoterapii

Celem aplikacji jest umożliwienie użytkownikowi indywidualnego ustawienia a pacjentowi wybranie najkorzystniejszego pasma częstotliwości z optymalizacją parametrów.

Doświadczenie pacjenta

Cierpiałam na intensywny ból kolan, mam artrozę. Po intensywnym leczeniu "Biomagiem" ból zaczął się zmniejszać, a następnie zniknął. Urządzenie pomogło też na katar, przeziębienie i ból zębów.

Paní Pavlíková, Havířov

Miałem arytmię serca, chorobę wieńcową, jestem po 5 zawałach. Serce szwankowało, przyjmowałem 23 tabletki dziennie. Rozpocząłem magnetoterapię z 3 aplikacjami dziennie i obecnie nie biorę prawie żadnych leków a rytm serca wyraźnie się poprawił.

Pan Pavlík, Havířov

Wykorzystanie magnetoterapii

Program INDYWIDUALNY w trybie UŻYTKOWNIK umożliwia wybór częstotliwości od 1 Hz do 81 Hz a w trybie KLINIK aż do 162 Hz. W ten sposób poszerzyliśmy możliwości stosowania w działaniu indywidualnym. Funkcja NAKŁADANIE CZĘSTOTLIWOŚCI działa w obu trybach i podlega ustawieniom.

Program specjalny o nazwie INDYWIDUALNY ma szerokie zastosowanie, ponieważ przy pomocy ustawień można przywoływać wszystkie wbudowane programy oraz tworzyć wiele nowych. Pełne spektrum możliwości programu najprawdopodobniej najbardziej doceni doświadczony użytkownik a z maksymalnie wielu ustawień skorzysta fizjoterapeuta, który na podstawie swoich długoletnich doświadczeń oraz po ocenie reakcji pacjenta na poprzednie aplikacje będzie mógł skomponować swój własny program i modyfikować go tak, by leczenie pacjenta dało jak najlepsze efekty. Z wykorzystaniem programu możemy aplikować magnetoterapię na bóle o każdym podłożu, na schorzenia zapalne, metaboliczne, degeneracyjne, dolegliwości funkcjonalne, choroby neurologiczne i psychiatryczne. Z programu korzystamy również profilaktycznie u sportowców i osób starszych w celu ogólnej stymulacji organizmu.

Możesz leczyć te choroby

  • Osteoporoza i osteochondroza
  • Kleszczowe zapalenie mózgu – rekonwalescencja
  • Staw rzekomy – wsparcie procesu gojenia
  • Bóle stawów
  • Medical program
  • Dna moczanowa

Magnetoterapia a program indywidulany

Chcesz wiedzieć więcej o stosowaniu magnetoterapii w programie indywidualnym? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące stosowania pulsującego pola w tego typu programie.

Zákazník

Pola oznaczone* są obowiązkowe.

reCAPTCHA
Zasady ochrony danych osobowychUzupełniające informacje o przetwarzaniu danych osobowych