Zestaw Lumina 3D-e FSe - magnetoterapia Biomag
Zdjęcie: : Zestaw Biomag Lumina 3D-e FSe

Zestaw Biomag Lumina 3D-e FSe

Uzyskaj opatentowaną technologię 3D,wszechstronność, komfort i głębokie zastosowania.

Aplikator A11P z technologią3D i akcesoria FIX COMBI-e umożliwiają stosowanie terapii na dużych obszarach ciała przy zachowaniu maksymalnego komfortu. Otwory w tym aplikatorze umożliwiają również dogłębną aplikację na ramiona, kolana i inne stawy. Intensywne pole magnetyczne w aplikatorze A6P2 działa punktowo (SPOT) lub szeroko (WIDE), zapewniając intensywne działanie praktycznie w każdym miejscu.

Ochronna, wzmocniona torba transportowa EB3 umożliwia przenoszenie zestwu w dowolne miejsce.

Nowa i lepsza zasada wskazań do stosowania terapii

We wszystkich urządzeniach Biomag® programy z nazwami diagnoz zostały całkowicie zastąpione przez nowy sposób wskazywania terapii.

Nowe urządzenia Biomag® oferują wybór 6 znacząco innowacyjnych efektów terapeutycznych, które pozwalają osiągnąć doskonałe wyniki terapii już przy 2 aplikacjach dziennie przez 20 minut.

Efekty te zostały opracowane na podstawie obszernej analizy wielu badań klinicznych z całego świata i koncentrują się na kluczowych efektach terapeutycznych pulsujących pól magnetycznych.


Biomag® Lumina 3D-e jest aktywnym urządzeniem terapeutycznym – wyrobem medycznym przeznaczonym do stosowania samodzielnie lub w połączeniu z innymi procedurami i wyrobami medycznymi jako terapia uzupełniająca w ramach leczenia ogólnego.

Celem zastosowania magnetoterapii pulsacyjnej o niskiej częstotliwości Biomag® jest wykorzystanie jej biologicznego wpływu na tkanki w celu złagodzenia niektórych objawów choroby. Są to przede wszystkim ból, obrzęk, skurcze, zmiany w mikrokrążeniu. Terapia sprzyja również gojeniu i hamowaniu występowania
innych objawów chorobowych.

W efekcie zastosowania magnetoterapii pulsacyjnej Biomag® zachodzą zmiany fizjologiczne w tkankach, uśmierzanie bólu, indukowane rozszerzenie naczyń  włosowatych i przedwłośniczkowych i wynikające z tego następujące działania terapeutyczne:

  • przeciwbólowe – analgetyczne, łagodzenie bólu
  • gojące – razem z właściwościami regenerującymi, przeciwzapalnymi i przeciwreumatycznymi
  • przeciwobrzękowe – przeciwzapalne
  • miorelaksacyjne – rozluźniające mięśnie
  • wazodylatacyjne – poprawa mikrokrążenia
  • metaboliczno-detoksykacyjne – przyspiesza usuwanie zbędnych produktów przemiany materii

Wskazane jest użycie na nieuszkodzoną skórę przez warstwę ochronną, np. jednorazowy lub inny podkład higieniczny.

Podczas korzystania z urządzenia Biomag® Lumina 3D-e należy kierować się przede wszystkim Zasadami bezpiecznej obsługi oraz Przeciwwskazaniami / Wskazaniami i używać go zgodnie z określonymi warunkami otoczenia.

Podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa są także wyświetlane na ekranie urządzenia.

Na czym opiera się ta ocena?

Dla maksymalnej dokładności i wymownej wartości ta ocena opiera się wyłącznie na opiniach rzeczywistych i sprawdzonych posiadaczy urządzeń do magnetoterapii Biomag, w kategorii poprawa bólu. Te informacje zwrotne są skonstruowane w sposób zgodny z wymaganiami dotyczącymi certyfikacji wyrobów medycznych i zatwierdzone przez odpowiednich audytorów.

Posiadasz urządzenie Biomag i chciałbyś podzielić się opinią i ocenić magnetoterapię Biomag? Można to zrobić również na tej stronie.


Galeria zdjęć - Zestaw Biomag Lumina 3D-e FSe