Zapalenie oskrzeli

Charakterystyka zapalenia oskrzeli: zapalenie oskrzeli to częsty problem u małych dzieci i dorosłych. Poza antybiotykoterapią (jeśli jest wskazana) i leczeniem mukolitycznym, które rozwiązują fazę ostrą, bardzo ważna jest faza doleczenia i rekonwalescencji. Niedostateczne doleczenie prowadzi do przejścia w stan przewlekły i zwiększa ryzyko wystąpienia poważnych problemów zdrowotnych.

Wykorzystanie magnetoterapii

W przypadku zapalenia oskrzeli magnetoterapia pulsacyjna o niskiej częstotliwości jest wskazana od początku choroby. Łagodzi objawy choroby – zmniejsza obrzęk śluzówek, poprawia wydolność oddechową płuc i ma działanie wykrztuśne. Stymuluje system odpornościowy do walki z zakażeniem i poprawia skuteczność leczenia antybiotykami. Skraca ogólny czas leczenia. Aplikacja magnetoterapii w okresie rekonwalescencji przyspiesza regenerację nabłonka dróg oddechowych, stymuluje zdolności obronne organizmu i zmniejsza liczbę nawrotów choroby.

Doświadczenie pacjenta

Aplikacje z urządzenia Biomag stosujemy na wiele naszych problemów zdrowotnych, np. prostata, syndrom cieśni nadgarstka, stany bólowe, neuropatia, oskrzela. Jesteśmy zadowoleni z efektów.

Państwo Frank, Štěpánov

Nawiedzały mnie różne dolegliwości zapalne, np. zapalenie żył, oskrzeli, stawów, reumatoidalne zapalenie stawów. Dolegliwości zaczęły ustępować po aplikacjach magnetoterapii, aż zaczęły powoli znikać calkowicie.P

Jaroslava Krohová, Česká Lípa

Często miewałem katar i przeziębienie zawsze na początku i końcu zimy. Odkąd korzystam z urządzenia te problemy zniknęły. Obecnie aplikuje magnetoterapię na płuca, serce, oskrzela, kark, stawy i kolana.

Stanislav Šiška, Dobříš

Aplikacje magnetoterapii

W fazie ostrej aplikujemy częstotliwości 2-25 Hz, a w czasie doleczania korzystamy z programów o wzmocnionym działaniu gojącym i regeneracyjnym 65-79 Hz.

Możesz leczyć te choroby

  • Ból promieniujący od kręgosłupa piersiowego
  • Zapalenie oskrzeli
  • Wysokie ciśnienie tętnicze (nadciśnienie)
  • Astma
  • Choroba niedokrwienna serca (choroba wieńcowa)

Magnetoterapia a zapalenie oskrzeli. Zadaj pytanie!

Chcesz wiedzieć więcej o stosowaniu magnetoterapii na zapalenie oskrzeli? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące stosowania pulsującego pola na tego typu schorzenia.

Zákazník

Pola oznaczone* są obowiązkowe.

Zasady ochrony danych osobowychUzupełniające informacje o przetwarzaniu danych osobowych