Zapalenia – działanie przeciwzapalne

Edytor: | 2. stycznia 2019

Charakterystyka programu „Zapalenia – działanie przeciwzapalne”.
Magnetoterapia pulsacyjna o niskiej częstotliwości marki Biomag korzystnie wpływa zarówno na zapalenia jałowe (choroby reumatyczne), jak i na zapalenia wywołane przez drobnoustroje oraz na ich gojenie. Mobilizuje aktywność fagocytarną, w tym produkcję ponadtlenków, która zwalcza florę drobnoustrojów, ale może być źródłem przejściowego pogorszenia się stanu, np. stanów reumatycznych podczas pierwszych aplikacji. Następująca aktywacja dysmutazy ponadtlenkowej prowadzi do uspokojenia i pojawienia się zmian o charakterze gojącym (Chvojka). Wraz z działaniem przeciwzapalnym zachodzi efekt przeciwzapalny i regeneracyjny. Jest stosowany w wielu różnych schorzeniach.

Aplikacje magnetoterapii

W przypadku stanów zapalnych  aplikujemy programy w zakresie częstotliwości 2-25 Hz, miejscowo na leczoną część ciała. Zgodnie z potrzebami można łączyć z programami przeznaczonymi dla poszczególnych diagnoz.

Magnetoterapia a zapalenia

Chcesz wiedzieć więcej o stosowaniu magnetoterapii na stany zapalne? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące stosowania pulsującego pola na tego typu schorzenia.

Zákazník

Pola oznaczone* są obowiązkowe.

reCAPTCHA
Zasady ochrony danych osobowychUzupełniające informacje o przetwarzaniu danych osobowych