Przed masażem

Edytor: | 14. lutego 2020
Masáž - popis
Zdjęcie: Przed masażem

Szukasz rozwiązania problemów zdrowotnych?

Zapytaj nasa

Charakterystyka programu „przed masażem”: program jest przeznaczony do przygotowania organizmu do masażu i innych rehabilitacyjnych technik manualnych.

Cel aplikacji magnetoterapii

Celem aplikacji magnetoterapii przed masażem jest uzyskanie lepszego ukrwienia tkanek, wypłukania metabolitów, rozluźnienia skurczonych i przykurczonych mięśni oraz optymalnie przygotowanie do masażu, który znacznie poprawi i wzmocni cały efekt.

Wykorzystanie magnetoterapii

Łagodzenie bólu i rozluźnienie przykurczy mięśniowych przed masażem wyraźnie wzmocni efekt samego masażu oraz sprawi, że masaż będzie dla pacjenta przyjemniejszy. Poprzez stosowanie magnetoterapii pulsacyjnej o niskiej częstotliwości marki Biomag uzyskujemy szybsze usuwanie kwaśnych produktów przemiany materii, które następuje dzięki zwiększonej aktywności dyhydrogenazy mleczanowej i lepszej dyfuzji utlenowanej krwi. Dochodzi również do wyraźnego spowolnienia przewodzenia nerwowego, co wpływa na rozluźnienie mięśni. Przeciwbólowy i miorelaksacyjny efekt magnetoterapii wykorzystujemy do łagodzenia bólu, rozluźniania mięśni szkieletowych i obniżenia napięcia mięśniowego. Taki zabieg świetnie przygotowuje ciało do masażu. Działanie sprawdza się zarówno w przypadku pacjentów cierpiących na bóle pleców i kończyn, jak i sportowców po ciężkim treningu lub wyczynie.

Aplikacje magnetoterapii

Przed masażem aplikujemy miejscowo, na określony obszar frekwencje przeciwbólowe i spazmolityczneaplikatorem odpowiednim do miejsca masażu.

Magnetoterapia z opatentowaną technologią pola pulsującego 3D Biomag. Jak to działa?

Podstawową zasadą działania terapii pola pulsującego 3D Biomag jest generowanie impulsów elektromagnetycznych. Impulsy te przenikają przez tkanki, aby dostać się do miejsca wymagającego aplikacji. Charakteryzują się właściwymi parametrami biotropowymi (np. frekwencją, kształtem, intensywnością), które zostały opracowane specjalnie z myślą o konkretnych problemach zdrowotnych.

W celu określenia terapii opartej na stosowaniu impulsów elektromagnetycznych wykorzystuje się ogólny termin magnetoterapia pulsacyjna (po angielsku określana zazwyczaj jako PEMF).

Opatentowana technologia 3D Biomag dodatkowo zapewnia dokładniejszy i stabilny kształt impulsów oraz ich wyższą moc, dzięki czemu impulsy mogą oddziaływać z różnych stron. Mamy więc do czynienia z całkowicie nową i unikatową technologią medyczną na rynku.

Działanie terapii 3D marki Biomag - przedstawia doktor Peter Bednarčík

Efekty terapii pulsacyjnej - badania naukowe

Pozytywne efekty aplikacji pulsującego pola magnetycznego (PEMF) potwierdzają badania kliniczne, przeprowadzane przez autorytety w renomowanych instytucjach. Przegląd najnowszych badań znajduje się na niniejszej stronie. Skontaktuj się z nami, aby łatwiej zorientować się w opracowaniach naukowych.

Na naszym oddziale aplikacje pulsującego pola magnetycznego są wykorzystywane bardzo efektywnie. Podoba nam się to, że możemy korzystać zarówno z gotowych programów, jak i tworzyć własne. Urządzenie jest niewielkie, łatwe w obsłudze i bardzo wydajne.

Uniwersytecki Szpital Kliniczny Na Bulovce w Pradze – Oddział Rehabilitacji

Terapię pulsującym polem magnetycznym stosujemy w naszym uzdrowisku już od ponad 10 lat. Z urządzeń Biomag korzystamy zarówno w procesie rehabilitacji, jak i podczas zabiegów uzdrowiskowych. Połączenie magnetoterapii z innymi metodami rehabilitacji przynosi bardzo dobre rezultaty, ponieważ dochodzi do sumowania się działania (działanie przeciwbólowe, przeciwobrzękowe, odprężające i efekt rozluźnienia napięcia mięśniowego).

Uzdrowisko Bělohrad

Z urządzeń jesteśmy zadowoleni. Pozytywnie oceniamy również obsługę aplikatorów i efekty leczenia. Pacjenci chwalą sobie efekty terapii. Częstotliwość użycia to około 50 aplikacji w tygodniu.

Szpital Miejski im. Masaryka w Jilemnicy

Jako masażysta polecam magnetoterapię swoim klientom. Świetne efekty obserwuję w przypadku mięśni pleców, które są zesztywniałe po przeziębieniach, przeciągach. Magnetoterapia sprawdza się również u noworodków z dziecięcym porażeniem mózgowym, po wylewach, zamrożonych barkach.

Lenka Vidurková, Vracov

Obecnie wykorzystuję urządzenie do rozluźnienia mięśni przed masażem oraz oczywiście do regeneracji po ciężkim treningu, w celu rozluźnienia przeciążonej części ciała.

Jan Šrotíř, Vyškov

Dodatkowe informacje: Wyniki terapii mogą być różne i nie zawsze muszą odpowiadać opisanym doświadczeniom.

Lekarza i inni klienci stosują terapię pulsacyjną Biomag również w przypadku:

 • Cukrzycy
 • Bólów kręgosłupa
 • Owrzodzeń żylakowych
 • Wysokiego ciśnienia
 • Zespołu cieśni nadgarstka
 • Choroby zwyrodnieniowej stawów
 • Innych dolegliwości

Zrób rezerwację i wypróbuj urządzenie do terapii pulsacyjnej 3D Biomag – aktualnie w promocyjnej cenie

Zrób rezerwację i wypróbuj urządzenie do terapii pulsacyjnej 3D Biomag – aktualnie w promocyjnej cenie.

Firma Biomag oferuje za pośrednictwem swoich partnerów możliwość wypróbowania urządzeń do terapii pulsacyjnej 3D Biomag w całej Polsce.

Skorzystaj z okazji i wypróbuj jedno darmowe zastosowanie terapii pulsacyjnej 3D marki Biomag bezpośrednio u nas lub u najbliższego partnera. Teraz całkowicie za darmo!

Zákazník

Zostaw proszę swoje dane kontaktowe naszemu specjaliście

Możesz wypróbować jedną aplikację bez żadnych zobowiązań

 • ✓ Uzyskasz wszystkie informacje na temat produktu
 • ✓ Specjalista przeprowadzi wywiad, oceni Twój stan zdrowia
 • ✓ Pomoże Ci wybrać najbardziej odpowiednie urządzenie
 • Umożliwia wypróbowanie i ewentualnie zorganizuje zamówienie urządzenia

Pola oznaczone* są obowiązkowe.

reCAPTCHA
Zasady ochrony danych osobowychUzupełniające informacje o przetwarzaniu danych osobowych