Zapalenie prostaty - przedstawia zalecane leczenie

Edytor: | 14. lutego 2020
Zánět prostaty - popis diagnózy
Zdjęcie: Zapalenie prostaty

Hledáte řešení zdravotních problémů?

Zeptejte se nás

Charakterystyka zapalenia prostaty: program z przewagą efektu wazodylatacyjnego i gojącego ułatwia likwidację obrzęków, złagodzenie stanu zapalnego i problemów związanych z hipertrofią prostaty.

Cel aplikacji magnetoterapii

Przy zapaleniu prostaty celem aplikacji magnetoterapii pulsacyjnej o niskiej częstotliwości jest wykorzystać działanie przeciwobrzękowe i przeciwzapalne pulsacyjnej magnetoterapii niskiej częstotliwości w celu gojenia i odnowy prawidłowych funkcji gruczołu.

Wykorzystanie magnetoterapii

Zapalenia prostaty lub inaczej przerostu gruczołu krokowego to częsta choroba mężczyzn, której występowanie wzrasta z wiekiem i pojawiają się ok. 50 roku życia. Powiększenie, obrzęk i zmiany zapalne prowadzą do utrudnionego przepływu moczu, a to do częstego oddawania moczu w niewielkich ilościach. Schorzenie znacznie obniża komfort życia i stanowi również czynnik ryzyka wystąpienia złośliwych chorób prostaty. Powiększona prostata uciska dolną część pęcherza moczowego i prowadzi do skurczu mięśni gładkich ujścia pęcherza i części moczowodu. Powiększony gruczoł prostaty objawia się zaburzeniami oddawania moczu – mówimy o symptomach dolnych dróg moczowych na tle rozrostu prostaty (retencja moczu, infekcje, niewydolność nerek, krwiomocz). Leczenie polega na podawaniu leków – najczęściej inhibitorów 5-alfa-reduktazy, alfablokerów, leków fitoterapeutycznych oraz zabiegach chirurgicznych.

Magnetoterapia pulsacyjna o niskiej częstotliwości marki Biomag dzięki efektom przeciwobrzękowym i przeciwzapalnym stymuluje gojenia stanu zapalnego, regeneruje mięśnie gładkie, pozytywnie wpływa na wydzielanie gruczołu i pomaga przywracać normalne funkcje. Wpływa też pozytywnie na sprawność seksualną.

Magnetoterapia z opatentowaną technologią pola pulsującego 3D Biomag. Jak to działa?

Podstawową zasadą działania terapii pola pulsującego 3D Biomag jest generowanie impulsów elektromagnetycznych. Impulsy te przenikają przez tkanki, aby dostać się do miejsca wymagającego aplikacji. Charakteryzują się właściwymi parametrami biotropowymi (np. frekwencją, kształtem, intensywnością), które zostały opracowane specjalnie z myślą o konkretnych problemach zdrowotnych.

W celu określenia terapii opartej na stosowaniu impulsów elektromagnetycznych wykorzystuje się ogólny termin magnetoterapia pulsacyjna (po angielsku określana zazwyczaj jako PEMF).

Opatentowana technologia 3D Biomag dodatkowo zapewnia dokładniejszy i stabilny kształt impulsów oraz ich wyższą moc, dzięki czemu impulsy mogą oddziaływać z różnych stron. Mamy więc do czynienia z całkowicie nową i unikatową technologią medyczną na rynku.

Działanie terapii 3D marki Biomag - przedstawia doktor Peter Bednarčík

Efekty terapii pulsacyjnej - badania naukowe

Pozytywne efekty aplikacji pulsującego pola magnetycznego (PEMF) potwierdzają badania kliniczne, przeprowadzane przez autorytety w renomowanych instytucjach. Przegląd najnowszych badań znajduje się na niniejszej stronie. Skontaktuj się z nami, aby łatwiej zorientować się w opracowaniach naukowych.

Na naszym oddziale aplikacje pulsującego pola magnetycznego są wykorzystywane bardzo efektywnie. Podoba nam się to, że możemy korzystać zarówno z gotowych programów, jak i tworzyć własne. Urządzenie jest niewielkie, łatwe w obsłudze i bardzo wydajne.

Uniwersytecki Szpital Kliniczny Na Bulovce w Pradze – Oddział Rehabilitacji

Terapię pulsującym polem magnetycznym stosujemy w naszym uzdrowisku już od ponad 10 lat. Z urządzeń Biomag korzystamy zarówno w procesie rehabilitacji, jak i podczas zabiegów uzdrowiskowych. Połączenie magnetoterapii z innymi metodami rehabilitacji przynosi bardzo dobre rezultaty, ponieważ dochodzi do sumowania się działania (działanie przeciwbólowe, przeciwobrzękowe, odprężające i efekt rozluźnienia napięcia mięśniowego).

Uzdrowisko Bělohrad

Z urządzeń jesteśmy zadowoleni. Pozytywnie oceniamy również obsługę aplikatorów i efekty leczenia. Pacjenci chwalą sobie efekty terapii. Częstotliwość użycia to około 50 aplikacji w tygodniu.

Szpital Miejski im. Masaryka w Jilemnicy

Z urządzenia korzystam od 2011 roku na problemy z prostatą, arytmią serca, tarczycą i stawami. Jestem zadowolony, aplikacje mi pomagają.

Konstantin Neumann, Hejnice

Miałem problemy z prostatą, które się zmniejszyły po aplikacjach. Nie muszę chodzić do toalety w nocy. Żona korzysta z urządzenia na wrzód bercowy, który jest już w zasadzie wyleczony.

Josef Ovečka, Jablonica

Miałem problemy z częstym chodzeniem do toalety, zdarzało się to 3 razy w ciągu jednej nocy. Od kiedy zacząłem korzystać z urządzenia Biomag, odwiedzam toaletę tylko raz. Żonie pomógł na bóle pleców.

Państwo Písařští, Fryštát

Dodatkowe informacje: Wyniki terapii mogą być różne i nie zawsze muszą odpowiadać opisanym doświadczeniom.

Lekarza i inni klienci stosują terapię pulsacyjną Biomag również w przypadku:

  • Cukrzycy
  • Bólów kręgosłupa
  • Owrzodzeń żylakowych
  • Wysokiego ciśnienia
  • Zespołu cieśni nadgarstka
  • Choroby zwyrodnieniowej stawów
  • Innych dolegliwości

Zrób rezerwację i wypróbuj urządzenie do terapii pulsacyjnej 3D Biomag – aktualnie w promocyjnej cenie

Zrób rezerwację i wypróbuj urządzenie do terapii pulsacyjnej 3D Biomag – aktualnie w promocyjnej cenie.

Firma Biomag oferuje za pośrednictwem swoich partnerów możliwość wypróbowania urządzeń do terapii pulsacyjnej 3D Biomag w całej Polsce.

Naszym celem jest, by każdy mógł osobiście wypróbować urządzenia w warunkach domowych oraz doświadczyć działania terapii pulsacyjnej 3D Biomag. Koszty takiej usługi to zazwyczaj około 840 zł, na 14 dni. 

Skorzystaj z okazji i wypróbuj jedno darmowe zastosowanie terapii pulsacyjnej 3D marki Biomag bezpośrednio u nas lub u najbliższego partnera. W obrębie Warszawy skorzystaj z bezpłatnej wizyty domowej lub przyjdź do naszego gabinetu. Teraz całkowicie za darmo!

 

Zákazník

Pola oznaczone* są obowiązkowe.

reCAPTCHA
Zasady ochrony danych osobowychUzupełniające informacje o przetwarzaniu danych osobowych