Bóle kręgosłupa

Edytor: | 2. stycznia 2019

Charakterystyka bólów kręgosłupa: chodzi o bóle kręgosłupa powstające wskutek procesów zwyrodnieniowych i zapalnych, a także w razie nadmiernego wysiłku, nietypowej aktywności ruchowej i przeziębienia. Przyczyn bólów jest wiele – od funkcjonalnych po strukturalne w tkankach .

Cel aplikacji magnetoterapii

Celem aplikacji jest zmniejszenie ostrego bólu, działanie rozluźniające na skurcze mięśniowe, poprawa ruchomości i umożliwienie dalszej rehabilitacji ruchowej oraz przyspieszenie regeneracji w bólach rożnych odcinków kręgosłupa.

Doświadczenie pacjenta

Mnie i męża od dłuższego czasu męczyły bóle karku i stawów. Ból barku był tak duży, że miałam problemy z czesaniem. Po 6 miesiącach leczenia bark nie boli a ból karku wyraźnie zmalał.

Małżeństwo Sousedík, Zlín

Miałem problemy z odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa i z hemoroidami. Po aplikacjach magnetoterapii bóle pleców ustąpiły a hemoroidy zniknęły. Żona w ciągu miesiąca odczuła poprawę stanu kolana, leczy się dalej.

Małżeństwo Babicov, Kojetín

Miałam problemy z karkiem. Jakikolwiek ruch głową sprawiał mi problemy. Po aplikacjach magnetoterapii sytuacja zaczęła się wyraźnie poprawiać. Najbardziej cieszę się, że mogę ruszać głową bez bólu.

Ladislava Martinková

Wykorzystanie aplikacji magnetoterapii

bólach kręgosłupa wykorzystujemy programy automatycznie zmieniające częstotliwości przecibólowe i gojące. Nadają się do leczenie bólów  o podłożu degeneratywnym, zapalnym, przeciążeniowym i po przeziębieniu. Aplikacje stosujemy w przypadku wszystkich bólów: odcinka krzyżowego, szyjnego i piersiowego.

Pacjenci często leczą ból kręgosłupa i stawów zażywając leki przeciwbólowe, przeciwzapalne i miorelaksacyjne. Wszystkie one niosą ryzyko skutków ubocznych w przypadku długich okresów zażywania.

Możesz leczyć te choroby

  • Ucisk nerwów (przewlekły)
  • Zwyrodnienia (artroza) kręgosłupa
  • Choroba Bechterewa
  • Zapalenie stawów kręgosłupa
  • Przepuklina dysku międzykręgowego, ucisk nerwów, zespół korzeniowy
  • Bóle kręgosłupa

Aplikacje magnetoterapii

Zaletą rehabilitacji przy bólach kręgosłupa magnetoterapią pulsacyjną marki Biomag jest minimalna liczba przeciwwskazań  i skutków ubocznych. Nie obciąża pacjenta i można ją stosować zarówno w szpitalu, jak i w domowych zaciszu, co ma znaczenie dla wielu przewlekle chorych pacjentów, którzy mogą zakupić urządzenia domowe. Magnetoterapię stosujemy w zawsze wraz z innymi metodami leczenia. Zazwyczaj korzystamy ze składanego aplikatora płaskiego, w pozycji leżącej lub siedzącej lub z aplikatora stołowego. Najlepsze efekty uzyskujemy dzięki efektom przeciwbólowym, przeciwobrzękowym, przecizapalnym i regenerującym.

Magnetoterapia a bóle kręgosłupa. Zadaj pytanie!

Chcesz wiedzieć więcej o stosowaniu magnetoterapii na bóle kręgosłupa? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące stosowania pulsującego pola na tego typu schorzenia.

Zákazník

Pola oznaczone* są obowiązkowe.

reCAPTCHA
Zasady ochrony danych osobowychUzupełniające informacje o przetwarzaniu danych osobowych