Regeneracja wątroby

Edytor: | 14. lutego 2020
Regenerace jater - popis
Zdjęcie: Regeneracja wątroby

Szukasz rozwiązania problemów zdrowotnych?

Zapytaj nasa

Charakterystyka regeneracji wątroby: komórki wątroby, hepatocyty, są okrągłe, z niewielką ilością drobnej chromatyny. Obfita cytoplazma ma dużo organelli. Czasem cytoplazma hepatocytów zawiera różne wtręty, wakuole i pigmenty. W prawidłowych warunkach jest to lipofuscyna, ponadto niewielkie ilości hemosyderyny i bilirubiny. W warunkach patologicznych metabolizm jest naruszany i pojawiają się różne substancje (wakuole tłuszczowe, kondensaty białkowe, wirusy, pigmenty: bilirubina, lipofuscyna, ceroid, hemosyderyna). Miąższ wątroby ma dużą zdolność do regeneracji. Retikulum tkanki wątrobowej działa jak szkielet do regeneracji tkanki.

Regeneracja wątroby rozpoczyna się w kierunku z przestrzeni Dissego (okołozatokowej). Dlatego procesy, które prowadzą do destrukcji szkieletu tkanki wątrobowej lub te, które uszkadzają przestrzeń okołozatokową, naruszają zdolność regeneracji tkanki i mają często trwałe następstwa. Skala czynników prowadzących do zwiększonego obciążenia wątroby i do uszkodzenia jest wielka – od zakażeń, przez zmiany metaboliczne związane z niezdrowym odżywaniem aż do zmian toksycznych po narażeniu na działanie szkodliwych substancji chemicznych. Leczniczo wykorzystuje się wiele substancji hepatoprotekcyjnych, ale zawsze kolejnym warunkiem jest również dobra mikrocyrkulacja utlenowanej krwi z podażą tlenu i substancji odżywczych.

Wykorzystanie magnetoterapii

Do regeneracji wątroby zalecamy zastosowanie magnetoterapii pulsacyjnej o niskiej częstotliwości marki Biomag w celu detoksykacji organizmu, a także w przypadku uszkodzenia wątroby i przyspieszenia regeneracji komórek wątrobowych.

Aplikacje magnetoterapii

Aplikujemy na obszar wątroby częstotliwości stymulacyjne 50-81 Hz w celu wsparcia regeneracji, płaskim aplikatorem, można uzupełnić przez intensywną kurację pitną z namagnetyzowaną wodą.

Magnetoterapia z opatentowaną technologią pola pulsującego 3D Biomag. Jak to działa?

Podstawową zasadą działania terapii pola pulsującego 3D Biomag jest generowanie impulsów elektromagnetycznych. Impulsy te przenikają przez tkanki, aby dostać się do miejsca wymagającego aplikacji. Charakteryzują się właściwymi parametrami biotropowymi (np. frekwencją, kształtem, intensywnością), które zostały opracowane specjalnie z myślą o konkretnych problemach zdrowotnych.

W celu określenia terapii opartej na stosowaniu impulsów elektromagnetycznych wykorzystuje się ogólny termin magnetoterapia pulsacyjna (po angielsku określana zazwyczaj jako PEMF).

Opatentowana technologia 3D Biomag dodatkowo zapewnia dokładniejszy i stabilny kształt impulsów oraz ich wyższą moc, dzięki czemu impulsy mogą oddziaływać z różnych stron. Mamy więc do czynienia z całkowicie nową i unikatową technologią medyczną na rynku.

Działanie terapii 3D marki Biomag - przedstawia doktor Peter Bednarčík

Efekty terapii pulsacyjnej - badania naukowe

Pozytywne efekty aplikacji pulsującego pola magnetycznego (PEMF) potwierdzają badania kliniczne, przeprowadzane przez autorytety w renomowanych instytucjach. Przegląd najnowszych badań znajduje się na niniejszej stronie. Skontaktuj się z nami, aby łatwiej zorientować się w opracowaniach naukowych.

