Zestaw Lumina 3D-e FS - magnetoterapia Biomag
Zdjęcie: : Zestaw Biomag Lumina 3D-e FS

Zestaw Biomag Lumina 3D-e FS

Wybierz aplikacje powierzchniowe z technologią 3D i pożądanymi zastosowaniami głębokościowymi.

Dzięki dużym rozmiarom aplikator A12PM może być stosowany na dużych powierzchniach ciała przy zachowaniu maksymalnego komfortu. Popularny solenoid SL29 od wielu lat jest pierwszym wyborem do głębokich zastosowań w stawach barkowych, kolanowych i innych.

Ten udany zestaw jest dostarczany w torbie EB3, która nie tylko zapewnia bezpieczne przechowywanie, ale także transport, dzięki czemu zestaw jest zawsze pod ręką.

Nowa i lepsza zasada wskazań do stosowania terapii

We wszystkich urządzeniach Biomag® programy z nazwami diagnoz zostały całkowicie zastąpione przez nowy sposób wskazywania terapii.

Nowe urządzenia Biomag® oferują wybór 6 znacząco innowacyjnych efektów terapeutycznych, które pozwalają osiągnąć doskonałe wyniki terapii już przy 2 aplikacjach dziennie przez 20 minut.

Efekty te zostały opracowane na podstawie obszernej analizy wielu badań klinicznych z całego świata i koncentrują się na kluczowych efektach terapeutycznych pulsujących pól magnetycznych.

Biomag® Lumina 3D-e jest aktywnym urządzeniem terapeutycznym – wyrobem medycznym przeznaczonym do stosowania samodzielnie lub w połączeniu z innymi procedurami i wyrobami medycznymi jako terapia uzupełniająca w ramach leczenia ogólnego.

Celem zastosowania magnetoterapii pulsacyjnej o niskiej częstotliwości Biomag® jest wykorzystanie jej biologicznego wpływu na tkanki w celu złagodzenia niektórych objawów choroby. Są to przede wszystkim ból, obrzęk, skurcze, zmiany w mikrokrążeniu. Terapia sprzyja również gojeniu i hamowaniu występowania
innych objawów chorobowych.

W efekcie zastosowania magnetoterapii pulsacyjnej Biomag® zachodzą zmiany fizjologiczne w tkankach, uśmierzanie bólu, indukowane rozszerzenie naczyń  włosowatych i przedwłośniczkowych i wynikające z tego następujące działania terapeutyczne:

  • przeciwbólowe – analgetyczne, łagodzenie bólu
  • gojące – razem z właściwościami regenerującymi, przeciwzapalnymi i przeciwreumatycznymi
  • przeciwobrzękowe – przeciwzapalne
  • miorelaksacyjne – rozluźniające mięśnie
  • wazodylatacyjne – poprawa mikrokrążenia
  • metaboliczno-detoksykacyjne – przyspiesza usuwanie zbędnych produktów przemiany materii

Wskazane jest użycie na nieuszkodzoną skórę przez warstwę ochronną, np. jednorazowy lub inny podkład higieniczny.

Podczas korzystania z urządzenia Biomag® Lumina 3D-e należy kierować się przede wszystkim Zasadami bezpiecznej obsługi oraz Przeciwwskazaniami / Wskazaniami i używać go zgodnie z określonymi warunkami otoczenia.

Podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa są także wyświetlane na ekranie urządzenia.

Na czym opiera się ta ocena?

Dla maksymalnej dokładności i wymownej wartości ta ocena opiera się wyłącznie na opiniach rzeczywistych i sprawdzonych posiadaczy urządzeń do magnetoterapii Biomag, w kategorii poprawa bólu. Te informacje zwrotne są skonstruowane w sposób zgodny z wymaganiami dotyczącymi certyfikacji wyrobów medycznych i zatwierdzone przez odpowiednich audytorów.

Posiadasz urządzenie Biomag i chciałbyś podzielić się opinią i ocenić magnetoterapię Biomag? Można to zrobić również na tej stronie.

Galeria zdjęć - Zestaw Biomag Lumina 3D-e FS