Zwyrodnienie stawów (artroza)

Edytor: | 2. lipca 2019
Artróza kloubů - popis diagnózy
Zdjęcie: Zwyrodnienie stawów (artroza)

Szukasz rozwiązania problemów zdrowotnych?

Zapytaj nas

Charakterystyka programu: program „zwyrodnienie stawów” służy do wpływania na bolesne stany w degeneracyjnych zmianach tkanek – kości, chrząstek i więzadeł.

Cel aplikacji magnetoterapii

Celem aplikacji jest złagodzenie bólu i wspieranie procesów regeneracyjnych i gojących. Aplikować w stanie ostrym a po złagodzeniu przejść do długookresowego stosowania medical programu.

Wykorzystanie magnetoterapii

Program „zwyrodnienie stawów” łączy działanie przeciwbólowe z zakresami programu medical. Posiada silniejsze działanie przeciwbólowe i zachowuje frekwencje prowadzące do wazodylatacji i poprawy mikrokrążenia. Aplikacje prowadzą do stopniowej stymulacji gojenia i regeneracji uszkodzonych tkanek przy jednoczesnym łagodzeniu bólu. W trybie klinicznym dodaliśmy częstotliwości do 50 Hz w celu mocniejszej stymulacji procesów gojenia. Korzystamy z niego, by wpłynąć na stany bólowe w degeneracyjnych zmianach w stawach.

Zmiany degeneracyjne w zwyrodnieniu stawów początkowo uszkadzają chrząstkę stawową, w następstwie czego na uszkodzonych obrzeżach dotkniętego stawu tworzą się wyrostki. Wtórnie mogą zostać uszkodzone również więzadła i tkanki miękkie wokół stawu. Uszkodzenie prowadzi do zniekształcenia stawów, ograniczenia ruchomości i bólu. Choroba najczęściej atakuje kolana, biodra i stawy ramienne. Do rozwoju choroby przyczynia się starzenie się, wrodzone zmiany stawów, zmiany pourazowe, przeciążenia, wpływy metaboliczne itp.

Magnetoterapia z opatentowaną technologią pola pulsującego 3D Biomag. Jak to działa?

Podstawową zasadą działania terapii pola pulsującego 3D Biomag jest generowanie impulsów elektromagnetycznych. Impulsy te przenikają przez tkanki, aby dostać się do miejsca wymagającego aplikacji. Charakteryzują się właściwymi parametrami biotropowymi (np. frekwencją, kształtem, intensywnością), które zostały opracowane specjalnie z myślą o konkretnych problemach zdrowotnych.

W celu określenia terapii opartej na stosowaniu impulsów elektromagnetycznych wykorzystuje się ogólny termin magnetoterapia pulsacyjna (po angielsku określana zazwyczaj jako PEMF).

Opatentowana technologia 3D Biomag dodatkowo zapewnia dokładniejszy i stabilny kształt impulsów oraz ich wyższą moc, dzięki czemu impulsy mogą oddziaływać z różnych stron. Mamy więc do czynienia z całkowicie nową i unikatową technologią medyczną na rynku.

Działanie terapii 3D marki Biomag - przedstawia doktor Peter Bednarčík

Efekty terapii pulsacyjnej - badania naukowe

Pozytywne efekty aplikacji pulsującego pola magnetycznego (PEMF) potwierdzają badania kliniczne, przeprowadzane przez autorytety w renomowanych instytucjach. Przegląd najnowszych badań znajduje się na niniejszej stronie. Skontaktuj się z nami, aby łatwiej zorientować się w opracowaniach naukowych.

Na naszym oddziale aplikacje pulsującego pola magnetycznego są wykorzystywane bardzo efektywnie. Podoba nam się to, że możemy korzystać zarówno z gotowych programów, jak i tworzyć własne. Urządzenie jest niewielkie, łatwe w obsłudze i bardzo wydajne.

Uniwersytecki Szpital Kliniczny Na Bulovce w Pradze – Oddział Rehabilitacji

Terapię pulsującym polem magnetycznym stosujemy w naszym uzdrowisku już od ponad 10 lat. Z urządzeń Biomag korzystamy zarówno w procesie rehabilitacji, jak i podczas zabiegów uzdrowiskowych. Połączenie magnetoterapii z innymi metodami rehabilitacji przynosi bardzo dobre rezultaty, ponieważ dochodzi do sumowania się działania (działanie przeciwbólowe, przeciwobrzękowe, odprężające i efekt rozluźnienia napięcia mięśniowego).

Uzdrowisko Bělohrad

Z urządzeń jesteśmy zadowoleni. Pozytywnie oceniamy również obsługę aplikatorów i efekty leczenia. Pacjenci chwalą sobie efekty terapii. Częstotliwość użycia to około 50 aplikacji w tygodniu.

Szpital Miejski im. Masaryka w Jilemnicy

Od dziecka cierpię na deformację stawu biodrowego, z czasem pojawiły się też trudności z ruchomością stawów, bóle. Wiem, że uszkodzenia są trwałe, ale wasze urządzenie pomogło mi pozbyć się bólu i umożliwiło normalny ruch.

Libor Kodeš, Kamenné mosty

Leczę stawy od lutego zeszłego roku, aplikację robiłam 2 razy dziennie, obecnie już tylko raz, ponieważ więcej nie potrzebuję, bo tak poprawił się stan moich nóg.

Maria Nawrał, Chorzów

Od 5 lat cierpię na artrozę i silne bóle kolan. Na początku leczyłam się codziennie, zawsze po 25 minut. Następnie tylko 1 w tygodniu, przy zmianie pogody częściej. Po roku chodzę bez kul dzięki magnetoterapii Biomag.P

Alena Chalupová, Moravská Třebová

Dodatkowe informacje: Wyniki terapii mogą być różne i nie zawsze muszą odpowiadać opisanym doświadczeniom.

Lekarza i inni klienci stosują terapię pulsacyjną Biomag również w przypadku:

  • Cukrzycy
  • Bólów kręgosłupa
  • Owrzodzeń żylakowych
  • Wysokiego ciśnienia
  • Zespołu cieśni nadgarstka
  • Choroby zwyrodnieniowej stawów
  • Innych dolegliwości

Zrób rezerwację i wypróbuj urządzenie do terapii pulsacyjnej 3D Biomag – aktualnie w promocyjnej cenie

Firma Biomag Medical s.r.o. oferuje za pośrednictwem swoich partnerów możliwość wypróbowania urządzeń do terapii pulsacyjnej 3D Biomag w całej Polsce.

Naszym celem jest, by każdy mógł osobiście wypróbować urządzenia oraz sprawdzić działanie terapii. Koszty takiej usługi to zazwyczaj około 70 euro, w zależności od lokalizacji najbliższego partnera Biomag.

Skorzystaj z okazji i wypróbuj działanie terapii pulsacyjnej 3D marki Biomag u nas lub u najbliższego partnera. Teraz całkowicie za darmo!

Zákazník

Pola oznaczone* są obowiązkowe.

reCAPTCHA
Zasady ochrony danych osobowychUzupełniające informacje o przetwarzaniu danych osobowych