Zebraliśmy dla Ciebie wszystkich specjalistów zajmujących się fizjoterapią, którzy korzystają z naszych urządzeń. Z aparatów i aplikatorów do magnetoterapii Biomag korzystają profesjonaliści w ponad 30 krajach świata.
Sprawdź, który z nich znajduje się w Twojej okolicy. Wierzymy, że duża liczba użytkowników przekona Cię o wysokiej jakości naszego sprzętu.

  • Aeskulap, spol. s r.o. – rehabilitacjaČervená Voda
  • Agencja opieki domowej – Miková OlgaRychnov nad Kněžnou
  • Agencja Siostra, s.r.o.Ostrawa – Moravská Ostrava
  • Akademia Handlowa – Křenová LidmilaJanské Lázně
  • Ambulatorium anestezjologiczneŽeliezovce
  • Ambulatorium rehabilitacji – Johanusová MarieHluboká nad Vltavou
  • Ambulatorium rehabilitacyjne Body Brno, v.o.s.Brno – Židenice
  • Basketball Nymburk (klub sportowy)Nymburk
  • Bertiny sanatorium w Třeboniu, s.r.o.Třeboň
  • Beskidzkie sanatorium dla dzieciMetylovice
  • Bezvodová Vlasta, rehabilitacja, BezvaPraga – Vršovice
  • Celsium, spol. s r.o.Pardubice – Zelené Předměstí
  • Centrum dla dzieci PajęczynkaŠumperk
  • Centrum dla dzieci TopolanyOlomouc – Topolany
  • Centrum medyczne Beroun, s.r.o. – rehabilitacjaBeroun
  • Centrum medyczne MEDI RELAX M+M s.r.o.Bratislava
  • Centrum metabolizmu, s.r.o.Mělník
  • Centrum Odnowy Styl – Chmelařová BlankaPřerov
  • Centrum opieki geriatrycznej i rehabilitacyjnejKladno – Kročehlavy
  • Centrum opieki geriatrycznej i rehabilitacyjnej w KladnieKladno
  • Centrum opieki psychorehabilitacyjnej AlaidČelákovice
  • Centrum Paraple, p. ČernýPraga – Malešice
  • Centrum rehabilitacjiSemily – Podmoklice
  • Centrum rehabilitacjiŠoporňa
  • Centrum rehabilitacji dziecięcejPardubice – Polabiny
  • Centrum rehabilitacji – Fischerová HanaSezimovo Ústí
  • Centrum rehabilitacji i relaksu – Neubauerová HanaBrno
  • Centrum rehabilitacji Letovice, s.r.o.Letovice
  • Centrum rehabilitacji medycznejPraga – Krč
  • Centrum rehabilitacji NIKAZlín
  • Centrum rehabilitacji – Poláčková MiloslavaSezimovo Ústí
  • Centrum rehabilitacji- Suchánková DanušeČeský Těšín
  • Centrum rehabilitacyjne Zdrowie, spol. s r.o. – Troničková VěraPardubice – Polabiny
  • Centrum rehebilitacji ŠumavaČeské Budějovice
  • Centrum socjalno-pedagogiczneTrnava
  • Centrum Usług Społecznych w Jabloncu nad NisąJablonec nad Nisou – Mšeno nad Nisou
  • Cipra Eduard – rehabilitacjaČeské Budějovice
  • Codum, s.r.o., Poliklinika Modřany – rehabilitacja, rekondycjaPraga – Modřany
