Relaksacja

Edytor: | 14. lutego 2020
Relaxace - popis
Zdjęcie: Relaksacja

Szukasz rozwiązania problemów zdrowotnych?

Zapytaj nasa

Charakterystyka programu „relaksacja”: program aplikujemy osobom, które potrzebują intensywnej relaksacji. U osób po zwiększonym obciążeniu fizycznym i psychicznym oraz w stanach napięcia psychicznego.

Cel aplikacji magnetoterapii

Celem aplikacji jest osiągnięcie uspokojenia i pełnej relaksacji układu krążenia i układu nerwowego.

Opis i znaczenie relaksacji

Relaksacja to stan, w którym ciało rozluźnia mięśniowe i psychiczne napięcie. Relaksując się robimy to, co lubimy, co jest dla nas przyjemne i pozbawia nas stresu i zmęczenia. U osób pracujących fizycznie może to być np. czytanie a dla ludzi pracujących mentalnie, prace w ogrodzie. Oprócz takich aktywności istnieje cały szereg specjalnych metod relaksacyjnych. Do najbardziej popularnych należy trening autogenny, trening Jacobsona i ćwiczenia oddechowe. Relaksacja jest podstawą lub koniecznym warunkiem i uzupełnieniem terapii wielu chorób psychicznych, od neuroz po schorzenia psychotyczne i uzależnienia.

Wykorzystanie magnetoterapii

W relaksacji możemy wykorzystać efekt miorelaksacyjny i uspakajający magnetoterapii pulsacyjnej marki Biomag jako część i wzmocnienie całego procesu relaksacyjnego. Magnetoterapia harmonizuje funkcje układu współczulnego i przywspółczulnego i pomaga usuwać objawy dysharmonii wegetatywnej.

Aplikacje magnetoterapii

W procesie relaksacji aplikujemy przy pomocy aplikatora płaskiego na kręgosłup a w stanach silnego stresu również na głowę frekwencje przeciwbólowe i spazmolityczne.

Magnetoterapia z opatentowaną technologią pola pulsującego 3D Biomag. Jak to działa?

Podstawową zasadą działania terapii pola pulsującego 3D Biomag jest generowanie impulsów elektromagnetycznych. Impulsy te przenikają przez tkanki, aby dostać się do miejsca wymagającego aplikacji. Charakteryzują się właściwymi parametrami biotropowymi (np. frekwencją, kształtem, intensywnością), które zostały opracowane specjalnie z myślą o konkretnych problemach zdrowotnych.

W celu określenia terapii opartej na stosowaniu impulsów elektromagnetycznych wykorzystuje się ogólny termin magnetoterapia pulsacyjna (po angielsku określana zazwyczaj jako PEMF).

Opatentowana technologia 3D Biomag dodatkowo zapewnia dokładniejszy i stabilny kształt impulsów oraz ich wyższą moc, dzięki czemu impulsy mogą oddziaływać z różnych stron. Mamy więc do czynienia z całkowicie nową i unikatową technologią medyczną na rynku.

Działanie terapii 3D marki Biomag - przedstawia doktor Peter Bednarčík

Efekty terapii pulsacyjnej - badania naukowe

Pozytywne efekty aplikacji pulsującego pola magnetycznego (PEMF) potwierdzają badania kliniczne, przeprowadzane przez autorytety w renomowanych instytucjach. Przegląd najnowszych badań znajduje się na niniejszej stronie. Skontaktuj się z nami, aby łatwiej zorientować się w opracowaniach naukowych.

Na naszym oddziale aplikacje pulsującego pola magnetycznego są wykorzystywane bardzo efektywnie. Podoba nam się to, że możemy korzystać zarówno z gotowych programów, jak i tworzyć własne. Urządzenie jest niewielkie, łatwe w obsłudze i bardzo wydajne.

Uniwersytecki Szpital Kliniczny Na Bulovce w Pradze – Oddział Rehabilitacji

Terapię pulsującym polem magnetycznym stosujemy w naszym uzdrowisku już od ponad 10 lat. Z urządzeń Biomag korzystamy zarówno w procesie rehabilitacji, jak i podczas zabiegów uzdrowiskowych. Połączenie magnetoterapii z innymi metodami rehabilitacji przynosi bardzo dobre rezultaty, ponieważ dochodzi do sumowania się działania (działanie przeciwbólowe, przeciwobrzękowe, odprężające i efekt rozluźnienia napięcia mięśniowego).

Uzdrowisko Bělohrad

Z urządzeń jesteśmy zadowoleni. Pozytywnie oceniamy również obsługę aplikatorów i efekty leczenia. Pacjenci chwalą sobie efekty terapii. Częstotliwość użycia to około 50 aplikacji w tygodniu.

Szpital Miejski im. Masaryka w Jilemnicy

Mam bóle w stawach, drętwieją mi też ręce i nogi. Najbardziej boli po wysiłku. Korzystam z medical program i jestem zadowolona. Polecam go wszystkim, którzy mają problemy z układem ruchu.

Olga Zrostlíková, Bohumín

Ponieważ staram się uprawiać sport, korzystam z programów relaksacyjnych i regeneracyjnych. Na ból i przeziębienie z urządzenia korzysta też żona. Mogę powiedzieć, że jesteśmy zadowoleni.

Ivan Urx, Třebotov

Dodatkowe informacje: Wyniki terapii mogą być różne i nie zawsze muszą odpowiadać opisanym doświadczeniom.

Lekarza i inni klienci stosują terapię pulsacyjną Biomag również w przypadku:

 • Cukrzycy
 • Bólów kręgosłupa
 • Owrzodzeń żylakowych
 • Wysokiego ciśnienia
 • Zespołu cieśni nadgarstka
 • Choroby zwyrodnieniowej stawów
 • Innych dolegliwości

Zrób rezerwację i wypróbuj urządzenie do terapii pulsacyjnej 3D Biomag – aktualnie w promocyjnej cenie

Zrób rezerwację i wypróbuj urządzenie do terapii pulsacyjnej 3D Biomag – aktualnie w promocyjnej cenie.

Firma Biomag oferuje za pośrednictwem swoich partnerów możliwość wypróbowania urządzeń do terapii pulsacyjnej 3D Biomag w całej Polsce.

Skorzystaj z okazji i wypróbuj jedno darmowe zastosowanie terapii pulsacyjnej 3D marki Biomag bezpośrednio u nas lub u najbliższego partnera. Teraz całkowicie za darmo!

Zákazník

Zostaw proszę swoje dane kontaktowe naszemu specjaliście

Możesz wypróbować jedną aplikację bez żadnych zobowiązań

 • ✓ Uzyskasz wszystkie informacje na temat produktu
 • ✓ Specjalista przeprowadzi wywiad, oceni Twój stan zdrowia
 • ✓ Pomoże Ci wybrać najbardziej odpowiednie urządzenie
 • Umożliwia wypróbowanie i ewentualnie zorganizuje zamówienie urządzenia

Pola oznaczone* są obowiązkowe.

reCAPTCHA
Zasady ochrony danych osobowychUzupełniające informacje o przetwarzaniu danych osobowych