Bóle kręgosłupa

Edytor: | 2. stycznia 2019

Charakterystyka bólów kręgosłupa: chodzi o bóle kręgosłupa powstające wskutek procesów zwyrodnieniowych i zapalnych, a także w razie nadmiernego wysiłku, nietypowej aktywności ruchowej i przeziębienia. Przyczyn bólów jest wiele – od funkcjonalnych po strukturalne w tkankach .

Cel aplikacji magnetoterapii

Celem aplikacji jest zmniejszenie ostrego bólu, działanie rozluźniające na skurcze mięśniowe, poprawa ruchomości i umożliwienie dalszej rehabilitacji ruchowej oraz przyspieszenie regeneracji w bólach rożnych odcinków kręgosłupa.

Doświadczenie pacjenta

Miałam problemy z karkiem. Jakikolwiek ruch głową sprawiał mi problemy. Po aplikacjach magnetoterapii sytuacja zaczęła się wyraźnie poprawiać. Najbardziej cieszę się, że mogę ruszać głową bez bólu.

Ladislava Martinková

Mnie i męża od dłuższego czasu męczyły bóle karku i stawów. Ból barku był tak duży, że miałam problemy z czesaniem. Po 6 miesiącach leczenia bark nie boli a ból karku wyraźnie zmalał.

Małżeństwo Sousedík, Zlín

Miałem problemy z odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa i z hemoroidami. Po aplikacjach magnetoterapii bóle pleców ustąpiły a hemoroidy zniknęły. Żona w ciągu miesiąca odczuła poprawę stanu kolana, leczy się dalej.

Małżeństwo Babicov, Kojetín

Wykorzystanie aplikacji magnetoterapii

bólach kręgosłupa wykorzystujemy programy automatycznie zmieniające częstotliwości przecibólowe i gojące. Nadają się do leczenie bólów  o podłożu degeneratywnym, zapalnym, przeciążeniowym i po przeziębieniu. Aplikacje stosujemy w przypadku wszystkich bólów: odcinka krzyżowego, szyjnego i piersiowego.

Pacjenci często leczą ból kręgosłupa i stawów zażywając leki przeciwbólowe, przeciwzapalne i miorelaksacyjne. Wszystkie one niosą ryzyko skutków ubocznych w przypadku długich okresów zażywania.

Możesz leczyć te choroby

  • Rwa kulszowa
  • Ucisk nerwów (przewlekły)
  • Choroba Bechterewa
  • Zapalenie stawów kręgosłupa
  • Bóle kręgosłupa
  • Przepuklina dysku międzykręgowego, ucisk nerwów, zespół korzeniowy

Aplikacje magnetoterapii

Zaletą rehabilitacji przy bólach kręgosłupa magnetoterapią pulsacyjną marki Biomag jest minimalna liczba przeciwwskazań  i skutków ubocznych. Nie obciąża pacjenta i można ją stosować zarówno w szpitalu, jak i w domowych zaciszu, co ma znaczenie dla wielu przewlekle chorych pacjentów, którzy mogą zakupić urządzenia domowe. Magnetoterapię stosujemy w zawsze wraz z innymi metodami leczenia. Zazwyczaj korzystamy ze składanego aplikatora płaskiego, w pozycji leżącej lub siedzącej lub z aplikatora stołowego. Najlepsze efekty uzyskujemy dzięki efektom przeciwbólowym, przeciwobrzękowym, przecizapalnym i regenerującym.

Magnetoterapia a bóle kręgosłupa. Zadaj pytanie!

Chcesz wiedzieć więcej o stosowaniu magnetoterapii na bóle kręgosłupa? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące stosowania pulsującego pola na tego typu schorzenia.

Zákazník

Pola oznaczone* są obowiązkowe.

Zasady ochrony danych osobowychUzupełniające informacje o przetwarzaniu danych osobowych