  • Columna centrum – ośrodek rehabilitacjiBrno – Veveří
  • Diochi, zdrowy styl życiaPraga – Hostivař
  • Dom Dziecka i Dom Opieki SpołecznejČadca
  • Dom emerytaHranice
  • Dom emerytaMokrý Háj
  • Dom emerytaNáchod
  • Dom emeryta FilipovJiříkov – Loučné
  • Dom emeryta Pod Złotym KogutemHluboká nad Vltavou
  • Dom emeryta w Českim DubieČeský Dub
  • Dom emeryta w Dolním CetnieNiměřice – Dolní Cetno
  • Dom emeryta w DubíDubí
  • Dom emeryta w Dusze – PoliakNový Jičín
  • Dom emeryta w Dvorze Královej nad LabemDvůr Králové nad Labem
  • Dom emeryta w Jabloneckich PasekachJablonec nad Nisou
  • Dom emeryta w JavorníkuJavorník
  • Dom emeryta w LibercuLiberec
  • Dom emeryta w Novym JičínieNový Jičín
  • Dom emeryta w PodzámčuChlumec nad Cidlinou
  • Dom emeryta w Proseču u PošnejPošná – Proseč
  • Dom emeryta w ProstějovieProstějov
  • Dom emeryta w Roudnicy nad LabemRoudnice nad Labem
  • Dom emeryta w Sloupie w ČechachSloup v Čechách
  • Dom emeryta w Ústí nad OrlicíÚstí nad Orlicí
  • Dom emeryta w Velkich HamrachVelké Hamry
  • Dom Harmoni, centrum usług społecznych w MirošovieMirošov
  • Dom medyczny – rehabilitacjaŠumperk
  • Dom odpoczynku w jesieni życia JustynkaHronov
  • Dom sanatoryjny B. Braun Avitum Austerlitz, s.r.o.,Slavkov u Brna
  • Dom sanatoryjny – hotel BellevuePoděbrady
  • Dom senioraPacov
  • Dom senioraČeský Těšín
  • Dom senioraMoravany nad Váhom
  • Dom senioraBřeclav
  • Dom senioraSoběslav
  • Dom seniora DPD i DSSSenica
  • Dom seniora Elišky PurkyňovejPraga – Dejvice
  • Dom seniora KarolinkaKarolinka
  • Dom seniora MajČeské Budějovice
  • Dom seniora Mistrza KřišťanaPrachatice
  • Dom seniora „Na Výsluní” w HořovicachHořovice
  • Dom seniora św. JadwigiKravaře
  • Dom seniora w ČervenceLitovel
  • Dom seniora w Heřmanovym MěstcuHeřmanův Městec
  • Dom seniora w ChýnovieChýnov
  • Dom seniora w Kamencu,Ostrawa – Slezská Ostrava
  • Dom seniora w pałacu w BystrymBystré
  • Dom seniora w SokolnicySokolnice
  • Dom seniora w ŠanovieŠanov
  • Dom seniora w TachovieTachov
  • Dom seniora w TelčuTelč
  • Dom seniora w UnhoštuUnhošť
  • Dom seniora w VelvarachVelvary
  • Dom seniora w VidimiuVidim
  • Dom spokojnej starości, KrálováPlzeň – Severní Předměstí
  • Dom spokojnej starości w Krnovie – Jaroslava Valerová – usługi rehabilitacyjneKrnov
  • Dom z podwyższoną dyscypliną w SvojšicachSvojšice
  • DSS SeniorNitrianske Rudno n.o.
