Zestawy do magnetoterapii pulsacyjnej Biomag

Zestawy do magnetoterapii pulsacyjnej mają różne przeznaczenie i zastosowanie. W asortymencie Biomag dostępny jest szeroki wybór produktów przeznaczonych dla dużych klinik i prywatnych rehabilitacji. Dużą popularnością cieszą się również uniwersalne zestawy do opieki domowej oraz zestawy do medycyny sportowej.

Stosuj dogłębnie i profesjonalnie na większe partie ciała. Duży solenoid SL60-P do głębokich zastosowań w obszarze tułowia oraz trzyczęściowy aplikator płaski A12PM do nóg lub pleców. Inny pożądany aplikator, AL21, zapewnia intensywne pole magnetyczne do zastosowań w zakresie lokalnego pulsującego pola magnetycznego. Zestaw jest dostarczany w ochronnej, wzmocnionej torbie transportowej L11.

Wybierz aplikacje powierzchniowe z technologią 3D i pożądanymi zastosowaniami głębokościowymi. Dzięki dużym rozmiarom aplikator A12PM może być stosowany na dużych powierzchniach ciała przy zachowaniu maksymalnego komfortu. Popularny solenoid SL29 od wielu lat jest pierwszym wyborem do głębokich zastosowań w stawach barkowych, kolanowych i innych. Ten udany zestaw jest dostarczany w torbie EB4, która nie tylko zapewnia bezpieczne przechowywanie, ale także transport, dzięki czemu zestaw jest zawsze pod ręką.

Uzyskaj opatentowaną technologię 3D,wszechstronność, komfort i głębokie zastosowania. Aplikator A11P z technologią3D i akcesoria FIX COMBI-e umożliwiają stosowanie terapii na dużych obszarach ciała przy zachowaniu maksymalnego komfortu. Otwory w tym aplikatorze umożliwiają również dogłębną aplikację na ramiona, kolana i inne stawy. Intensywne pole magnetyczne w aplikatorze A6P2 działa punktowo (SPOT) lub szeroko (WIDE), zapewniając intensywne działanie praktycznie w każdym miejscu. Ochronna, wzmocniona torba transportowa EB3 umożliwia przenoszenie zestwu w dowolne miejsce.

Kompaktowy i ekonomiczny. Wszechstronny i zaskakująco mocny. W tym zestawie znajduje się bardzo wszechstronny i pożądany aplikator A17P z technologią 3D. Pulsujące pole magnetyczne można więc stosować zarówno na obszar mniejszych stawów, jak i do ramion czy pleców. Aplikator A15P umożliwia intensywne stosowanie w przypadku problemów lokalnych. Dzięki kompaktowej torbie EB1 można zabrać ten zestaw w dowolne miejsce.

Uzyskaj zastosowania intensywnie działające powierzchniowo i lokalnie w jednym zestawie. Rozmiar płaskiego aplikatora A12PL umożliwia stosowanie go na całym ciele. Intensywne pole magnetyczne aplikatora A6P2, które można przełączać, działa w sposób punktowy (SPOT) lub rozległy (WIDE). Specjalnie zaprojektowana torba EB5 zapewnia niezbędną ochronę nawet podczas częstego przenoszenia.

Dla każdego i o zaskakującym wykorzystaniu. Ten zestaw Cię zachwyci. Aplikator A8P jest nie tylko praktycznym aplikatorem powierzchniowym do pleców lub stawów, ale działa również jako solenoid do głębokich zastosowań. W połączeniu z aplikatorem miejscowym A6P2 zestaw ten jest zaskakująco wszechstronny i z pewnością przekona do siebie wielu zadowolonych klientów. Designerskie opakowanie SBK umożliwia nie tylko bezpieczne przechowywanie, ale także łatwe przenoszenie, dzięki czemu zestaw można mieć zawsze przy sobie.