Na naszym oddziale aplikacje pulsującego pola magnetycznego są wykorzystywane bardzo efektywnie. Podoba nam się to, że możemy korzystać zarówno z gotowych programów, jak i tworzyć własne. Urządzenie jest niewielkie, łatwe w obsłudze i bardzo wydajne.

Uniwersytecki Szpital Kliniczny Na Bulovce w Pradze – Oddział Rehabilitacji

Terapię pulsującym polem magnetycznym stosujemy w naszym uzdrowisku już od ponad 10 lat. Z urządzeń Biomag korzystamy zarówno w procesie rehabilitacji, jak i podczas zabiegów uzdrowiskowych. Połączenie magnetoterapii z innymi metodami rehabilitacji przynosi bardzo dobre rezultaty, ponieważ dochodzi do sumowania się działania (działanie przeciwbólowe, przeciwobrzękowe, odprężające i efekt rozluźnienia napięcia mięśniowego).

Uzdrowisko Bělohrad

Z urządzeń jesteśmy zadowoleni. Pozytywnie oceniamy również obsługę aplikatorów i efekty leczenia. Pacjenci chwalą sobie efekty terapii. Częstotliwość użycia to około 50 aplikacji w tygodniu.

Szpital Miejski im. Masaryka w Jilemnicy

Z urządzenia Biomag korzystamy na bóle pleców, kłopoty ze śledzioną i wątrobą, sercem i krążeniem. Korzysta z niego cała rodzina z bardzo dobrymi efektami.

Alena Fišerová, Čepřovice

Z urządzenia korzystam w celu regeneracji wątroby, 3-4 razy dziennie. Jestem bardzo zadowolona z efektów.

Anna Ondrejková, Banská Bystrica

Połknęłam mnóstwo leków przeciwbólowych, na wysokie ciśnienie i zapalenie wątroby. Po kupnie urządzenia Biomag, pojawiła się długo oczekiwana ulga. Ból jest znacznie mniejszy. Przestałem też brać leki na zapalenie wątroby.

František Maňák, Karviná

Dodatkowe informacje: Wyniki terapii mogą być różne i nie zawsze muszą odpowiadać opisanym doświadczeniom.

Lekarza i inni klienci stosują terapię pulsacyjną Biomag również w przypadku:

 • Cukrzycy
 • Bólów kręgosłupa
 • Owrzodzeń żylakowych
 • Wysokiego ciśnienia
 • Zespołu cieśni nadgarstka
 • Choroby zwyrodnieniowej stawów
 • Innych dolegliwości

Zrób rezerwację i wypróbuj urządzenie do terapii pulsacyjnej 3D Biomag – aktualnie w promocyjnej cenie

Zrób rezerwację i wypróbuj urządzenie do terapii pulsacyjnej 3D Biomag – aktualnie w promocyjnej cenie.

Firma Biomag oferuje za pośrednictwem swoich partnerów możliwość wypróbowania urządzeń do terapii pulsacyjnej 3D Biomag w całej Polsce.

Skorzystaj z okazji i wypróbuj jedno darmowe zastosowanie terapii pulsacyjnej 3D marki Biomag bezpośrednio u nas lub u najbliższego partnera. Teraz całkowicie za darmo!

Zákazník

Zostaw proszę swoje dane kontaktowe naszemu specjaliście

Możesz wypróbować jedną aplikację bez żadnych zobowiązań

 • ✓ Uzyskasz wszystkie informacje na temat produktu
 • ✓ Specjalista przeprowadzi wywiad, oceni Twój stan zdrowia
 • ✓ Pomoże Ci wybrać najbardziej odpowiednie urządzenie
 • Umożliwia wypróbowanie i ewentualnie zorganizuje zamówienie urządzenia

Pola oznaczone* są obowiązkowe.

reCAPTCHA
Zasady ochrony danych osobowychUzupełniające informacje o przetwarzaniu danych osobowych