  • Dvořák Spa Hotel, Karlowe WaryKarlowe Wary
  • Dziecięce centrum integracjiZvolen
  • Dziecięce centrum – przedszkole specjalneSemily – Podmoklice
  • Dziecięcy ośrodek rehabilitacji, opieka dziennaHradec Králové – Slezské Předměstí
  • EkRehab, s.r.o. (gabinet rehabilitacji)Záborské
  • Elsyco trade, s.r.o. – Ing. Jaroslav DrašarPardubice – Zelené Předměstí
  • euDEAL ZIFČÁK, s.r.o., DUCHONKA LANDDUCHONKA LAND
  • FC Zbrojovka (klub sportowy) BrnoBrno – Královo Pole
  • Fizjoterapia Hetmerová AlexandraKroměříž
  • FIZJOTERAPIA, Námestie SNP 2Trnava
  • Fundacja Paulínka n.f.Bratislava
  • Gabinet lekarski ÍSIS s.r.o,Brezno
  • Gabinet masażu Elsa – Slavíková JitkaPilzno
  • Helios sanatorium – MUDr. Hlaváčková Eva (lek. med.)Chomutov
  • Hotel SilvaMariánské Lázně
  • Hotel Ulrika, spol. s r.o.Karlovy Vary
  • Hübnerová Dana – rehabilitacjaChotěboř
  • Immuno-flow, s.r.o. (ambulatorium alergologiczne i immunologiczne),Praga – Bohnice
  • Instytut synergicznej terapii refleksyjnej, s.r.o.Praga – Modřany
  • Integra VD ZlínZlín
  • Iprea – MUDr. Hájíček (lek.med.)Praha – Nové Město
  • Klinika kompleksowej rehabilitacji Monada, spol. s r.o.Praga – Chodov
  • Krok – usługi społeczne i rehabilitacyjneKamýk nad Vltavou
  • Krušnohorská poliklinika, s.r.o.Litvínov
  • Kulakovská Anna, opieka domowaPřelouč
  • Marco – studio Hradec Králové (klub sportowy)Třebechovice pod Orebem
  • Martinská poliklinika, s.r.o.Martin
  • Maxima, centrum ginekologiczne, Sládek IvoBrno – Židenice
  • Medicavera, s.r.o. – MUDr. Veselý Karel (lek.med.)Praga – Horní Měcholupy
  • Medicom´s, spol. s r.o., rehabilitacjaProstějov – Vrahovice
  • Medi Help – Sanatorium im. T. MasarykaDobříš
  • Medycyna, spol. s r.o. – rehabilitacjaPodbořany
  • Mgr. Joudová Pavla – fyzjoterapiaPraga – Bubeneč
  • Miejski Zakład Usług SocjalnychPlzeň – Bolevec
  • Miejski Zakład Usług SocjalnychPlzeň – Jižní Předměstí
  • MUDr. Bartášková Dagmar (lek.med.)Praha – Chodov
  • MUDr. Bartoš Jaroslav (lek.med.)Teplice – Trnovany
  • MUDr. Bendová Eva (lek.med.)Praha – Vokovice
  • MUDr. Cabalová Jiřina (lek.med.)Praha – Malešice
  • MUDr. Celiznová Dagmar (lek.med.)Chvaletice
  • MUDr. Dolák Petr (lek.med.)Rýmařov
  • MUDr. Erlebach Libor (lek.med.)Hostinné
  • MUDr. Filip Lubomír (lek.med.)Znojmo
  • MUDr. Gavlas Tomáš (lek. med.)Hradištko
  • MUDr. Glosová Andrea (lek.med.)Karviná – Nové Město
  • MUDr. Gregorzová Eva (lek. med.) – medycyna manualna, akupunktura, rehabilitacjaHnojník
  • MUDr. Halada Karel (lek.med.)Klatovy
  • MUDr. Haltmar Jiří (lek.med.)Letohrad
  • MUDr. Havránková Naďa – internista/ dorośliPraha – Hostivař
  • MUDr. Helm Bedřich (lek.med.)Klatovy
  • MUDr. Hlaváčková Eva (lek.med.)Chomutov
