Aktualnosci

Magnetoterapia pulsacyjna Biomag może pomóc osobom z objawami wielu chorób teraz także w Peru. Wielkie podziękowania należą się naszemu lokalnemu partnerowi biznesowemu, firmie Phymed s.r.l., dzięki współpracy z którą można było z powodzeniem przeprowadzić skomplikowaną rejestrację wymaganą do sprzedaży produktów medycznych w tym kraju.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia ekspozycji nowych urządzeń marki Biomag na targach Arab Health 2023. W okresie od 30.1. do 2.2 2023 czekamy na Ciebiew hali Z na stoisku Z1.F10.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili ekspozycję firmyBiomag Medical s.r.o.na Targach Technologii Medycznych Arab Health w Dubaju.Z przyjemnością zaprezentowaliśmy urządzenia medyczne do terapii pulsacyjnej Biomag 3D najważniejszym dystrybutorom technologii medycznej w regionie.

Serdecznie zapraszamy na wystawę naszych urządzeń i aplikatorów do terapii pulsującym polem magnetycznym 3D Biomag na światowych targach techniki medycznej w dniach 15-18 listopada 2021 w Düsseldorfie.

Miło nam poinformować, że wprowadziliśmy na wybrane rynki nowe urządzenia do magnetoterapii pulsacyjnej Lumina 3D-e, Lumio 3D-e, LightFIT DUO.