Wpływ magnetyzowanej wody na płodność

Edytor: | 2. stycznia 2019

Wpływ magnetyzowanej wody na płodność na modelu zwierzęcym badał zespół L. Hafizego (2014). Badanie objęło wywołanie superowulacji oraz pomiar grubości nabłonka jajowodów i macicy.

Ważnym wskaźnikiem była grubość nabłonka w jajowodach i macicy. Dostateczna grubość tej tkanki jest konieczna do zagnieżdżenia się zapłodnionej komórki jajowej. W wypadku niedostatecznej grubości nabłonka zarodek mógłby zostać usunięty z organizmu.

Podczas eksperymentu zaobserwowano grubszy nabłonek w jajowodach, oddziaływanie magnetyzowanej wody zostało więc w tym wypadku potwierdzone. Magnetyzowana woda zwiększyła także liczbę ciałek żółtych a więc również szansę na zajście w ciążę.

W normalnych okolicznościach nowe ciałko żółte powstaje w każdym cyklu menstruacyjnym. Jest konieczne do rozpoczęcia i utrzymania cyklu. Podczas eksperymentu obok superowulacji, czyli uwolnienia większej liczby komórek jajowych, doszło również do powstania wielu ciałek żółtych.

Krótko mówiąc, doszło do poprawy płodności poprzez większą produkcję ciałek żółtych podczas superowulacji i grubszą warstwę nabłonka w jajowodach.

Uzyskane dane jasno zatem wskazują, że picie magnetyzowanej wody zwiększa szansę na zajście w ciążę.

Źródło: Hafizi, L. et al. (2014) Effects of magnetized water on ovary, pre-implantation stage endometrial and fallopian tube epithelial cells in mice. Iranian Journal of Reproductive Medicine. 12 (4), 243–248.

Oddziaływanie magnetyzowanej wody na płodność i grubość nabłonka w fazie preimplementacyjnej / Effects of magnetized water on fertility and height of epithelial cells in pre-implantation stage
 
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4071628/

Skontaktuj się z nami przy pomocy poniższego formularza i sam przekonaj się, jakie efekty przynosi stosowanie opatentowanych urządzeń do magnetoterapii pulsacyjnej 3D marki Biomag.

Nasi konsultanci odpowiedzą tak szybko, jak to będzie możliwe i zaproponują rozwiązanie idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Powiązana diagnoza: Magnetyzacja wody

Dowiedz się więcej o magnetoterapii: Zasada działania magnetoterapii pulsacyjnej (PEMF)