  • MUDr. Holíková (lek. med.) – rehabilitacjaČeská Skalice
  • MUDr. Holíková Liběna (lek.med.)Dvůr Králové nad Labem
  • MUDr. Holoubek Vladimír (lek. med.) – ortopedia, rehabilitacja, denzitometriaBrno – Veveří
  • MUDr. Hošek Josef (lek.med.)Nechanice
  • MUDr. Hrabánková Eva (lek.med.)Praha – Holešovice
  • MUDr. Hrabec Alois (lek.med.)Holešov
  • MUDr. Janíková Iva (lek.med.)Praha – Petrovice
  • MUDr. Kopecká Lenka (lek. med.) – praktyka lekarska, rehabilitacjaŠumperk
  • MUDr. Kopecká Marie (lek.med.)Třebechovice pod Orebem
  • MUDr. Kratochvíl Jaromír – internistaTeplice – Trnovany
  • MUDr. Krejčová Markéta (lek.med.)Čelákovice
  • MUDr. Kubelka Josef (lek.med.)Čáslav
  • MUDr. Kubica Pavel (lek. med.), MUDr. Šrom Jan (lek. med.) – ambulatorium rehabilitacyjneOłomuniec
  • MUDr. Kubiče Jan (lek.med.)Praga – Dejvice
  • MUDr. Linhart Karel (lek.med.)Jinočany
  • MUDr. Lubomír Vejvoda (lek. med.)Rehabilitacja, Liberec, Czech Republic
  • MUDr. Macurová Renata (lek.med.)Třinec
  • MUDr. Málek Otakar (lek. med.) – ortopedia i rehabilitacjaHradec Králové – Slezské Předměstí
  • MUDr. Med Jiří (lek.med.) – lecznicza dla przewlekle chorychTehovec
  • MUDr. Mešková Miloslava (lek.med.)Pardubice – Zelené Předměstí
  • MUDr. Nečas Lubomír (lek.med.)Zlín
  • MUDr. Novák Bohumil (lek. med.)Štětí
  • MUDr. Nováková Jitka (lek.med.)Praha – Černý Most
  • MUDr. Novosádová Věra (lek.med.)Valašská Polanka
  • MUDr. Pácaltová Hana (lek.med.)Teplice
  • MUDr. Petr Leoš (lek.med.)Hradec Králové
  • MUDr. Píro Aleš (lek.med.)Desná
  • MUDr. Polášková Dana (lek.med.), Uherský OstrohUherský Ostroh – Ostrožské Předměstí
  • MUDr. Prokeš Pavel (lek.med.)Mělník
  • MUDr. Puskarčíková Jana (lek.med.)Rokytnice v Orlických horách
  • MUDr. Rasl František (lek.med.)Jablonec nad Nisou
  • MUDr. Růžička Milan (lek. med) – poliklinikaJičín – Valdické Předměstí
  • MUDr. Skála Bohumil, Ph.D. (lek.med.)Lanškroun – Ostrovské Předměstí
  • MUDr. Sobotková Ludmila (lek. med.) – rehabilitacja, akupunktura i laserterapiaPilzno – Východní Předměstí
  • MUDr. Sochorová Alexandra (lek.med.)Chrast
  • MUDr. Stejskal Vladimír, prywatny gabinet internistycznyTřebechovice pod Orebem
  • MUDr. Svoboda Radoslav (lek.med.)Třemošnice
  • MUDr. Sýkora František (lek.med.)Jihlava
  • MUDr. Sýkora Miroslav (lek. med.)Kladno – Švermov
  • MUDr. Šatava Vladimír (lek.med.)Světlá pod Ještědem – Rozstání
  • MUDr. Ševela Radek (lek.med.)Hodslavice
  • MUDr. Šírová Zuzana (lek. med.) – rehabilitacja, fizjatria, neurologiaPraga – Modřany
  • MUDr. Šklubal Leo (lek.med.)Semčice
  • MUDr. Valášková Anna (lek.med.)Praha – Smíchov
  • MUDr. Válek František (lek.med.)Studenec
  • MUDr. Vávrová Hana (lek.med.)Uherské Hradiště
  • MUDr. Vodová Vlasta (lek.med.)Polná
