Urządzenia do magnetoterapii pulsacyjnej Biomag

Kliniczna magnetoterapia pulsacyjna jest produkowana przez firmę Biomag od 1991 roku. Urządzenia te są wykorzystywane w wielu dziedzinach medycyny. Dzięki wysokiej skuteczności, ciągłemu rozwojowi, jakości i niepowtarzalnemu wzornictwu, jest  terapia pulsacyjnym polem magnetycznym marki Biomag od dawna jednym z najpopularniejszych urządzeń terapeutycznych na rynku. Dowiedz się, jakie są zalety tych urządzeń klinicznych.

Urządzenia do opieki domowej zapewniają szereg korzyści. Zastosowanie terapii pulsującym polem magnetycznym może być bardziej regularne, długotrwałe, a także korzystne ekonomicznie w zaciszu własnego domu. Po konsultacji lekarskiej i ustaleniu diagnozy z przyjemnością zaproponujemy Państwu urządzenia, z których w przypadku wykluczenia przeciwwskazań mógłby korzystać niemal każdy członek rodziny.

Kompaktowe urządzenia do opieki domowej są bardzo popularne nie tylko ze względu na swoje ekonomiczne wymiary, ale także ze względu na jego przystępność cenową. Ponadto, w przypadku magnetoterapii pulsacyjnej marki Biomag, te łatwe w przenoszeniu i obsłudze urządzenia zachowują wysoką wydajność, wydajność i jakość aplikacji. Wysoka jakość terapii jest dla firmy Biomag zawsze najwyższym priorytetem.

Ekonomiczne, a mimo to silne. Dokładnie takie są urządzenia z serii LightFit DUO. Moduł urządzenia oraz aplikator lokalny znajdują się w jednej obudowie. Dzięki takiemu połączeniu jest to najbardziej dostępny wariant magnetoterapii pulsacyjnej Biomag. Zaskoczy Cię wysoką wydajnością i spełni najwyższe standardy marki Biomag.

Urządzenia weterynaryjne do terapii pulsującym polem magnetycznym firmy Biomag zostały opracowane nie tylko z myślą o wspomaganiu wydolności zwierząt sportowych. Są również popularne wśród zwierząt domowych, które potrzebują wsparcia dla lepszego zdrowia po urazach, ale także w przypadku chorób przewlekłych. Dzięki urządzeniom Lumina VET możesz korzystać z najwyższej klasy terapii pulsującym polem magnetycznym nie tylko u lekarzy weterynarii, ale teraz także u siebie w domu.