Stany pooperacyjne

Edytor: | 2. stycznia 2019

Charakterystyka programu „stany pooperacyjne”: program jest przeznaczony do stanów pooperacyjnych, które wymagają intensywnej rekonwalescencji. Działanie miorelaksacyjne i wazodylatacyjne doprowadza do zwiększonego obrotu metabolicznego w uszkodzonych tkankach a proces gojenia przebiegał szybko i bez zaburzeń.

Cel aplikacji magnetoterapii

Pulsacyjne pole magnetyczne niskiej częstotliwości poprzez poszerzenie toku żylnego doprowadza więcej utlenowanej krwi, a tym samym tlenu i substancji odżywczych niezbędnych w procesie gojenia. Jednocześnie wypłukuje metabolity i zbędne produkty, które hamują proces gojenia.

Doświadczenie pacjenta

Z urządzeń Biomag korzystam z powodu problemów z kręgosłupem - w odcinku szyjnym, piersiowym, krzyżowym i lędźwiowym. Operacja w odcinku lędźwiowym - rana pooperacyjna zdaniem lekarza prowadzącego szybko i dobrze zagojona.

Ladislav Melich, Velký Osek

Jestem po operacji dysku, korzystam z medical program. Obecnie nie mam poważniejszych problemów zdrowotnych. Odpowiednio do swojego stanu zdrowia i wieku, co postrzegam jako efekt aplikacji.

Martin Polák, Prievidza

Jestem po operacji lewego biodra - całkowita endoproteza. Po 3 miesiącach aplikacji magnetoterapii, czyli 6 miesięcy po operacji mogę chodzić bez kul, z pełnym obciążeniem.

Mgr. František Bartoňek, Šumvald

Wykorzystanie magnetoterapii

Rehabilitacja pourazowa i pooperacyjna ma na celu szereg efektów: łagodzenie bólu, zwiększenie zakresu ruchu, aktywację mięśni, przyspieszenie gojenia, przeciwdziałanie chorobie zakrzepowo-zatorowej. W sposób naturalny leczy skutki urazów aparatu ruchu (złamań, uszkodzeń stawów i mięśni) oraz doprowadza do regeneracji po operacjach neurologicznych i ortopedycznych. Konieczne jest zaangażowanie pacjenta w regularne ćwiczenie lub aplikację innych metod rehabilitacyjnych. Rehabilitacja obejmuje cały szereg metod, które bądź są łączone się lub wymieniane zależnie od stanu pacjenta. Częścią fizjoterapii są również metody elektroterapeutyczne – elektroterapia i magnetoterapia.

Magnetoterapia pulsacyjna o niskiej częstotliwości marki Biomag już od dziesięcioleci jest wykorzystywana w gabinetach rehabiltacyjnych i domach naszych klientów. Minimalna liczba przeciwwskazań oraz intuicyjny sposób obsługi (dostępny też dla starszych użytkowników) sprawia, że może być wykorzystywana w kontynuacji działań rehabilitacyjnych, profilaktycznych i utrzymujących dobry stan zdrowia. W stanach pooperacyjnych aplikujemy przede wszystkim frekwencje miorelaksacyjne i wazodylatacyjne bezpośrednio na uszkodzony obszar.

Możesz leczyć te choroby

  • Relaksacja
  • Metabolizm
  • Detoksykacja organizmu
  • Medical program
  • Regeneracja
  • Program INDYWIDUALNY

Magnetoterapia w stanach pooperacyjnych. Zadaj pytanie!

Chcesz wiedzieć więcej o stosowaniu magnetoterapii  w stanach pooperacyjnych? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące stosowania pulsującego pola na tego typu schorzenia.

Zákazník

Pola oznaczone* są obowiązkowe.

reCAPTCHA
Zasady ochrony danych osobowychUzupełniające informacje o przetwarzaniu danych osobowych