  • MUDr. Vochvestová Libuše (lek.med.)Velké Hamry
  • MUDr. Zachoval (lek.med.)Jičín – Valdické Předměstí
  • MUDr. Zachoval Richard (lek.med.)Pecka
  • MUDr. Zelený Jiří, CSc. (lek.med.)Černožice
  • MUDr. Zlesáková Romana (lek.med.)Chrast
  • MUDr. Zrzavá Viktorie (lek. med.)Nový Knín
  • MUDr. Zvoníčková Věra (lek.med.)Brumov-Bylnice – Brumov
  • MUDr. Žídeková Eva (lek.med.)Benešov
  • MVDr. Holečková Lenka (lek.wet.)Litomyšl
  • NEREST – Koloczková MarieFrýdek-Místek
  • NZZ FRO Poliklinika IMartin
  • Opieka domowa – Hnilicová JarmilaPraga – Záběhlice
  • Opieka rehabilitacyjnaKrálíky
  • Orthodentist, s.r.o.Pardubice – Zelené Předměstí
  • Ośrodek fizjoterapiiHostinné
  • Ośrodek rehabilitacji – Spálenková JitkaPolička – Horní Předměstí
  • Ośrodek rehabilitacyjnyČeská Třebová
  • Penzion Karafiát, s.r.o.Skuteč -Stěpánov
  • Podologia – Martina ZachBerlin, Niemcy, Tel.: 0049 3093 494 091
  • Poliklinika Březnice – rehabilitacja, p. ZemekBřeznice
  • Poliklinika Giraltovce II.B. s.r.o.Giraltovce
  • Poliklinika Škoda – Oddział rehabiliacjiMladá Boleslav
  • Proglis, s.r.o.Nové Hrady
  • Prywatna klinika LOGO, s.r.o.,Brno – Štýřice
  • Przychodnia PsychiatrycznaSučany
  • Re-centrumJičín – Valdické Předměstí
  • RE centrum – Horčičková MiroslavaJičín – Valdické Předměstí
  • Regionalny związek Czeskiego Czerwonego KrzyżaTrutnov – Střední Předměstí
  • RehabilitacjaDvůr Králové nad Labem
  • RehabilitacjaBrno – Jundrov
  • RehabilitacjaŽamberk
  • Rehabilitacja – Alena, Špalová AlenaFrýdlant nad Ostravicí
  • Rehabilitacja a regeneracja RS, spol. s r.o.Chrudim
  • Rehabilitacja – Bašková DanaKutná Hora – Šipší
  • Rehabilitacja – Bc. Egydyová DanaÚstí nad Orlicí
  • Rehabilitacja – Bc. Kubín TomášMoravská Třebová – Předměstí
  • Rehabilitacja – Bc. Peková BlaženaPraga – Nové Město
  • Rehabilitacja – Bc. Pýchová JanaChomutov
  • Rehabilitacja – Bc. Roškotová Irena, Dis.Litoměřice – Pokratice
  • Rehabilitacja – Bílská MartaPříbor
  • Rehabilitacja – Bláhová MiladaJaroměř – Pražské Předměstí
  • Rehabilitacja – Bouchalová MarieNový Knín
  • Rehabilitacja – Burianová JiřinaŠlapanice
  • Rehabilitacja (Centrum kompleksowej opieki dr Jedlički)Liberec
  • Rehabilitacja – Danuše, Gavlasová DanušeKrnov
  • Rehabilitacja – Drahokoupilová DagmarKolín
  • Rehabilitacja – Dvořáčková LudmilaHrádek – Nová Huť
  • Rehabilitacja – Dvořáková EliškaPřelouč
  • Rehabilitacja – Dvořáková HelenaÚstí nad Labem – Severní Terasa
  • Rehabilitacja – Feketeová MelániePraga – Krč
  • Rehabilitacja – Fila PetrLitomyšl
  • Rehabilitacja – Gogelová Miluše MorkoviceSlížany – Morkovice
  • Rehabilitacja – Handlová VítězslavaBrno – Zábrdovice
  • Rehabilitacja – Herinková EvaPraga 10
  • Rehabilitacja – Hirtová LibušeBrno – Královo Pole
