Kończyny dolne są narażone na częste dolegliwości nie tylko dlatego, że są wystawiane na częste przeciążenia, ale również ze względu na najniższe położenie w ciele. W dolegliwościach ogólnych (problemy naczyniowe, przeciążenie mięśni) połóż kończynę na płaskim aplikatorze lub przełóż ją przez aplikator z otworem. W przypadku problemów miejscowych (np. stopa, kostka, kolano) przełóż nogę przez aplikator ułożony w trójkąt i korzystaj z rotacyjnego działania pola magnetycznego. Możesz również przyłożyć aplikator AL16-LUM. Warto z niego skorzystać w połączeniu ze spolaryzowanym światłem na wrzody bercowe i problemy skrórne. W aplikacjach w okolicach stawów biodrowych umieść płaski aplikator na obu biodrach. Skorzystasz w ten sposób z działania profilatycznego pola marki Biomag®.
Zapoznaj się z poszczególnymi wskazaniami w obszarze kończyn dolnych i bioder a z pewnością znajdziesz sposób na swoje dolegliwości.

Kończyny dolne i biodra a magnetoterapia – Zadaj pytanie!

Problemy w okolicy kończyn dolnych i bioder? Ból jest chroniczny lub ostry? Rozwiązaniem jest magnetoterapia marki Biomag.
Nie wiesz, jak korzystać z aparatu w tych okolicach? Nie wahaj się, zwróć się do nas. Nasi konsultanci udzielą wszystkich potrzebnych informacji

Zákazník

Pola oznaczone* są obowiązkowe.

reCAPTCHA
Zasady ochrony danych osobowychUzupełniające informacje o przetwarzaniu danych osobowych