Stan po żółtaczce

Edytor: | 2. stycznia 2019

Charakterystyka żółtaczki: chodzi o chorobę wirusowa zajmującą tkankę wątrobową (podobnie jak inne rodzaje żółtaczek wirusowych), najczęściej o zapalenie wątroby typu A i zapalenie wątroby typu B. W ostrych stanach chorobowych wirusowego zaplenia wątroby nie zaleca się magnetoterapii.

W stanie rekonwalescencji po przebytej chorobie i w przewlekłych uszkodzeniach wątroby po żółtaczce zaleca się aplikować magnetoterapię w celu wsparcia procesów gojących i regeneracyjnych. W ok. 10-12% chorych upośledzenie wątroby przyjmuje postać przewlekłą, prowadzącą do marskości wątroby lub raka wątroby.

Korzystanie z magnetoterapii

Magnetoterapię pulsacyjną o niskiej częstotliwości marki Biomag zaleca się w okresie rekonwalescencji po przebytek chorobie ze względu na jej zdolność stymulacji, przyspieszania regeneracji komórek wątroby i zapobiegania dalszemu uszkadzaniu. Konieczna jest abstynencja oraz leczenie dietetyczne i zmiany trybu życia.

Doświadczenie pacjenta

Z urządzenia Biomag korzystamy na bóle pleców, kłopoty ze śledzioną i wątrobą, sercem i krążeniem. Korzysta z niego cała rodzina z bardzo dobrymi efektami.

Alena Fišerová, Čepřovice

Połknęłam mnóstwo leków przeciwbólowych, na wysokie ciśnienie i zapalenie wątroby. Po kupnie urządzenia Biomag, pojawiła się długo oczekiwana ulga. Ból jest znacznie mniejszy. Przestałem też brać leki na zapalenie watroby.

František Maňák, Karviná

Aplikacje magnetoterapii

Po przejściu żółtaczki zakaźnej aplikujemy magnetoterapię na obszar wątroby częstotliwości stymulacyjne 60-81 Hz w celu wsparcia regeneracji, płaskim aplikatorem, można uzupełnić kuracją pitną namagnetyzowaną wodą.

Możesz leczyć te choroby

  • Zapalenie prostaty
  • Choroba Leśniowskiego-Crohna (bez stanów zaostrzonych)
  • Stan po żółtaczce
  • Zgaga
  • Mononukleoza
  • Przewlekła choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy

Magnetoterapia a stan po żółtaczce. Zadaj pytanie!

Chcesz wiedzieć więcej o stosowaniu magnetoterapii na stany po żółtaczce? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące stosowania pulsującego pola na tego typu schorzenia.

Zákazník

Pola oznaczone* są obowiązkowe.

Zasady ochrony danych osobowychUzupełniające informacje o przetwarzaniu danych osobowych