  • Rehabilitacja – Horníčková IvanaBor
  • Rehabilitacja – Chládková MilenaJirkov
  • Rehabilitacja – Jadrná JarmilaŽďár nad Sázavou
  • Rehabilitacja – JahelkováMělník
  • Rehabilitacja – Jakubcová MarcelaSvitavy – Předměstí
  • Rehabilitacja – Justová, MolováNové Město na Moravě
  • Rehabilitacja – Kaliánová MilušePraga – Žižkov
  • Rehabilitacja – Kartousová JaroslavaOpava – Předměstí
  • Rehabilitacja Kateřina – Dagmar ToncarováDěčín
  • Rehabilitacja – Klasová Květoslava, Kokešová JarmilaHeřmanův Městec
  • Rehabilitacja – Kmentová MiroslavaPardubice – Zelené Předměstí
  • Rehabilitacja KojetínKojetín
  • Rehabilitacja – Košárková JanaMěsto Albrechtice
  • Rehabilitacja – Krejčíková DagmarVšetaty
  • Rehabilitacja – Kretková JiřinaHradec nad Moravicí
  • Rehabilitacja – Kynčlová JanaJičín – Valdické Předměstí
  • Rehabilitacja – Libichová JaroslavaÚstí nad Labem
  • Rehabilitacja – Librová, BurešováSvratka
  • Rehabilitacja – Macháčková MartaZábřeh
  • Rehabilitacja – Machourková HanaZlín
  • Rehabilitacja, masaże – Sedlák PavelJihlava
  • Rehabilitacja medyczna Zdrowie – Onderková YvonaOlomouc
  • Rehabilitacja – Mgr. Borovičková DanaHrušovany nad Jevišovkou
  • Rehabilitacja – Mgr. Markešová VandaChomutov
  • Rehabilitacja – Mgr. Rynešová MarieTřebíč
  • Rehabilitacja – Mgr. Smiešná LenkaŠumperk
  • Rehabilitacja – Mgr. Věra Segešová, Libuše BrezinováJirkov
  • Rehabilitacja – Mojžíšová EliškaHorní Blatná
  • Rehabilitacja – MotlováKvasiny
  • Rehabilitacja – Mráčková JanaChomutov
  • Rehabilitacja – Musilová BlankaBludov
  • Rehabilitacja – Nekvindová JanaHorní Maršov
  • Rehabilitacja – Neureiterová PetraPelhřimov
  • Rehabilitacja – Olivová Alena MladáVožice
  • Rehabilitacja – Patočková JitkaSvitavy – Lány
  • Rehabilitacja – PhDr. Karpašová JarmilaHradec Králové – Pražské Předměstí
  • Rehabilitacja – Potěšilová StanislavaPelhřimov
  • Rehabilitacja – Prantlová BoženaŽirovnice
  • Rehabilitacja – ProcházkováMěřín
  • Rehabilitacja – Prosecká AndreaOsík
  • Rehabilitacja – Ptáčková AnežkaMoravský Krumlov
  • Rehabilitacja – Rudolfová HanaŘečany nad Labem
  • Rehabilitacja – Říhová DanaCholtice
  • Rehabilitacja – Smékalová VěraSmiřice
  • Rehabilitacja Sobotka – Ivana VokrouhlickáSobotka
  • Rehabilitacja – Sošková MiloslavaLitvínov – Hamr
  • Rehabilitacja sprzętowa – Štiková DanaMladá Boleslav
  • Rehabilitacja – Stará AlenaStará Boleslav
  • Rehabilitacja – Stará StanislavaKrálův Dvůr – Karlova Huť
  • Rehabilitacja – Stejskalová DanaTýn nad Vltavou
  • Rehabilitacja – Stonová HanaPraga – Nové Město
  • Rehabilitacja – Suchá Marie, Peterková IvaLouny
  • Rehabilitacja – SýkorováPísek
  • Rehabilitacja – Šefcová DagmarVysokov
  • Rehabilitacja – Škývárová VlastaOtrokovice
