Stan po żółtaczce

Edytor: | 2. stycznia 2019

Charakterystyka żółtaczki: chodzi o chorobę wirusowa zajmującą tkankę wątrobową (podobnie jak inne rodzaje żółtaczek wirusowych), najczęściej o zapalenie wątroby typu A i zapalenie wątroby typu B. W ostrych stanach chorobowych wirusowego zaplenia wątroby nie zaleca się magnetoterapii.

W stanie rekonwalescencji po przebytej chorobie i w przewlekłych uszkodzeniach wątroby po żółtaczce zaleca się aplikować magnetoterapię w celu wsparcia procesów gojących i regeneracyjnych. W ok. 10-12% chorych upośledzenie wątroby przyjmuje postać przewlekłą, prowadzącą do marskości wątroby lub raka wątroby.

Korzystanie z magnetoterapii

Magnetoterapię pulsacyjną o niskiej częstotliwości marki Biomag zaleca się w okresie rekonwalescencji po przebytek chorobie ze względu na jej zdolność stymulacji, przyspieszania regeneracji komórek wątroby i zapobiegania dalszemu uszkadzaniu. Konieczna jest abstynencja oraz leczenie dietetyczne i zmiany trybu życia.

Doświadczenie pacjenta

Połknęłam mnóstwo leków przeciwbólowych, na wysokie ciśnienie i zapalenie wątroby. Po kupnie urządzenia Biomag, pojawiła się długo oczekiwana ulga. Ból jest znacznie mniejszy. Przestałem też brać leki na zapalenie watroby.

František Maňák, Karviná

Z urządzenia Biomag korzystamy na bóle pleców, kłopoty ze śledzioną i wątrobą, sercem i krążeniem. Korzysta z niego cała rodzina z bardzo dobrymi efektami.

Alena Fišerová, Čepřovice

Aplikacje magnetoterapii

Po przejściu żółtaczki zakaźnej aplikujemy magnetoterapię na obszar wątroby częstotliwości stymulacyjne 60-81 Hz w celu wsparcia regeneracji, płaskim aplikatorem, można uzupełnić kuracją pitną namagnetyzowaną wodą.

Możesz leczyć te choroby

  • Choroba Leśniowskiego-Crohna (bez stanów zaostrzonych)
  • Mononukleoza
  • Regeneracja wątroby
  • Przewlekła choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy
  • Moczenie u dzieci (enureza)
  • Zaburzenia funkcji seksualnych u mężczyzn (zaburzenia erekcji)

Magnetoterapia a stan po żółtaczce. Zadaj pytanie!

Chcesz wiedzieć więcej o stosowaniu magnetoterapii na stany po żółtaczce? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące stosowania pulsującego pola na tego typu schorzenia.

Zákazník

Pola oznaczone* są obowiązkowe.

reCAPTCHA
Zasady ochrony danych osobowychUzupełniające informacje o przetwarzaniu danych osobowych