Przed masażem

Edytor: | 2. stycznia 2019

Charakterystyka programu „przed masażem”: program jest przeznaczony do przygotowania organizmu do masażu i innych rehabilitacyjnych technik manualnych.

Cel aplikacji magnetoterapii

Celem aplikacji magnetoterapii przed masażem jest uzyskanie lepszego ukrwienia tkanek, wypłukania metabolitów, rozluźnienia skurczonych i przykurczonych mięśni oraz optymalnie przygotowanie do masażu, który znacznie poprawi i wzmocni cały efekt.

Doświadczenie pacjenta

Jako masażysta polecam magnetoterapię swoim klientom. Świetne efekty obserwuję w przypadku mięśni pleców, które są zesztywniałe po przeziębieniach, przeciągach. Magnetoterapia sprawdza się również u noworodków z dziecięcym porażeniem mózgowym, po wylewach, zamrożonych barkach.

Lenka Vidurková, Vracov

Obecnie wykorzystuję urządzenie do rozluźnienia mięśni przed masażem oraz oczywiście do regeneracji po ciężkim treningu, w celu rozluźnienia przeciążonej części ciała.

Jan Šrotíř, Vyškov

Wykorzystanie magnetoterapii

Łagodzenie bólu i rozluźnienie przykurczy mięśniowych przed masażem wyraźnie wzmocni efekt samego masażu oraz sprawi, że masaż będzie dla pacjenta przyjemniejszy. Poprzez stosowanie magnetoterapii pulsacyjnej o niskiej częstotliwości marki Biomag uzyskujemy szybsze usuwanie kwaśnych produktów przemiany materii, które następuje dzięki zwiększonej aktywności dyhydrogenazy mleczanowej i lepszej dyfuzji utlenowanej krwi. Dochodzi również do wyraźnego spowolnienia przewodzenia nerwowego, co wpływa na rozluźnienie mięśni. Przeciwbólowy i miorelaksacyjny efekt magnetoterapii wykorzystujemy do łagodzenia bólu, rozluźniania mięśni szkieletowych i obniżenia napięcia mięśniowego. Taki zabieg świetnie przygotowuje ciało do masażu. Działanie sprawdza się zarówno w przypadku pacjentów cierpiących na bóle pleców i kończyn, jak i sportowców po ciężkim treningu lub wyczynie.

Możesz leczyć te choroby

  • Magnetyzacja wody
  • Zapalenia – działanie przeciwzapalne
  • Przerwanie nerwu po urazie – uszkodzenia nerwów peryferyjnych
  • Łuszczyca
  • Rekonwalescencja
  • Stany bólowe

Aplikacje magnetoterapii

Przed masażem aplikujemy miejscowo, na określony obszar frekwencje przeciwbólowe i spazmolityczneaplikatorem odpowiednim do miejsca masażu.

Wykorzystanie magnetoterapii przed masażem. Zadaj pytanie!

Chcesz wiedzieć więcej o stosowaniu magnetoterapii przed masażem? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące stosowania pulsującego pola na tego typu schorzenia.

Zákazník

Pola oznaczone* są obowiązkowe.

reCAPTCHA
Zasady ochrony danych osobowychUzupełniające informacje o przetwarzaniu danych osobowych