  • Rehabilitacja – Šloufová ŠárkaChvaletice
  • Rehabilitacja – Šmídková NaďaHostivice
  • Rehabilitacja – Špalková MiloslavaPardubice – Polabiny
  • Rehabilitacja – Špetla TomášStráž pod Ralskem
  • Rehabilitacja – Šrámková OlgaPardubice – Svítkov
  • Rehabilitacja – Štanclová VěraDubicko
  • Rehabilitacja – Štolc LubomírLibina
  • Rehabilitacja – Švecová Libuše – fizjoterapiaPraga – Kamýk
  • Rehabilitacja – Tučka Pavel, DiS.Jizerní Vtelno
  • Rehabilitacja – Vašinová GabrielaLanškroun – Žichlínské Předměstí
  • Rehabilitacja w PałacuBenátky nad Jizerou
  • Rehabilitacja w TeplicachTeplice
  • Rehabilitacja – Zábranská JarmilaBrno – Žabovřesky
  • Rehabilitacje – Hunáková EvaZlín
  • Rehabilitační středisko – Hofmanová JitkaMnichovo Hradiště
  • RENOSPOND, s.r.o.Zderaz
  • Repo (rehabilitacja) – Kučerová Eva, Veselá Marie, Blažková LenkaJičín – Staré Město
  • Salon Twiggy – rehabilitacjaPardubice – Bílé Předměstí
  • Sanatorium dla dzieciLázně Kynžvart
  • Sanatorium dla dzieci Biela Skala, spol. s r.o.Častá
  • Sanatorium Jupiter, a.s. (Filia Praga-Krč),Praga – Krč
  • Sanatorium KlimkoviceKlimkovice – Hýlov
  • Sanatorium Tatrzańska Kotlina, n.o.Vysoké Tatry
  • Sanatorium torfoweLázně Bělohrad
  • Sanatorium wojskowe w JesenikuJeseník
  • Semilans-cz, a.s.Semily
  • Scheinerová ZdeňkaPraga – Krč
  • SíriusOpava – Předměstí
  • SK Dobrá, s.r.o. (klub sportowy), pan RozínekDobré
  • Służba więziennicza Czeskiej Republiki, więzienie w Valdicach, Vokrouhlická IvanaValdice
  • Smidary – ChotěliceSmidary – Chotělice
  • Specjalistyczna lecznica dla dzieci i dorosłych Hamzy – MUDr. Volejník VáclavLuže – Košumberk
  • Specjalna szkoła podstawowaPoděbrady
  • SSMT – Dom seniora SosnaTřinec – Dolní Líštná
  • Stowarzyszenie pomocy osobom upośledzonym SAMARITÁNDevínska Nová Ves
  • Stowarzyszenie rehabilitacjiDobruška
  • Studená Irena – opieka domowaPraha – Záběhlice
  • Studio regeneracji – Zboranová SoňaOstrawa – Mariánské Hory
  • Studio rehabilitacji – Šeberová AnnaNová Včelnice
  • Świetlica Lipka – Mgr. Čekalová RenataProstějov
  • Szpital dla oskarżonych i osadzonych/ Zakład karnyTrenčín
  • Szpital im. Tomasza Masaryka w Jilemnicy – rehabilitacjaJilemnice
  • Szpital i poliklinika w Semilach – oddział rehabilitacjiSemily
  • Szpital kliniczny Na BulovcePraga – Libeň
  • Szpital miejski w Ostrawie – rehabilitacjaOstrawa – Moravská Ostrava
  • Szpital opieki rozszerzonejBílina – Pražské Předměstí
  • Szpital opieki rozszerzonej w Moravskiej Třebovej – rehabilitacjaMoravská Třebová – Předměstí
  • Szpital regionalny, n.o.Sobrance
  • Szpital Sióstr Miłosierdzia św. Karola Boromeusza w PradzePraga – Malá Strana
  • Szpital św. ELżbiety, spol. s r.o.Louny
  • Szpital w Blansku – rehabilitacjaBlansko
