Relaksacja

Edytor: | 2. stycznia 2019

Charakterystyka programu „relaksacja”: program aplikujemy osobom, które potrzebują intensywnej relaksacji. U osób po zwiększonym obciążeniu fizycznym i psychicznym oraz w stanach napięcia psychicznego.

Cel aplikacji magnetoterapii

Celem aplikacji jest osiągnięcie uspokojenia i pełnej relaksacji układu krążenia i układu nerwowego.

Doświadczenie pacjenta

Ponieważ staram się uprawiać sport, korzystam z programów relaksacyjnych i regeneracyjnych. Na ból i przeziębienie z urządzenia korzysta też żona. Mogę powiedzieć, że jesteśmy zadowoleni.

Ivan Urx, Třebotov

Mam bóle w stawach, drętwieją mi też ręce i nogi. Najbardziej boli po wysiłku. Korzystam z medical program i jestem zadowolona. Polecam go wszystkim, którzy mają problemy z układem ruchu.

Olga Zrostlíková, Bohumín

Opis i znaczenie relaksacji

Relaksacja to stan, w którym ciało rozluźnia mięśniowe i psychiczne napięcie. Relaksując się robimy to, co lubimy, co jest dla nas przyjemne i pozbawia nas stresu i zmęczenia. U osób pracujących fizycznie może to być np. czytanie a dla ludzi pracujących mentalnie, prace w ogrodzie. Oprócz takich aktywności istnieje cały szereg specjalnych metod relaksacyjnych. Do najbardziej popularnych należy trening autogenny, trening Jacobsona i ćwiczenia oddechowe. Relaksacja jest podstawą lub koniecznym warunkiem i uzupełnieniem terapii wielu chorób psychicznych, od neuroz po schorzenia psychotyczne i uzależnienia.

Możesz leczyć te choroby

  • Metabolizm
  • Wazodylatacja – poprawa ukrwienia
  • Obrzęk – działanie przeciwobrzękowe
  • Cukrzyca
  • Bóle stawów
  • Regeneracja

Wykorzystanie magnetoterapii

W relaksacji możemy wykorzystać efekt miorelaksacyjny i uspakajający magnetoterapii pulsacyjnej marki Biomag jako część i wzmocnienie całego procesu relaksacyjnego. Magnetoterapia harmonizuje funkcje układu współczulnego i przywspółczulnego i pomaga usuwać objawy dysharmonii wegetatywnej.

Aplikacje magnetoterapii

W procesie relaksacji aplikujemy przy pomocy aplikatora płaskiego na kręgosłup a w stanach silnego stresu również na głowę frekwencje przeciwbólowe i spazmolityczne.

Magnetoterapia w relaksacji. Zadaj pytanie!

Chcesz wiedzieć więcej o stosowaniu magnetoterapii w relaksacji? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące stosowania pulsującego pola na tego typu schorzenia.

Zákazník

Pola oznaczone* są obowiązkowe.

reCAPTCHA
Zasady ochrony danych osobowychUzupełniające informacje o przetwarzaniu danych osobowych