Przedłużenie gwarancji na trzy lata.

Szybko, łatwo i za darmo.

Są Państwo również zadowoleni z urządzeniem Biomag? Podzielcie się swoimi opiniami z nami i innymi! My odwdzięczymy się Państwu przedłużoną gwarancją o 12 miesięcy. W taki sposób zyskają Państwo w sumie 3 lata gwarancji na swoje urządzenie i aplikatory Biomag.

Jak uzyskać bezpłatną przedłużoną gwarancję?

Będzie trzeba tylko kilka minut. Proszę zarejestrować swój produkt za pośrednictwem formularza na tej stronie, wypełnić wszystkie wymagane pola i wyrazić zgodę z warunkami promocji. Następnie wyślemy Państwu wiadomość e-mail z potwierdzeniem o uzyskaniu gwarancji.

Będą wypełnione dane traktowane dyskretne?

Ochrona Państwa prywatności jest dla nas sprawą najwyższej wagi. Żadne wypełnione dane, które mogłyby zidentyfikować użytkownika lub kontakt, gdzie urządzenie zostało zakupione nie zostaną opublikowane. Wszystkie dane są następnie starannie przechowywane w systemach zabezpieczonych firmy Biomag.

Wkrótce również inne korzyści.

Na tej stronie mogą oczekiwać Państwo w przyszłości również inne dodatkowe korzystne oferty dotyczące produktów Biomag. W tym momencie mogą Państwo obejrzeć naszą stronę główną o magnetoterapii Biomag z opatentowaną technologią pola pulsującego 3D.