  • Szpital w Dačicach, a.s.Dačice
  • Szpital w Hranicach, a.s. – rehabilitacjaHranice
  • Szpital w Jindřichovym Hradcu, a.s., MUDr. Bajer Karel (lek. med), ordynator rehabilitacjiJindřichův Hradec
  • Szpital w Ledču – Háj, Filia Humpolec – Radil PetrHumpolec
  • Szpital wojskowy w Brnie – rehabilitacjaBrno – Zábrdovice
  • Szpital w Prachaticach – rehabilitacjaPrachatice
  • Szpital w Třincu – rehabilitacjaTřinec – Dolní Líštná
  • Szpital z polikliniką w Českim Brodzie – rehabilitacjaČeský Brod
  • Štiková DanaNěmčice
  • TJ Sokol Hradec Králové (klub sportowy)Hradec Králové
  • Usługi Socjalne w PačlavicachPačlavice
  • Vincentinum – zakład usług socjalnych w ŠternberkuŠternberk
  • Wojewódzki szpital w Pardubicach – centrum rehabilitacji – Bc. Věra KoženáPardubice – Pardubičky
  • Zakład lecznictwa i profilaktyki, s.r.o.Sokolov
  • Zakład Onkologii i Pneumologii na PlešiNová Ves pod Pleší
  • Zakład opieki długoterminowej w Lomnicy nad PopelkouLomnice nad Popelkou
  • Zakład opieki neurologiczno-geriatrycznej,Moravský Beroun
  • Zakład Opieki Socjalnej w Háju u DuchcovaHáj u Duchcova
  • Zakład Opieki Socjalnej w LiblínieLiblín
  • Zakład Opieki Socjalnej w Litvínovie – JanovieLitvínov – Janov
  • Zakład Opieki Socjalnej w Starej OlešceHuntířov – Stará Oleška
  • Zakład Opieki Społecznej dla DorosłychBory Plzeň – Litice
  • Zakład opieki społecznej dla niepełnosprawnej młodzieżyBrno – Královo Pole
  • Zakład Opieki Społecznej dla osób upośledzonych w MariánskimJáchymov
  • Zakład Opieki Społecznej dla upośledzonej młodzieżyZbůch
  • Zakład Opieki Społecznej Święty JanSvatý Jan
  • Zakład Opieki Społecznej w Jabloncu nad NisąJablonec nad Nisou
  • Zakład Opieki Społecznej w Novej Vsi v HorachNová Ves v Horách
  • Zakład Opieki Społecznej w ZběšičkachBernartice – Zběšice
  • Zakład rehabilitacji dla chorych po udarach mózguChotěboř
  • Zakład rehabilitacji w Kladrubach – Hanelová MarieKladruby
  • Zakład Usług Socjalnych dla Dorosłych, Šebestová LibušePlzeň – Bolevec
  • Zakład Usług Socjalnych dla młodzieży DomkiRychnov nad Kněžnou
  • Zakład usług socjalnych w MilíčevesieSlatiny – Milíčeves
  • Zakład Usług Społecznych w MařenicyMařenice
  • Zlínsat, spol. s r.o., hotel, sanatoriumZlín – Kostelec
  • Zoltán Farkas- MEDICALPovoda

Lista użytkowników urządzeń do magnetoterapii marki Biomag. Zadaj pytanie!

Zainteresowała Cię lista domów seniora, które korzystają z naszych urządzeń? Chcesz wiedzieć więcej o magnetoterapii marki Biomag? O tym jak z niej korzystać? Chcesz przed zakupem sprawdzić sposób działania urządzeń? Nie wahaj się! Nasi doradcy są przygotowani, by odpowiedzieć na wszystkie pytania. Masz również możliwość wypróbowania urządzeń marki Biomag za darmo.