Zwyrodnienie stawów (artroza)

Edytor: | 2. stycznia 2019

Charakterystyka programu: program „zwyrodnienie stawów” służy do wpływania na bolesne stany w degeneracyjnych zmianach tkanek – kości, chrząstek i więzadeł.

Cel aplikacji magnetoterapii

Celem aplikacji jest złagodzenie bólu i wspieranie procesów regeneracyjnych i gojących. Aplikować w stanie ostrym a po złagodzeniu przejść do długookresowego stosowania medical programu.

Doświadczenie pacjenta

Leczę stawy od lutego zeszłego roku, aplikację robiłam 2 razy dziennie, obecnie już tylko raz, ponieważ więcej nie potrzebuję, bo tak poprawił się stan moich nóg.

Maria Nawrał, Chorzów

Od dziecka cierpię na deformację stawu biodrowego, z czasem pojawiły się też trudności z ruchomością stawów, bóle. Wiem, że uszkodzenia są trwałe, ale wasze urządzenie pomogło mi pozbyć się bólu i umożliwiło normalny ruch.

Libor Kodeš, Kamenné mosty

Od 5 lat cierpię na artrozę i silne bóle kolan. Na początku leczyłam się codziennie, zawsze po 25 minut. Następnie tylko 1 w tygodniu, przy zmianie pogody częściej. Po roku chodzę bez kul dzięki magnetoterapii Biomag.P

Alena Chalupová, Moravská Třebová

Wykorzystanie magnetoterapii

Program „zwyrodnienie stawów” łączy działanie przeciwbólowe z zakresami programu medical. Posiada silniejsze działanie przeciwbólowe i zachowuje frekwencje prowadzące do wazodylatacji i poprawy mikrokrążenia. Aplikacje prowadzą do stopniowej stymulacji gojenia i regeneracji uszkodzonych tkanek przy jednoczesnym łagodzeniu bólu. W trybie klinicznym dodaliśmy częstotliwości do 50 Hz w celu mocniejszej stymulacji procesów gojenia. Korzystamy z niego, by wpłynąć na stany bólowe w degeneracyjnych zmianach w stawach.

Zmiany degeneracyjne w zwyrodnieniu stawów początkowo uszkadzają chrząstkę stawową, w następstwie czego na uszkodzonych obrzeżach dotkniętego stawu tworzą się wyrostki. Wtórnie mogą zostać uszkodzone również więzadła i tkanki miękkie wokół stawu. Uszkodzenie prowadzi do zniekształcenia stawów, ograniczenia ruchomości i bólu. Choroba najczęściej atakuje kolana, biodra i stawy ramienne. Do rozwoju choroby przyczynia się starzenie się, wrodzone zmiany stawów, zmiany pourazowe, przeciążenia, wpływy metaboliczne itp.

Możesz leczyć te choroby

  • Sport wyczynowy – zmęczenie i mikrourazy
  • Zwyrodnienie stawów (artroza)
  • Rekonwalescencja
  • Borelioza
  • Wazodylatacja – poprawa ukrwienia
  • Miorelaksacja – rozluźnienie mięśni szkieletowych

Magnetoterapia w zwyrodnieniu stawów. Zadaj pytanie!

Chcesz wiedzieć więcej o stosowaniu magnetoterapii w zwyrodnieniu stawów? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące stosowania pulsującego pola na tego typu schorzenia.

Zákazník

Pola oznaczone* są obowiązkowe.

reCAPTCHA
Zasady ochrony danych osobowychUzupełniające informacje o przetwarzaniu danych osobowych