Stosowanie magnetoterapii pulsacyjnej o niskiej częstotliwości wywołuje kilka podstawowych efektów biologicznych w organizmie. Podstawowe działania polegają na efekcie przeciwbólowym, wazodylatacyjnym (rozszerzaniu tętnic) i przyspieszaniu procesów gojenia i regeneracji. Każda aplikacja o każdej częstotliwości w spektrum 1 – 81 Hz zawiera w sobie wszystkie te efekty w różnym stopniu intensywności. Ogólna zasada mówi, że niskie częstotliwości oddziałują najlepiej na stany bólowe a mniej mobilizują procesy gojenia. Średnie frekwencje najbardziej stymulują rozszerzanie tętnic (efekt wazodylatacyjny) a wysokie oddziałują przede wszystkim na proces gojenia i regeneracji.

W jaki sposób magnetoterapia pomaga przy poszczególnych dolegliwościach i jak zaprojektowaliśmy poszczególne programy urządzeń marki Biomag, dowiesz się właśnie w tej części stron internetowych. W lewym menu możesz wybrać grupę schorzeń (wzkazań) zgodnie z częściami ciała a następnie poszczególne diagnozy odnoszące się właśnie do wybranej części ciała.


Wskazania do magnetoterapii. Zadaj pytanie!

Odczuwasz bóle i inne nieprzyjemne stany? Cierpisz na chroniczne bóle, ostre bóle lub bóle z przeciążenia? Rozwiązaniem jest magnetoterapia marki Biomag. Nie wiesz, jak korzystać z urządzeń? Nie wahaj się, zwróć się do nas. Nasi konsultanci udzielą wszystkich potrzebnych informacji.

Zákazník

Zostaw proszę swoje dane kontaktowe naszemu specjaliście

Możesz wypróbować jedną aplikację bez żadnych zobowiązań

  • ✓ Uzyskasz wszystkie informacje na temat produktu
  • ✓ Specjalista przeprowadzi wywiad, oceni Twój stan zdrowia
  • ✓ Pomoże Ci wybrać najbardziej odpowiednie urządzenie
  • Umożliwia wypróbowanie i ewentualnie zorganizuje zamówienie urządzenia

Pola oznaczone* są obowiązkowe.

reCAPTCHA
Zasady ochrony danych osobowychUzupełniające informacje o przetwarzaniu danych osobowych