Zapalenie prostaty

Edytor: | 2. stycznia 2019

Charakterystyka zapalenia prostaty: program z przewagą efektu wazodylatacyjnego i gojącego ułatwia likwidację obrzęków, złagodzenie stanu zapalnego i problemów związanych z hipertrofią prostaty.

Cel aplikacji magnetoterapii

Przy zapaleniu prostaty celem aplikacji magnetoterapii pulsacyjnej o niskiej częstotliwości jest wykorzystać działanie przeciwobrzękowe i przeciwzapalne pulsacyjnej magnetoterapii niskiej częstotliwości w celu gojenia i odnowy prawidłowych funkcji gruczołu.

Doświadczenie pacjenta

Miałem problemy z częstym chodzeniem do toalety, zdarzało się to 3 razy w ciągu jednej nocy. Od kiedy zacząłem korzystać z urządzenia Biomag, odwiedzam toaletę tylko raz. Żonie pomógł na bóle pleców.

Państwo Písařští, Fryštát

Miałem problemy z prostatą, które się zmniejszyły po aplikacjach. Nie muszę chodzić do toalety w nocy. Żona korzysta z urządzenia na wrzód bercowy, który jest już w zasadzie wyleczony.

Josef Ovečka, Jablonica

Z urządzenia korzystam od 2011 roku na problemy z prostatą, arytmią serca, tarczycą i stawami. Jestem zadowolony, aplikacje mi pomagają.

Konstantin Neumann, Hejnice

Wykorzystanie magnetoterapii

Zapalenia prostaty lub inaczej przerostu gruczołu krokowego to częsta choroba mężczyzn, której występowanie wzrasta z wiekiem i pojawiają się ok. 50 roku życia. Powiększenie, obrzęk i zmiany zapalne prowadzą do utrudnionego przepływu moczu, a to do częstego oddawania moczu w niewielkich ilościach. Schorzenie znacznie obniża komfort życia i stanowi również czynnik ryzyka wystąpienia złośliwych chorób prostaty. Powiększona prostata uciska dolną część pęcherza moczowego i prowadzi do skurczu mięśni gładkich ujścia pęcherza i części moczowodu. Powiększony gruczoł prostaty objawia się zaburzeniami oddawania moczu – mówimy o symptomach dolnych dróg moczowych na tle rozrostu prostaty (retencja moczu, infekcje, niewydolność nerek, krwiomocz). Leczenie polega na podawaniu leków – najczęściej inhibitorów 5-alfa-reduktazy, alfablokerów, leków fitoterapeutycznych oraz zabiegach chirurgicznych.

Magnetoterapia pulsacyjna o niskiej częstotliwości marki Biomag dzięki efektom przeciwobrzękowym i przeciwzapalnym stymuluje gojenia stanu zapalnego, regeneruje mięśnie gładkie, pozytywnie wpływa na wydzielanie gruczołu i pomaga przywracać normalne funkcje. Wpływa też pozytywnie na sprawność seksualną.

Możesz leczyć te choroby

  • Przewlekła choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy
  • Moczenie u dzieci (enureza)
  • Choroba Leśniowskiego-Crohna (bez stanów zaostrzonych)
  • Mononukleoza
  • Zaparcia
  • Kolka nerkowa

Magnetoterapia a zapalenie prostaty. Zadaj pytanie!

Chcesz wiedzieć więcej o stosowaniu magnetoterapii na zapalenie prostaty? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące stosowania pulsującego pola na tego typu schorzenia.

Zákazník

Pola oznaczone* są obowiązkowe.

reCAPTCHA
Zasady ochrony danych osobowychUzupełniające informacje o przetwarzaniu danych osobowych