Zestaw Lumio 3D-e COMFORT CARE - magnetoterapia Biomag
Zdjęcie: : Zestaw Biomag Lumio 3D-e COMFORT CARE

Zestaw Biomag Lumio 3D-e COMFORT CARE

Dla każdego i o zaskakującym wykorzystaniu.

Ten zestaw Cię zachwyci. Aplikator A8P jest nie tylko praktycznym aplikatorem powierzchniowym do pleców lub stawów, ale działa również jako solenoid do głębokich zastosowań. W połączeniu z aplikatorem miejscowym A6P2 zestaw ten jest zaskakująco wszechstronny i z pewnością przekona do siebie wielu zadowolonych klientów.

Designerskie opakowanie SBK umożliwia nie tylko bezpieczne przechowywanie, ale także łatwe przenoszenie, dzięki czemu zestaw można mieć zawsze przy sobie.

Nowa i lepsza zasada wskazań do stosowania terapii

We wszystkich urządzeniach Biomag® programy z nazwami diagnoz zostały całkowicie zastąpione przez nowy sposób wskazywania terapii.

Nowe urządzenia Biomag® oferują wybór 6 znacząco innowacyjnych efektów terapeutycznych, które pozwalają osiągnąć doskonałe wyniki terapii już przy 2 aplikacjach dziennie przez 20 minut.

Efekty te zostały opracowane na podstawie obszernej analizy wielu badań klinicznych z całego świata i koncentrują się na kluczowych efektach terapeutycznych pulsujących pól magnetycznych.Galeria zdjęć - Zestaw Biomag Lumio 3D-e COMFORT CARE